Kendi bilgisayarını kendi toplayan ve bilgisayar donanım bileşenlerini özenle seçen teknoloji tutkunlarının yakından tanıdığı markalardan biri olan Corsair, gerek soğutucu gerekse güç kaynağı modelleriyle sektöre yön veriyor. 1994 yılından bu yana faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren ve geliştirdiği ürünlerle, adından daima olumlu şekilde söz ettiren Corsair power supply fiyatları ve modelleriyle de dikkat çekiyor. Yüksek enerji verimliliği sunarken kendi içinde etkili bir soğutma gerçekleştirerek içerdiği devre bileşenlerinin serin çalışmasını mümkün kılan Corsair güç kaynakları, diğer bilgisayar donanım bileşenlerinin de potansiyellerini ortaya koyabilmelerini ve şebeke kaynaklı beklenmedik durumlarda, ilgili bileşenlerin zarar görme ihtimalini en aza indiriyor.

80 Plus Sertifikalı PSU Modelleriyle İçiniz Rahat Olsun

 • Bilgisayar donanım bileşenlerinizin ideal oranda enerji tüketerek çalışmasını hedefliyorsanız, Corsair’in geliştirdiği 80 Plus; Titanium, Platinum, Gold, Bronze ve White verimliliklerine sahip ürünleri değerlendirebilir, gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz modeli edinebilirsiniz.
 • Bilgisayar kasanızın içinde, PSU kaynaklı bir kablo karmaşası olmamasını hedefliyorsanız, markanın yarı modüler ve tam modüler çözümlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz.
 • Mini-ITX form faktörüne sahip bir kasa topluyor, bu kasa içerisine rahatlıkla sığabilen ve kurulum sonrasında kasa içinin nefes aldırabilecek bir güç kaynağı arıyorsanız, Corsair’in SFX yapısındaki güç kaynaklarıyla gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
 • Aynı anda çift ya da üçlü ekran kartı kurulumları çalıştırmayı planlıyor, bilgisayarınızda çok sayıda RAM modülüne ve TDP değeri yüksek işlemcilere yer vermeyi hedefliyorsanız, 1000 Watt ve üstü Corsair PSU modellerine yönelebilir, tüm bileşenlerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Çalışma ve bilgisayar odanızda sessizliğe önem veriyorsanız, yük altında fanlarını çalıştırmayan Corsair güç kaynaklarını edinebilir, bilgisayar bileşenlerinizin yarattığı sesi çok daha düşük seviyeye indirebilirsiniz.
 • Genel olarak Japon menşeli kapasitörler kullanılarak geliştirilen Corsair güç kaynaklarını, en zorlu koşullarda bile kullanabilir, uzun süreli render ve oyun oynama gibi PSU’ya ağır yük bindiren işlemleri, enerji kaynaklı bir problem yaşamadan sürdürebilirsiniz.

Geniş Fanlarla İdeal Oranda Hava Akışı

Bilgisayar kasanıza hangi şekilde konumlandıracağınıza bağlı olarak yalnızca kendi içerisindeki bileşenleri soğutmakla kalmayıp kasa içerisinde biriken sıcak havayı tahliye etmeye de yardımcı olabilen Corsair PSU modelleri, seçeceğiniz ürüne göre farklı genişliklerde fanlarla geliyor. Yük durumu doğrultusunda dönüş hızını dinamik biçimde değiştiren ve sunduğu özellikler elveriyorsa fanı tamamen durdurarak bilgisayarın daha sessiz çalışmasına katkıda bulunan güç kaynakları, fiziksel bakımdan farklı boyutlarda üretilebiliyor. Boyutların değişiklik göstermesini etkileyen temel unsur ise ürünlerin sunduğu güç ve üretim sürecinde seçilen form faktörü oluyor.

Tam modüler Corsair PSU’ların kutusundan çıkan kablolar, ürünün tematik yapısıyla uyum gösteriyor. Genellikle siyah renkte üretilen güç kaynaklarından bazıları, beyaz renkte olabiliyor. Özellikle yan kapağı şeffaf olan beyaz renk bilgisayar kasası kullanan teknoloji meraklılarının ilgisini çeken çözümler, markanın kendine özgü yenilikçi anlayışını yansıtan modern kablolarla destekleniyor.

100 Bin Saati Aşan Kullanım Ömrü

Gerek sabit gerekse hareketli parçaları üst düzey kalitede bileşenlerle üreten Corsair, ortaya koyduğu güç kaynaklarının MTBF değerini 100 bin saat olarak belirliyor. Bu sayede kullanıcılar, Corsair güç kaynaklarını yıllar boyunca güvenle kullanırken hem performans hem de verimlilik noktasında bir sorun yaşamıyorlar. İlgili modellerin bu denli uzun soluklu çalışmasında, rifle bearing gibi yenilikçi fan teknolojilerinin yer alması da etkili oluyor.

Eğer siz de yeni bir bilgisayar topluyorsanız ya da hâlihazırda kullandığınız bilgisayara, verimliliği yüksek bir PSU almayı hedefliyorsanız, Corsair power supply fiyatları ve modellerini inceleyebilir, dilediğiniz çözümü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Corsair Power Supply Fiyatları

21 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Corsair Power Supply Psu
  2. Cooler Master Power Supply Psu
  3. Thermaltake Power Supply Psu
  4. Frisby Power Supply Psu
  5. Be Quiet! Power Supply Psu
  6. Fsp Power Supply Psu
  7. Everest Power Supply Psu
  8. Xigmatek Power Supply Psu
  9. Hadron Power Supply Psu
  10. Platoon Power Supply Psu
  11. Power Boost Power Supply Psu
  12. Aerocool Power Supply Psu
  13. Gametech Power Supply Psu
  14. Zalman Power Supply Psu
  15. High Power Power Supply Psu
  16. Rampage Power Supply Psu
  17. Cougar Power Supply Psu
  18. Seasonic Power Supply Psu
  19. Concord Power Supply Psu
  20. Rush Power Supply Psu
  21. Asus Power Supply Psu
  22. Elba Power Supply Psu
  23. Tx Power Supply Psu
  24. General Technic Power Supply Psu
  25. Sharkoon Power Supply Psu
  26. Silverstone Power Supply Psu
  27. Boost Power Supply Psu
  28. Dark Power Supply Psu
  29. Gamepower Power Supply Psu
  30. Gigabyte Power Supply Psu
  31. Inca Power Supply Psu
  32. GAMEMAX Power Supply Psu
  33. HP Power Supply Psu
  34. Hiper Power Supply Psu
  35. Quake Power Supply Psu
  36. Redrock Power Supply Psu
  37. Wozlo Power Supply Psu
  38. Adata Power Supply Psu
  39. Afox Power Supply Psu
  40. Bross Power Supply Psu
  41. Deep Cool Power Supply Psu
  42. Dragos Power Supply Psu
  43. Eyfel Power Supply Psu
  44. Fractal Design Power Supply Psu
  45. GCM Power Supply Psu
  46. Gameload Power Supply Psu
  47. Global Power Supply Psu
  48. IFM Power Supply Psu
  49. Necron Power Supply Psu
  50. Omron Power Supply Psu
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Power Supply
  1. 750 W
  2. 650 W
  3. 450 W
  4. 550 W
  5. 600 W
  6. 850 W
 7. Modüler Kablo Çıkışı
 8. Aydınlatma
 9. Verimlilik Sertifikası
 10. Verimlilik (%)
 11. Fan Çapı
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Corsair
DSACategoryId/2147483646/8/1012/corsair
Başa dön