Columbia outdoor pantolon ve kapri modelleri son derece konforlu kullanım özellikleri sunar. Doğada yapılan aktiviteler esnasında giymeniz için dizayn edilen outdoor giyim ürünleri fonksiyonel tasarımlara sahiptir. Şort, pantolon ya da kapri olarak tercih edebileceğiniz Columbia outdoor giyim ürünleri arasında şorta dönüşebilen pantolon çeşitleri de bulunur. Farklı mevsimlerde kullanımınıza yönelik olarak dizayn edilen giyim ürünleri arasından tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Columbia Outdoor Pantolon ve Kapriler

Columbia outdoor pantolon ve kapri modelleri doğa şartlarında kullanıma yönelik olarak tasarlanır. Son derece konforlu hale getirilen kapri ve pantolonlar aynı zamanda kullanıcıyı dış etkenlerden koruyacak özelliklerle dizayn edilir. Örneğin su tutmayan kumaş yapısı ile imal edilen Columbia outdoor pantolon ve kapri modelleri ıslanmamanız için özel olarak tasarlanır. Su itici kumaş üstünde su damlalarının tutunmadan akması sayesinde kuru kalmanız daha kolay hale gelir.

Dilediğiniz zaman şorta dönüştürebileceğiniz outdoor pantolonlar özellikle bahar mevsimleri için idealdir. Yürüyüş esnasında artan vücut ısınızı dengelemek için şorta dönüştürebileceğiniz pantolon modellerini dilediğiniz biçimde kullanabilirsiniz. Kamp ya da dağcılık gibi etkinliklerde sırt çantasında olabildiğince az eşya bulunmasını isteyen sporcuların bir numaralı tercihi haline gelen dönüştürülebilir pantolonlar sayesinde iki farklı kıyafet almak zorunda kalmazsınız.

Dayanıklı Malzeme ve Uzun Ömürlü Kullanım

Sağlam dikiş teknikleriyle üretilen Columbia outdoor giyim ürünleri dayanıklı yapıları sayesinde oldukça uzun ömürlü kullanım sunar. Özellikle doğa şartlarında kullanılan outdoor kıyafetler çok kolay yıpranabilir. Bu nedenle outdoor ortamlarda kullanacağınız giyim ürünlerinin mutlaka dayanıklı yapıda olması gerekir. Outdoor pantolon ve kapri modellerinin tasarımlarında genellikle diz bölümleri ekstra kumaşla kaplanarak güçlendirilir. Böylece yerle en çok temas eden diz kısımları daha uzun ömürlü hale getirilir. Hafif yapıda tasarlanan pantolon modelleri ise rahat hareket imkânı tanıyarak performansınızın artmasına katkıda bulunur. Çok sayıda cep ile dizayn edilen outdoor giyim ürünleri çakı, fener gibi ihtiyaç duyduğunuz malzemelerin elinizin altında bulunmasına yardımcı olur. Columbia outdoor pantolon ve kaprilerin öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

  • Çeşitli modellerde tasarlanan kapri ve pantolonlar arasından mevsime uygun bir seçim yapabilirsiniz. Her mevsimde kullanım özelliği taşıyan şorta dönüşebilen pantolonlar ise vücut ısınızı dengelemenizi sağlar.
  • Hava alan yapısı sayesinde sporcuların terlemesini önleyen outdoor pantolon kumaşları, cildinizin nefes almasına yardımcı olur.
  • Su itme özelliği ile dikkat çeken Columbia pantolon ve kapriler suyun kumaşa tutunamadan kayması sayesinde uzun süre ıslak kalmanızı önler.
  • Oldukça sportif ve şık tasarımlarla sunulan pantolon ve kapriler doğaya uyumlu renklerle tasarlanır. Outdoor tarzınızı tamamlamak için tercih edebileceğiniz giyim ürünleri spor esnasında rahat hissetmenizi sağlar.
  • Leke tutmayan kumaş yapısı sayesinde kolaylık sunan Columbia outdoor giyim ürünlerini tercih ederek kamp ortamında zorlanmadan temizlik sağlayabilirsiniz.
  • Vücut yapısı ile uyumlu şekilde tasarlanan giyim ürünleri ile hareketlerinizi rahatlıkla yapabilir, hafif kumaş özelliği sayesinde kendinizi daha konforlu hissedebilirsiniz.

Columbia Outdoor Pantolon ve Kapri Fiyatları

Columbia outdoor pantolon ve kapri çeşitlerinin fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünün imalatında kullanılan kumaş, dayanıklılık seviyesi, kalitesi, modeli, su itici özellikleri, konfor seviyesi ve görsel tasarımı gibi etmenler ürün fiyatına büyük ölçüde etki eder. Bunun yanı sıra outdoor ortamlarda kullanım amacıyla satın alacağınız kıyafetlerde bu özelliklerin olması büyük avantajlar sağlayabilir. Özellikle zorlu doğa koşullarında kullanacağınız ekipmanlarda ve giyim ürünlerinde kaliteden ödün vermemeli, dayanıklı ürünleri tercih etmelisiniz. Columbia pantolon ve kapri modelleri arasından ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirledikten sonra Hepsiburada.com’dan kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Columbia Outdoor Pantolon

178 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Beden
Toplam 24 / 178 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301694/columbia