Buyfun

En kaliteli ürünlere ekonomik şekilde ulaşabileceğiniz Buyfun markası, ihtiyacınız olan birçok ürünü ayağınıza getiriyor. Ateş ölçer, scooter, robot süpürge, akıllı saat, hava nemlendiricisi gibi teknolojik ürünleri yurtdışından tedarik etmenize olanak tanıyan marka sayesinde uzun ömürlü ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Her yerde kolayca bulunamayan ürünleri online olarak inceleyebilir ve kolayca temin edebilirsiniz. Çocuklarınız için Buyfun scooter da yine tedarik edebileceğiniz ürünler arasında geliyor. Katlanabilir, çok fonksiyonlu scooter modelleri 1 yaştan 8 yaşa kadar olan çocuklar için kullanıma uygun. Yurtdışından tedarik edilen scooter ürünlerini, çocuklarınız büyüyene kadar uzun yıllar kullanabilir. Sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanılmadan üretilen ve garantili şekilde gönderilen scooterlar kolayca yönetilebilen, ışıklı ve yumuşak sürüş özelliklerine sahip. Farklı renkte yanan ışıklarıyla çocuklarınızı eğlendirecek ve dengelerine katkıda bulunacak scooterın yeşil, kırmızı, pembe renkleri bulunuyor. 

Buyfun Hava Nemlendirici Ürünleri

Son günlerde kullanımı giderek artan Buyfun hava nemlendirici kullanıldıkları ortamda havanın nem oranını arttırır. Su sıcaklığını ayarlayabilen ve havadaki nem dengesini sağlamanın yanında kötü kokuyu da gideren ürün, solunum yolu rahatsızlığı bulunan kişiler tarafından sıkça kullanılıyor. Alerjisi olan veya cilt kuruluğu bulunan kişilerin kullanması gereken ürünler arasında yer alıyor. 

Hava nemlendiriciler içerisinde nemölçer cihazı bulunuyor ve bu sayede nem oranını ölçebiliyor. Nemin yetersiz kalması durumunda sinyal göndererek cihazın deposundaki su ısınıyor ve buharlaşarak püskürtülüyor. 

Denize kıyısı olmayan karasal yerlerde havanın kuruluğu, herkesi rahatsız eder. Özellikle kış aylarında soğuk havanın cilde olumsuz etkileri daha da artıyor. Solunum yollarındaki kurumayı onaracak ve cildinizi onaracak hava nemlendiricilerini Buyfun ile temin edebilirsiniz. 

Buyfun Robot Süpürgeler

En iyi robot süpürgeler ile eviniz tertemiz olsun isterseniz Buyfun sizin için en iyi robot süpürgeleri tasarlıyor. Buyfun robot süpürge günlük ev işlerine vakit ayıramayan kişilerin kurtarıcısı oluyor. İşinizi kolaylaştıracak son teknoloji ürünler, silip süpürme işlerini en güzel şekilde yaparak kısa sürede evinizi tertemiz yapıyor. Teknik özellikleriyle ve işlevselliğiyle size oldukça fazla kolaylık sağlayacak ürünler, günlük ev işlerinizi kısa sürede hallediyor ve sade ve şık tasarımıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. 

Akıllı navigasyon özelliği sayesinde tüm evi tarayabilen akıllı robotun alt bölümünde süpürme esnasında sterilize edebilen, ultraviyole ışınları sayesinde bakterileri yok eden malzeme bulunuyor. Her zemin için uygun olan ürün fayanslarda ve mermer gibi yüzeylerde kullanılabilir. Özellikle evcil hayvanınız varsa dökülen tüylerin kolayca temizlenmesi için robot süpürgeyi kullanabilirsiniz. 

Buyfun RC Araba Fiyatları

Buyfun RC araba Türkiye’de gittikçe popüler hale gelen ve radyo sinyaliyle çalışan araçlardır. Radio Control kısaltmasından oluşan araçlar sokak tipi ve yarış tipi olmak üzere 2 farklı modelde üretiliyor. Bu araçların parçaları ayrı olarak satılıyor ve gerçek araç gibi modifiye edilebiliyor. Düzenlenen bazı etkinliklerde bu araçları kullanabilirsiniz. Buyfun sayesinde temin ettiğiniz RC araçların montajını kendiniz yapmanız gerekiyor. Bu tip araçlar ve arazi araçlarının parçalarını hobi dükkanlarından da temin edebilirsiniz. Ancak çoğu parçası yurtdışından tedarik ediliyor. Araçlar, motorlu kitle çalışan veya elektrik motoru bulunan modellere sahip. 

Buyfun uzaktan kumandalı araba temin ederek bazı yarışlarda bu araçları kullanabilirsiniz. Model arabaların kullanılması biraz zor olabilir. Özellikle yüksek hızlara ulaşabilen araçları ilk kez kullanıyorsanız kontrol kaybı durumunda aracınız hasar görebilir. Bu yüzden ilk kez kullanan kişiler için yüksek hıza ulaşmayan daha standart araçları kullanmanız doğru olacaktır. Reflekslerinizi geliştirdiğinizde manevra kabiliyetiniz de artar ve daha yüksek hızdaki uzaktan kumandalı araçları kullanabilirsiniz. 303 kilometreye kadar çıkabilen uzaktan kumandalı araçlar bile bulunuyor. Ancak ortalama olarak Buyfun araçlarının hızı 80 ila 100 kilometre arasında farklılık gösteriyor. 

Buyfun Metal Dedektörü

Buyfun metal dedektörü radyo frekansı ile çalışan ve metalleri algılayabilen cihazladır. Yer altına sinyal göndererek geri bildirim alırlar ve genellikle askeri mayın ve silah aramaları, havaalanları, alışveriş merkezleri gibi yerlerde kullanılır. Kamu binalarında ve askeri tesislerde de metal dedektörlerin kullanımı yaygın diyebiliriz. Alıcı ve verici kısımları bobinler üzerinde bulunur ve elektromanyetik dalgalar bir metal bulduğunda bildirim gönderir. Metal dedektörünün modellerine ve özelliklerine göre algılama mesafesi de değişir. Standart olarak 12 metreye kadar metalleri algılayabilecek güçtedirler. Yüksek güce sahip metal dedektörleri de Buyfun sayesinde yurt dışından temin edebilirsiniz. 

Buyfun Akıllı Saat Modelleri

Teknolojinin gelişmesiyle daha da popüler hale gelen Buyfun akıllı saat, içerisinde bilgisayar yazılımı olan cihazlardır. Akıllı telefonunuzla eşleştirdiğinizde birçok işlemi kolaylıkla halledebilirsiniz. İçerisinde GPS özelliği de bulunan cihazlar konum bilgilerinizi görüntüleyerek, spor yaparken ne kadar mesafe yürüdüğünüzü görüntüleyebilirsiniz. Telefonunuza gelen aramaları saatiniz üzerinden görebilir, cevaplayabilir ve gelen mesajları okuyabilirsiniz. 

Telefonlarınızı daha verimli ve etkin kullanmanıza yardımcı olan akıllı saatler su geçirmez özelliktedir. Duş alırken kolunuzdan çıkarmanıza gerek kalmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Haritalarla uyumlu olarak çalışırlar ve yolculuğunuz sırasında attığınız adım sayısını saat üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bunun dışında nabız atış hızı ve uyku kalite takibi de yine saat sayesinde yapılabilir. 

Çocuklar İçin Buyfun Tavşan Şapka Nasıl Kullanılır?

Buyfun tavşan şapka çocuklar için eğlenceli aksesuarlardandır. Kışın soğuktan koruyan ve eğlenmenizi sağlayan renkli aksesuar özel günlerde de kullanılabilir. Özellikle doğum günlerinde çocuklara takılan tavşan şapkalar, keyifli dakikalar geçirmelerini sağlar. Dikkat çekici kulakları hareket edebilir yapıdadır. Özel tasarımı ve özgün görünümüyle bu şapkalar çocuğunuza veya küçük kuzeninize güzel bir hediye fikri de olabilir. Giysi kombinine farklılık katmak amacıyla da bu hareketli şapkalar kullanılabilir. 

İstenildiği gibi yıkanabilen ve temizlenebilen tavşan şapka, kaliteli ürünler üreten Buyfun sayesinde temin edilebilir. Sevdikleriniz için alabileceğiniz yaratıcı ve özgün hediyelerden biri olan tavşan şapkaların farklı renkleri ve modelleri bulunuyor. Hem erkek hem de kız çocukları için eğlenceli bu ürünü hemen online olarak satın alabilirsiniz. 

Hangi Buyfun Ürününü Almalıyım?

Buyfun ihtiyacınız olan birçok ürünü ayağınıza getiriyor. Son günlerde hastalık sebebiyle her evde olması gereken ateş ölçer de yine en fonksiyonel şekilde Buyfun tarafından sağlanıyor. Siz de Buyfun ateş ölçer ürünlerini hemen temin edebilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınız için işlevsel olan Buyfun 4 tekerlekli scooter modellerini de yine online olarak inceleyebilirsiniz. 

Çocuklarınızın güvenle kullanabileceği 4 tekerli, güvenli ve konforlu scooter modelleri sürmesi kolay olan kaliteli ürünlerdir. Tekerlekleri kolayca çevrilebilir ve yön değiştirme durumunda çocuklarınızın manevra kabiliyetleri artar. 

Buyfun sayesinde en kaliteli çadırlara da sahip olabilirsiniz. Kamp yapmayı seven kişiler için ideal olan Buyfun çadır ürünleri farklı boyutlarda tasarlanıyor. Kişi sayısına göre tercih edeceğiniz çadırlar, gereken tüm malzemelerle birlikte gönderiliyor. Kurulumu ve kaldırılması oldukça kolay olan çadırları, kampta kullanabilirsiniz. 

Çocuklarınız için minyatür bebek evi de yine Buyfun kalitesiyle temin edilebilir. Buyfun minyatür bebek evi küçük yaştaki çocukların en eğlendiği oyuncağı olabilir. İşlevsel ve oldukça kullanışlı oyuncaklardan biri olan bebek evleri, çocuklarınızın zihinsel gelişim süreçlerine de katkıda bulunacaktır. 

Buyfun daha birçok gerekli ürünü sizin için ekonomik fiyatlarla sunuyor. Hem çocuklarınız hem de kendiniz için ihtiyacınız olan her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Çadırdan oyuncaklara, scooterdan Buyfun kulaklık modellerine, Buyfun deniz ayakkabı ürünlerinden ateş ölçere kadar aradığınız her şeyi online olarak temin edebilirsiniz. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Buyfun

8.116 ürün var
  Diğer Kategoriler
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Renk
 6. Yurt Dışından Ürünler
 7. Satıcı A-Z
 8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Hemen Kapında
Başa dön