Columbia outdoor şapka ve bere modelleri, dış etkenlere karşı koruma sağlayan tasarımlarla üretilir. Yaz aylarında güneşin ve rüzgârın olumsuz etkilerini önleyen ürünler, kış mevsiminde de soğuk havanın başınızı üşütmesine izin vermez. Markanın kadın, erkek ve çocuklar için tasarladığı outdoor şapka modelleri, ulaşılabilir fiyatlar sunarak ekonomik alışveriş yapma imkânı tanır. Güneşin zararlı ışınlarına karşı üstün koruma sağlayan ergonomik tasarımlı şapkaları, tüm outdoor etkinliklerinizde kullanabilirsiniz. Yüksek teknolojilerle üretilen ısı yalıtımlı Columbia termal bere ve bone modelleri ise kış mevsimini konforlu biçimde geçirmenize yardımcı olur.

Kullanım Amacına Uygun Columbia Şapka Modelleri

Farklı kullanım amacına uygun ürün seçenekleri sunan Columbia şapka modellerini, günlük kullanımın yanı sıra sportif faaliyetleriniz ve outdoor aktiviteleriniz için de tercih edebilirsiniz. Kadın ve erkeklerin ortak kullanımı için tasarlanan modeller arasında, günlük kullanım ve trekking için üretilen şapkalar, öne çıkmayı başaran modeller arasındadır. Şehirde ve outdoor faaliyetlerde kullanılan Columbia trekking şapka modelleri size birçok fayda sunar.

  • Güneşin UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan ürünlerdir. Zararlı UV ışınlarının tüm spektrumunu bloke eden Columbia trekking şapka seçenekleri sizi koruma altında tutar.
  • Doğa yürüyüşü, trekking ve tatiller için ideal olan ürünler, yüksek nem transferi yapan modeller oldukları için rahat kullanım imkânı sunar.
  • Bucket şapka modeli ile tasarlanan Columbia trekking şapka seçenekleri, ense, boyun ve kulakları örten ek bir yapıya sahip olduğu için zararlı güneş ışınlarına karşı üstün koruma sağlar.
  • Genişliği ayarlanan boyun askılı trekking şapka modelleri ise Columbia’nın unisex ürünleri arasındadır. Doğa yürüyüşleri ve yaz tatili için ideal olan modeller, güneş altında uzun yürüyüşler yapmaya uygun tasarımlardır.
  • Markanın yeni teknolojilerle ürettiği şapkalar çok tercih edilir. Ürünler; nefes alan kumaşlarla üretilir, UV ışınlarını geri yansıtır, aktivite sırasında oluşan teri ve nemi uzaklaştırır. Aynı zamanda hızla kuruma özelliğine sahiptir.
  • Kadın, erkek ve çocuk kullanıcıların renk beğenilerine uygun olarak tasarlanan modeller arasında, tek ya da iki renk detayı sunan seçenekler bulmanız mümkündür.

Outdoor Şapka Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günlük ya da outdoor kullanım için almayı düşündüğünüz şapka modellerinde dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır. Fiziki yapınıza ve kullanım amacınıza uygun modeller seçmeniz önemlidir. Başınıza iyice oturan ve yüz hatlarınıza uyum sağlayan seçeneklere yönelmeniz, şapkanızla bütünleşmenizi ve rahat etmenizi sağlar. Outdoor aktiviteler için tercih edeceğiniz şapka ve berelerin uygun materyaller ile üretildiğinden emin olmalısınız. Günlük kullanım için seçeceğiniz ürünlerin renk özellikleri biraz daha önem kazanır. Bu amaçla kullanacağınız modellerin, farklı kıyafetlerinizle kombin yapmanızı kolaylaştıran renkler taşımasına özen gösterebilirsiniz. Görünümünüzü ve tarzını destekleyen günlük şapka modellerini seçebilirsiniz.

Columbia outdoor şapka çeşitleri size birçok model ve renk seçeneği sunarak seçim yapma şansınızı artırır. Açık alan aktiviteleri için tercih edeceğiniz şapka modelleri, sizi soğuk ve sıcak havaya karşı koruyan, suya karşı dirençli ve kolayca katlanabilen ürünler olmalıdır. Outdoor faaliyetlerde kullanılan şapkanın kumaşı, faaliyetin yapılacağı mevsime ve arazi koşullarına uygun olmazsa sorun yaşayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz aktiviteye uygun bir Columbia outdoor şapka ya da bere seçerek performansınızı artırabilirsiniz.

Columbia Outdoor Şapka Fiyatları

Markanın tasarladığı outdoor şapka seçenekleri; ürünlerin kumaş, tasarım ve model özelliğine göre değişen fiyatlar içerir. Vücut ısınızın geri yansıtılmasını sağlayan ve ısıyı koruyan teknolojilerle tasarlanan termal bere modelleri ile yaz ve kış aylarında kullanılan kadın, erkek, çocuk outdoor şapka çeşitleri, ulaşılabilir Columbia outdoor şapka fiyatları ile sunulur. Dilediğiniz ürün modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Columbia Outdoor Şapka Fiyatları

Marka
Erkek
Kadın
Erkek Çocuk
Unisex
Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301400/columbia