Canon yazıcınızı, Canon tonerler ile birleştirerek her baskıda en iyi performans ve kaliteyi elde edersiniz. Canon toner fiyatları, özellikleri ve güvenilirliği sayesinde Canon yazıcılarla kusursuz biçimde çalışır. Canon EF, MS ve S toner ve Canon yağsız kaynaştırma teknolojisi ve AIRSHELL özelliklerini de taşıyan Canon toner teknolojisi, kullanıcılarına hızlı kaynaştırma performansı ve en yüksek kalitede, uzun ömürlü baskılar sağlar. Yüksek kaliteli Canon tonerinizi yenilediğinizde yazıcınızın ilk günkü baskı kalitesi ve basabileceği sayfa kapasitesi korunur.

Üretilmesi ve birleştirilmesi yüzlerce işlemden oluşan karışık bir prosedüre sahip toner ve kartuşlar tekli otomatik üretim sistemini kullanır. Canon tonerin dökülmeme özelliği sayesinde yazıcıdaki en hassas görüntüleme bileşenlerinden olan ışığa duyarlı tambur ünitesi ve sabitleme silindiri temiz kalır ve bulanık veya gri arka plan oluşması gibi okunma sorunları yaşanmaz. Orijinal ve muadil Canon toneri, her zaman canlı ve temiz belgeler oluşturan düzgün işleyen tambur ünitesi sağlar.

Canon EF Toner: Yüksek Baskı Hızı

Canon EF Toner (Enerji Tasarrufu İnce Toner) kaynaştırma amacıyla tasarlanmıştır. İstek üzerine kaynaştırma sistemi oluşturmak için kaynaştırma performansını geliştirerek her zaman mükemmel siyah beyaz görüntü kalitesi sunar. 

 • EF toner, geleneksel tonere göre sabitleme performansını artırarak yüksek hızlı makinelerde istek üzerine sabitleme sağlar. 
 • İstek Üzerine Sabitleme Teknolojisi, geleneksel silindir sabitleme yöntemlerine göre daha az enerji tüketir. 
 • Ayrıca, Uyku modundan Hızlı İlk Baskı oluşturabilir. 
 • Kullanılan enerji ve kaynak baskısı azaldığı için Canon EF toner çevre dostu bir teknolojiye sahiptir. 
 • Çalıştırma maliyetlerini önemli ölçüde azaltan Canon toner fiyatları bütçeniz için uygundur.

MS Toner: Kaliteli Siyah Beyaz Baskı

Canon’un MS (Manyetik Küresel) Toneri, özellikle en yeni nesil siyah beyaz yazıcılarınızda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 

 • MS Toner, yüksek siyah beyaz görüntü kalitesi ve belirgin siyah metin garantisiyle tüm Canon siyah beyaz yazıcılarınızda olağanüstü sonuçlar verir. 
 • Merkezinde vaks bulunan mikro kapsül yapısı ve bir mıknatıs katmanıyla çevrili MS Toner kaynaştırma performansını en üst seviyeye çıkarır.
 • Gelişmiş Hızlı İlk Baskı performansından yararlanabileceğiniz Canon MS Toner size zaman kazandırır.
 • Güç tüketimini ve dolayısıyla da enerji maliyetini azaltan MS toner, aynı zamanda olağanüstü yazdırma kalitesi ve donanım performansına sahiptir.

S Toner: Polimerize Renkli Toner

S toner, renkli çıktılar almak için kullanılan Canon polimerize tonerdir. Küresel biçimli ve tek tip boyuta sahip S toner, ışığa duyarlı tamburda son derece ayrıntılı görüntü oluşturur. Sarı, kırımızı, mavi ve çapraz renkli seçenekleri olan renkli Canon toner ve kartuşlar uzun ömürlü kullanıma sahiptir.

 • Yüksek ve hassas bir aktarım performansına sahip olan S toner, yüksek kalitede görüntü çıktısı verir. 
 • Canon'un yağsız kaynaştırma teknolojisini kullanan S toner son derece net renkli çıktılar ve profesyonel baskı kalitesi sunar. 
 • Geleneksel sabitleme silindirlerinin aksine yağ kullanımı gerekmediği için birçok renkli cihazın yarattığı parlaklık oluşmaz.
 • Her biri aynı şekle ve boyuta sahip küresel parçacıklardan oluşan S toner güzel görünen, pürüzsüz görüntüler oluşturur.
 • S toner ile baskılı sayfaya sorunsuz şekilde yeniden yazı yazdırabilir.

Çevre Dostu AIRSHELL Kılıfı Koruması

Bazı Canon tonerleri, daha iyi koruma için Canon tarafından seçilmiş AIRSHELL kılıf koruması ile paketlenir. Hem kullanışlı hem çevre dostu olan, 2004'te tasarımı ve yeniliği ile Dünya Paketleme Organizasyonu (WPO) tarafından verilen prestijli WorldStar Ödülünü kazanan AIRSHELL kılıf, ekstra koruma sağlar, hasar ihtimalini azaltır, daha küçük paketlemeye neden olarak daha az atık oluşturur. Geleneksel paketlemelere göre CO² emisyonları yaklaşık % 20 oranında azaltan AIRSHELL kılıf, geri dönüşüm için uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Canon Toner

3444 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Üretim Türü
Toplam 24 / 3444 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013118/3013119/320/canon