Bye Bye

Çocuklarının eşyalarını pratik bir şekilde taşımak isteyen anne babaların beğenisini kazanan ürünler imal eden Bye Bye ile açık hava yürüyüşleriniz ve tatil, piknik gibi etkinlikleriniz daha konforlu hale gelir. Geliştirdiği bebek bakım çantası modelleriyle kendinden söz ettiren marka, sırtınızda rahatça taşıyabileceğiniz çok yönlü çantalara sahip olmanızı mümkün kılar. Omuz kayışlarını kullanarak sırt çantası şeklinde değerlendirebileceğiniz Bye Bye bebek bakım çantaları, yumuşak pedlerden oluşan omuz kayışlarıyla belinizin ağrımasını ve omuzlarınızın tahriş olmasını önlemeye de yardım eder. Uzunluğunu boyunuza göre ayarlayarak daha da ergonomik hale getirebileceğiniz bakım çantalarının üst kısmında bulunan askılık bölümünü ürününüzü uygun noktalara asmak ya da elde taşımak için kullanabilirsiniz. Portbebe çeşitleri de geliştiren Bye Bye aracılığıyla bebeğinizin uykusunu bölmeden, sıcak ve güvenli bir ortamda seyahat edebilmesini sağlarsınız.

Çocuğunuz ve Sizin İçin Kolaylıklar Yaşatan Ürünler

 • Düz ve sert tabanları masa, koltuk gibi alanlara yerleşimi kolaylaştıran portbebeler, açık havada vakit geçirirken çocuğunuzun uyku saatlerine uyabilmesine olanak tanır.
 • Bye Bye bebek bakım çantası çeşitleri, fermuarlarla ulaşılabilen bir veya daha fazla bölmeye tasarımlarında yer vererek eşyalarınıza pratik bir biçimde erişebilmenize imkân yaratır.
 • Dış etkilerden ve hava koşullarından korunmanız için dayanıklı kumaşlarıyla size destek olan çantalar, bebeğinizin ihtiyaç duyacağı gereçleri güvenle saklamanızı sağlar.
 • Nemli bezlerle silinebilen kumaşlarını ve iç kısımlarını kısa sürede temizleyebileceğiniz bebek bakımı çantalarının geniş hacimli yapısı, gerekli eşyaları eksiksiz şekilde taşıyabilmenizi sağlar.
 • Bye Bye'ın dizayn ettiği bebek arabası düzenleyiciler pusetlere ve bebek arabalarına yerleştirilmeye uygun yapılarıyla biberondan bezlere ve oyuncaklara kadar birçok gerekli ürünü yanınıza alabilmenize yardımcı olur.

Bebeğinizin Gereksinimlerini Karşılayan Çantalar

Bye Bye bebek bakım çantaları, termal cepleriyle evden çıkarken yerleştirdiğiniz sıcak sütün ve mamanın uzun süre sıcaklığını korumasını sağlar. Bu sayede ailenizle birlikte temiz havanın tadını çıkarırken beslenme saatlerinde kızınızı ya da oğlunuzu taze ve sıcak ürünlerle besleyebilirsiniz. Isıyı koruyan bu cepler, çocuklarına sıcak mamalar yedirmek isteyen ebeveynlerin yardımcısı olur. Biberon yerleşimi için uygun boyutlarda cepleri bulunan çantalar ana bölmeleriyle birçok eşyaya toplu halde yer verebilmenize yardım eder. İç cepler sayesinde giysi, bez, mendil gibi farklı ürünleri uygun noktalara yerleştirip ihtiyaç anında her birine kolayca ulaşabilirsiniz. Sırt bölümünde cep telefonu ve tablet gibi teknolojik ürünleri koyabilmeniz için ekstra cebe yer veren Bye Bye bebek bakım çantaları sayesinde telefonunuz çaldığında ya da tabletinize erişmek istediğinizde pratik bir şekilde bu arzunuzu yerine getirebilirsiniz. Çantanızı bebek arabasına güvenle bağlayabilmenizi sağlayan klips özelliği konforunuzu artırır.

Anne Babalar İçin Taşıma Rahatlığı Yaratan Ürünler

Bye Bye marka bebek arabası düzenleyiciler dikdörtgen şeklindeki tasarımlarıyla geniş bir alan oluşturur. İç bölmeleri birbirinden ayıran yumuşak pedli duvarlar, sarsıntı sonucunda sert eşyaların birbirine çarpıp zarar görmesini de önler. Yanlarda bulunan su şişesi ve matara bölümleri ihtiyaç anında evladınıza içeceğini hemen ulaştırabilmenizi sağlar. Tutma koluna veya ön bar bölümüne takılabilen düzenleyiciler evden uzun süre uzak kalacağınız zamanlarda size destek olur. Uzun yol seyahatlerinde bebek arabasını katlayıp bagaja yerleştirdikten sonra düzenleyici çantanızı da rahatça yerleştirebilirsiniz. Bye Bye bebek bakım çantaları içerisindeki mıknatıslı kapak özelliğine sahip modeller, bölmeye kolayca erişmenizi mümkün kılar. Ekstra ceplerle kullanışlılığı artırılan çantalar, dayanıklı fermuarlarıyla eşyalarınızı güven içerisinde muhafaza eder. Çok sayıda renk opsiyonu da sunan anne babalara yardımcı Bye Bye çantalar, biçimli gövde yapılarıyla estetik bir görüntü oluşturur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bye Bye

19 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. İndirimli Ürünler
 5. Renk
 6. Satıcı
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön