Bilgisayar için gerekli tüm donanımları sağlayan Cooler Master, uzun yıllardır sektörde yerini korur. Nitelikli parçaların üretimini sağlayan marka, bilgisayar kullanıcılarına geniş yelpazede sunduğu ürün seçenekleriyle hızlı ve kaliteli çözümler sunar. Bilgisayarların çalışabilmesi için gerekli olan parçaların tedariğini sağlayan markanın merkezi Tayland’da bulunur. Kaliteli üretim esasları baz alınarak özenle imal edilen parçalar, müşterilere güvenle ulaştırılır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Cooler Master harici donanım ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamak için çeşitli çözümler sunar. Bilgisayarların tamamen çalışabilmesi için gerekli olan Cooler Master kasa ana parça olarak tanımlanır. RGB desteği bulunan modellerde konfigürasyonların gerçekleştirildiği PSU Cooler Master bulunur.Farklı port girişlerini destekleyen yapısıyla çeşitli cihazların bilgisayara bağlanmasını sağlar. Fan soğutucu, fan bölmesi ve fan kontrol paneli gibi ayrıntıların yer aldığı Cooler Master boş kasa çeşitleri, bilgisayarların çalışabilmesi için gerekli olan temel desteği sağlar. Ürün modellerinde Cooler Master sıvı soğutma alanı bulunur. Kulaklık ve mikrofon gibi girişlerle beraber yer alan bu alan, bilgisayarın aşırı derece ısınmasının önüne geçer. Sistem sıcaklığını kontrol altında tutmak adına harici olarak Cooler Master kasa fanı tedarik edilir. Bu ürünler oyun severlerin ilgisini çeker. Sistem sıcaklığını normal değerler altında tutarak bilgisayarın sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Bilgisayar toplamak istiyorsanız marka tarafından üretilen Cooler Master kasa fiyatlarına göz atabilir, bütçenize uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Fan Soğutucu Ürünleriyle Cooler Master

Bilgisayarlar çalışırken işlemcilerin aktif olması nedeniyle ısınma gibi durumlar meydana gelir. Bilgisayarın ısısının stabil tutulması ve aşırı sıcaklıklara maruz kalmaması gerekir. Bilgisayarın soğumasını sağlamak için farklı aparatların tercih edilmesi gerekir. Hava akımının yarattığı soğuma etkisinden faydalanan teknolojisiyle ön plana çıkan soğutucular, ihtiyaç duyulan işlemi gerçekleştirir. Bilgisayar fanı olarak tercih edebileceğiniz işlemci soğutucu Cooler Master sistemin tüm bileşenlerine uyum sağlar. Yüksek performansa sahip olan ürünler, hava akımı oluşma süresini hızlandırır. Bu sayede kısa süre içerisinde bilgisayarın sıcaklığı normal değerlere döner. Özellikle oyun severler tarafından tercih edilebilir olan bu ürün, kontrol ünitesine sahiptir. Hava akımı oluşturarak bilgisayarın soğumasını sağlar. Dayanıklı ve tüm hava testlerinden başarıyla geçmiş olan Cooler Master soğutucular sistemlerinizden yüksek verim almanıza yardımcı olur. Tasarımıyla oldukça başarılı duruşa sahip olan Cooler Master notebook soğutucu modellerinden Masterfan RGB seçeneğine sahiptir. Cooler Master soğutucu çeşidi kontrol edilebilir olan Cooler Master RGB sistemiyle LED ışıkların estetik görüntüsü istenilen parlaklıkta kullanılabilir. Bilgisayarınızın soğumasını sağlayabileceğiniz fan control Cooler Master seçenekleriyle işlemciden aldığınız verimi üst seviyelere çıkarabilir, aşırı ısınma gibi problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Farklı Donanımlar İçin Cooler Master

Bilgisayar kullanımını nitelikli bir forma büründürmek için ihtiyaç duyacağınız donanım parçalarına marka aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.Cooler Master 120mm fan özelliğiyle sessiz bir çalışma sunar. Oyun severler için bir ihtiyaç haline gelen Cooler Master kulaklık modelleri kulak için kolay oturabilen yapıya sahiptir. Rahat ve konforlu bir şekilde zamanınızı geçirmenize yardımcı olacak modeller kulaklık üzerinden ses kontrolü yapabilmenizi sağlar. Oyun esnasında tek bir hareketle sesi istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Birinci sınıf tasarıma sahip olan parçanın ses kalitesi, kullananlar tarafından beğeni toplar. Marka tarafından üretilen bir diğer donanım parçası ise klavyelerdir. Bilgisayar kullanımı için olmazsa olmaz parçalardan bir tanesi olan Cooler Master klavyeler RGB ışıklandırmasıyla estetik bir görünüm sunar. Özellikle gece kullanımı kolaylaştıran bu özellik, karanlık ortamlarda klavyeyi kolayca algılayarak kullanabilmenizi sağlar. Özel tasarıma sahip olan Cooler Master klavyeler içerisinde yer alan her bir tuş dokunuşunu kısa süre içerisinde algılayan ve ileten parçalar, oyun severler için özel olarak tasarlanır. Bilgisayar kullanımı için gerekli bir diğer parçalardan olan mouselar markanın güvencesiyle üretilir. Ergonomik tasarıma sahip olan mouselar, komutları kolayca algılayabilen yapıya sahiptir. Oyuncular için özel olarak üretilen mouse seçenekleri bulunur. Bu ürünler, lazer sensör tasarımına sahiptir. Kauçuk ve alüminyum maddelerin kullanımıyla tasarlanan mouselar, dayanıklı özellikleriyle dikkat çeker. Uyumlu bir şekilde satılan Cooler Master klavye mouse setlerine göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kaliteli Donanım Parçalarıyla Cooler Master

Marka tarafından üretilen parçalar arasında Cooler Master güç kaynağı ürünleri yer alır. Bilgisayarın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayan bu parçalar, çeşitli modellere sahiptir. Modeller arasında yer alan 80Plus Gold düşük maliyetli bir çalışma gücüne sahiptir. Isıya dayanma gücü yüksek olan parça, altın sertifikasına sahiptir. Sessiz çalışma performansıyla da işlemleriniz esnasında gürültüye maruz kalmanızın önüne geçer. Farkoı voltajlara sahip olan çeşitli modellere göz atarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Cooler Master 550W, 600W, 650W, 700W, 750W seçenekleri arasında yer alan bu model 750w çalışma gücüne sahiptir. Az yer kaplayan Cooler Master 400W, 500W, 850W, 1200W modelleriyle verimli bir şekilde bilgisayarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz. İşlemci ile soğutucu arasına sürülen Cooler Master termal macun ürünleri, iletken bir yapıya sahiptir. Cooler Master işlemci soğutucunun verimliliğini arttıracak olan ürün, ısı dağılımının eşit bir şekilde yapılmasını sağlar. İletken bir yapıya sahip olan termal macun Cooler Master ürünlerinin daha verimli ve hızlı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Isının bütün alan üzerine eşit bir şekilde yayılmasını sağladıktan sonra iletkenliği büyük ölçüde arttırır. Macun kıvamına sahip olan ürün, kolay bir şekilde uygulanır, mendil aracılığıyla fazlalıkları silinir. Bilgisayarınız için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Hepsiburada aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlar üzerinden satın alacağınız ürünlerle bilgisayarınızın daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu alışveriş yapabileceğiniz Cooler Master fiyatlarına göz atabilir, sizin için uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Cooler Master Ürünleri Nelerdir?

Cooler Master teknolojik ihtiyaçlara cevap veren bir markadır. Bilgisayar ve gerekli tüm bilgisayar donanımlarının üretimini sağlayan marka, ürettiği Cooler Master kule tipi soğutucularla ön plana çıkar. Bilgisayarın verimli bir şekilde çalışması için üretilen laptop soğutucularından mouse ve klavye gibi ana donanım parçalarına kadar geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği bulunur. Teknik bakım için gerekli olan termal macunların da üretimini sağlayan firma, bilgisayarınızı iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz aksesuar ve aparat gereksinimlerine cevap verir.

Cooler Master Ürünleri Neye Göre Seçilir?

Ürünleri seçmeden önce dikkat etmeniz gereken ilk durumun ihtiyaçlarınızın ne yönde şekillendiğidir. Kendi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde alışverişinizi şekillendirmeniz gerekir. Bununla beraber bilgisayarınızın modeline dikkat etmeniz, doğru aksesuarları ve parçaları seçmeniz için önemli bir durumdur. Kullanacağınız daha büyük ebatlı parçalar için bilgisayarınızın yer aldığı ortamda sahip olduğunuz alanın genişliğini göz önünde bulundurarak doğru ürünleri tercih edebilirsiniz.

Cooler Master Laptop Soğutucu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bilgisayarın alt kısmına yerleştireceğiniz laptop soğutucu Cooler Master ürünü, bilgisayarın kasasının aşırı ısınmasını engeller. Bilgisayarı yoracak ve daha fazla efor sarfederek çalışacak işlemler esnasında bilgisayarın kasası ısınma gösterir. Bu durumun önüne geçmek için kullanacağınız Cooler Master laptop soğutucu bilgisayarın çalışma performansını iyileştirir. Aynı zamanda aşırı ısınmadan dolayı bilgisayar içerisinde yer alan macunların erimesinin önüne geçer.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cooler Master

174 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Hobi ve Oyun Konsolları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler