Columbia outdoor sweatshirt ve t-shirtler kategorisinde yer alan model alternatifleri, kullanıcılara dış ortamlarda rahat hareket etme, kıyafete bağlı performans kaybı yaşamadan spor yapma ve şık görünme fırsatı veriyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı mutlak koruma kalkanı meydana getiren, nefes alıp terlemeyi önleyen ve soğuğa karşı dayanıklı bir yapı sunan özel teknolojilerle tasarlanmış olan ürün çeşitleri, kullanıcılara hava şartlarına göre model seçimi gerçekleştirme şansı sağlıyor.

Özel Teknolojilerle Tasarlanmış Ürünler

Columbia sweatshirt erkek, kadın ve çocuk kullanıcılara özel olarak geniş bir model yelpazesiyle sunuluyor. Zengin ürün çeşitliliği, kullanıcılara arzu ettikleri tipte bir model bulmaları konusunda son derece yardımcı oluyor.

Birçok Columbia tişört erkek kullanıcıların en büyük problemlerinden biri olan terleme sorununa kesin çözüm getiriyor. Nemi dışarıya atan modeller, ıslaklık kaynaklı rahatsızlık hissini ortadan kaldırıyor.

Özel teknolojilere sahip çeşitli modelleriyle Columbia tişört kadın ve erkek kullanıcıların rüzgar gibi doğal etkenler nedeniyle üşümelerinin de önüne geçiyor. Streç yapılı ürünler, kullanıcıların gövde bölümlerini sararak vücut ısısının korunmasında oldukça önemli bir rol oynuyor.

Hafiflik hissi yaratan ve hareket sırasında esneyen modeller, uzun süreli kullanımlarda kullanıcının konfor seviyesinin maksimum düzeyde kalmasına fazlasıyla yardım ediyor.

Kullanıcılar, rahatlığa yönelik birçok tasarım detayının yanı sıra çeşitli estetik kriterlere göre de seçim yapabiliyor. V yaka veya bisiklet yaka, düğmeli, fermuarlı, kısa kollu ya da uzun kollu model alternatifleri, kullanıcılara kişisel zevkleri doğrultusunda seçim yapma fırsatı sunuyor.

Cepli sweatshirt modelleri, kullanıcıların dışarıdayken yanlarında taşımaları gereken cep telefonu, çakmak ve anahtarlık gibi aksesuarları muhafaza etmelerine ve soğuktan üşüyen ellerini ısıtmalarına yardımcı oluyor.

Kullanım Kolaylığı Yaratan Modeller

Columbia sweatshirt kadın, erkek ve çocuk kullanıcıların her mevsim faydalanabileceği geniş ürün yelpazesiyle farklı türden kişilere hitap etmeyi başarıyor.

Fermuarlı sweatshirt çeşitleri, tam veya yarım şekilde açılan modellerden meydana geliyor. Kullanıcılara değişik mevsimlerde esnek bir kullanım olanağı sunan modeller, tişörtlerle bir arada giyilebiliyor.

Columbia sweatshirt kapüşonlu modeller, serin havalarda baş bölgesini sıcak tutmak ve ani yağışlarda saçların ıslanmasını önlemek gibi faydaları nedeniyle yoğun biçimde tercih ediliyor.

Gece kullanımı için geliştirilmiş olan reflektörlü modeller, kullanıcıyı karanlık ortamlarda fark edilir hale getiriyor. Böylelikle dış alanda spor ve yürüyüş yapan kullanıcıların güvenliği sağlanmış oluyor.

Seramik yansıtıcı teknolojisi kullanılan Columbia tişört ve sweatshirt modelleri, güneş ışınlarını hızlı şekilde geri yansıtıyor ve tüm UVA (Ultraviyole A) ve UVB (Ultraviyole B) etkilerini engelliyor. Cilt hasarı ve güneş yanığı meydana gelmesinin önüne geçiliyor.

Marka tarafından antibakteriyel özellikli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan sweatshirt ve tişört modelleri, virüs ve bakteri oluşumuna izin vermiyor.

Columbia Sweatshirt ve T-Shirt Özellikleri

Columbia outdoor ürünleri içerisinde günlük kullanıma yönelik ürün alternatiflerinin yanı sıra spor yaparken, yolculuk ederken ya da doğada vakit geçirirken tercih edilebilecek çeşitli modeller de yer alıyor.

İdeal konfor seviyesi ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamak amacıyla ‌‌Columbia ‌sweatshirt ve tişörtler, pamuk, polyester, kapitone ve polar gibi malzemeler kullanılarak üretiliyor. Ürünlerin malzemeleri, tişört ve sweatshirt tasarımı ve modelde kullanılacak olan teknolojiye göre belirleniyor.

XXS ile XL arasında değişen zengin beden seçenekleri, kullanıcılara vücut ölçülerine uygun sweatshirt ya da tişört modeli seçmeleri konusunda kolaylık sağlıyor.

Markanın ürünleri, birçok renk alternatifiyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Columbia outdoor sweatshirt ve tişörtler içerisinde tek renkli, çok renkli ve desenli olmak üzere onlarca model seçeneği bulunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Columbia Outdoor Sweatshirt

230 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 230 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1302737/columbia