Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Canon
Canon PIXMA G1411 Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı (Canon Eurasia Garantili)

Canon PIXMA G1411 Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı (Canon Eurasia Garantili)

Canon
2.348,99 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (10)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

2.500,00 TL
2.503,10 TL
DSACategoryId/2147483646/3013118/4
Canon PIXMA G1411 Tek Fonksiyonlu Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı Profesyonellere Uygun Sahip olduğu ebatlar ve teknik özellikler gereği yüksek kalitede çıktı alınmasına izin verir. Fotoğrafçılar tarafından sıklıkla tercih edilebilir. Yüksek kalitenin elde edilmeye çalışıldığı durumlarda başarılı bir asistan olarak çalışır. Oldukça Net Görünen Metinler Siyah metinler gayet okunaklı bir biçimde basar. Bu sayede pek çok ofiste ve okulda kendine yer bulabilir. Çıktısını almak istediğiniz metinlerin her birini epey düzgün bir şekilde sizin için hazırlar. Bu sayede epey kaliteli rapor ve ödevler teslim edebilirsiniz. Yüksek Kaliteli Baskı Yapan Canon Pixma Yazıcı 4800 x 1200 dpi’lik bir baskı kalitesi elde etmek mümkündür. Bu sayede yüksek kaliteli görseller elde edebilirsiniz. Fotoğraf basmak istediğiniz vakit tüm detayları net bir biçimde kağıdın üzerine aktarabilirsiniz. Pratik Bağlantı USB bağlantısı sayesinde bilgisayara saniyeler içerisinde bağlanabilir. Bu sayede hemen her bilgisayardan çıktı almak mümkün hale gelir. USB günümüzün en sık kullanılan kablolu bağlantılarından biridir ve modern her bilgisayarda USB girişi bulunmaktadır. Farklı Kağıtları Destekler Düz kağıt, fotoğraf kağıdı ve zarf gibi kağıtlara kolaylıkla baskı yapabilmektedir. A4, A5 ve B5 gibi farklı boyutlardaki kağıtları kullanarak baskı yapabilirsiniz. Bu sayede çeşitli formatlarda dokümanlar oluşturabilirsiniz. Nitelikli Özelliklere Sahip Canon Pixma Yazıcı Entegre mürekkep kartuşları bulunur. Mürekkep sistemi hibrittir. Çerçevesiz baskı yapabilir ve arka kağıt beslemesi sayesinde kağıtları güvende tutabilir. Üründen yazıcı kablosu çıkmamaktadır .

Japonya merkezli çalışan Canon çok uluslu bir şirket. Merkezi Tokyo’da yer alan Canon; resim ve optik ürünleri, fotokopi makineleri, kameralar ve stepler ürünleri tasarlıyor. Yazıcı modelleri arasında yer alan Canon PIXMA G 1411 yüksek sayfa verimliliğine sahip. Kompakt ve düşük maliyetli olan Canon PIXMA G1411 yazıcı günlük kullanım için uygunluk gösteriyor. Olağanüstü sayfa verimliliği ile Canon PIXMA G1411 yazıcı yüksek kaliteli baskılar yapabiliyor. Örneğin; 2 adet siyah şişede 12000 sayfaya veya tek bir renkli şişe setinde 7000 sayfaya varan yüksek verimlilik sunuyor. Canon PIXMA G1411 renkli mürekkep tanklı yazıcıyı Hepsiburada ile kapsamlı şekilde inceleyebilirsiniz. Ofis, okul ya da ev için uygun fiyatlı Canon PIXMA G 1411 yazıcıyı satın alarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Canon PIXMA G1411 Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı (Canon Eurasia Garantili) Özellikleri

Canon PIXMA G1411 renkli mürekkep tanklı yazıcı özellikleri ile evde düşük maliyetli canlı fotoğraf ve net belge baskıları çıkarmayı mümkün kılıyor. Yüksek verimliliğe sahip olan mürekkepli ve kompakt Canon PIXMA G1411 yazıcı bittiğinde yeniden doldurularak kullanılmaya devam edilebiliyor. Mürekkep şişeli Canon PIXMA G1411 yazıcı USB bağlantısına sahip. Yüksek sayfa hacimleri için kompakt bir ürün olan Canon PIXMA G1411 yazıcı sayfa başına düşük maliyetle metinleri net bir şekilde çıkarıyor. Canon PIXMA G1411 yazıcı yüksek kaliteli belgeler ve A4 boyutuna varan çerçevesiz canlı fotoğraflar basıyor. Olağanüstü bir sayfa verimliliği sunan Canon PIXMA G1411 yazıcı 2 adet siyah şişede 12000 sayfa veya tek renkli bir şişede 7000 sayfaya varan baskı deneyimi yaşatıyor. FINE teknolojisi ile Canon PIXMA G1411 yazıcı hibrit mürekkep sistemini kullanarak yüksek kaliteli baskılar sunuyor. Siyah pigment mürekkep yardımıyla net belgeler ya da boya bazlı renkli mürekkeplerle A4 boyutuna kadar canlı çerçevesiz fotoğraflar basılabiliyor. Uygun maliyetli olan Canon PIXMA G 1411 kompakt yazıcı her türlü ev ya da işyeri için uygunluk gösteriyor. Uzun ömürlü FINE mürekkep sistemi ve 100 yapraklık arka kağıt beslemesi ile Canon PIXMA G1411 yazıcı yüksek baskı hacimlerini güvenle çıkarabiliyor. Kurulumu oldukça basit olan Canon PIXMA G1411 yazıcı USB üzerinden bilgisayara hızla bağlanabiliyor. Ayrıca otomatik kapatma özelliği ile Canon PIXMA G1411 yazıcı kullanılmadığı zamanlarda otomatik kapanarak enerji tasarrufu sağlıyor. Yüz tanıma özelliğine sahip olan My Image Garden fotoğraf yazılımıyla bilgisayarda tüm görüntüler arasında kolaylıkla arama yapılabiliyor. Böylece Canon PIXMA G1411 yazıcı ile tüm fotoğraflar yeni ve yaratıcı şekillerde basılabiliyor. Baskı çözünürlüğü 4800 x 1200 dpi’ye kadar olan Canon PIXMA G 1411 yazıcının siyah beyaz baskı hızı yaklaşık 8.8 ipm iken renkli baskı hızı yaklaşık 5.0 ipm. Canon PIXMA G 1411 yazıcının maksimum kağıt girişi arka tepsi için 100 yaprak. 4.8 kg ağırlığa sahip olan Canon PIXMA G1411 yazıcının genişliği 445 mm, derinliği 330 mm, yüksekliği ise 135 mm. Akustik ses düzeyi yaklaşık 54.5 dBA olan Canon PIXMA G1411 yazıcı 5 ile 35 C derece aralığında bir çalışma sıcaklığına sahip. 

Canon PIXMA G1411 Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı (Canon Eurasia Garantili) Fiyatları

Canon PIXMA G1411 renkli mürekkep tanklı yazıcı fiyatlarını öğrenmek için Hepsiburada’dan yardım alabilirsiniz. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan Canon PIXMA G 1411 yazıcıyı görüntüleyerek en uygun fiyatı sunanı seçerek bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Böylece artan bütçenizi de farklı ihtiyaçlarınızda değerlendirebilirsiniz. 

Canon PIXMA G1411 Renkli Mürekkep Tanklı Yazıcı (Canon Eurasia Garantili) Özellikleri

A3 Yok
Ağırlık (kg) 4,8
Baskı Türü Renkli
Kağıt Giriş Kapasitesi 100 Sayfa
Kartuş / Toner Adedi 4
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000WV4K8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön