Kendi bilgisayarını kendi toplayan ve bilgisayar donanım bileşenlerini özenle seçen teknoloji tutkunlarının yakından tanıdığı markalardan biri olan Corsair, gerek soğutucu gerekse güç kaynağı modelleriyle sektöre yön veriyor. 1994 yılından bu yana faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren ve geliştirdiği ürünlerle, adından daima olumlu şekilde söz ettiren Corsair power supply fiyatları ve modelleriyle de dikkat çekiyor. Yüksek enerji verimliliği sunarken kendi içinde etkili bir soğutma gerçekleştirerek içerdiği devre bileşenlerinin serin çalışmasını mümkün kılan Corsair güç kaynakları, diğer bilgisayar donanım bileşenlerinin de potansiyellerini ortaya koyabilmelerini ve şebeke kaynaklı beklenmedik durumlarda, ilgili bileşenlerin zarar görme ihtimalini en aza indiriyor.

80 Plus Sertifikalı PSU Modelleriyle İçiniz Rahat Olsun

  • Bilgisayar donanım bileşenlerinizin ideal oranda enerji tüketerek çalışmasını hedefliyorsanız, Corsair’in geliştirdiği 80 Plus; Titanium, Platinum, Gold, Bronze ve White verimliliklerine sahip ürünleri değerlendirebilir, gereksinimleriniz ve bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz modeli edinebilirsiniz.
  • Bilgisayar kasanızın içinde, PSU kaynaklı bir kablo karmaşası olmamasını hedefliyorsanız, markanın yarı modüler ve tam modüler çözümlerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun ürünü alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz.
  • Mini-ITX form faktörüne sahip bir kasa topluyor, bu kasa içerisine rahatlıkla sığabilen ve kurulum sonrasında kasa içinin nefes aldırabilecek bir güç kaynağı arıyorsanız, Corsair’in SFX yapısındaki güç kaynaklarıyla gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
  • Aynı anda çift ya da üçlü ekran kartı kurulumları çalıştırmayı planlıyor, bilgisayarınızda çok sayıda RAM modülüne ve TDP değeri yüksek işlemcilere yer vermeyi hedefliyorsanız, 1000 Watt ve üstü Corsair PSU modellerine yönelebilir, tüm bileşenlerin sorunsuz şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • Çalışma ve bilgisayar odanızda sessizliğe önem veriyorsanız, yük altında fanlarını çalıştırmayan Corsair güç kaynaklarını edinebilir, bilgisayar bileşenlerinizin yarattığı sesi çok daha düşük seviyeye indirebilirsiniz.
  • Genel olarak Japon menşeli kapasitörler kullanılarak geliştirilen Corsair güç kaynaklarını, en zorlu koşullarda bile kullanabilir, uzun süreli render ve oyun oynama gibi PSU’ya ağır yük bindiren işlemleri, enerji kaynaklı bir problem yaşamadan sürdürebilirsiniz.

Geniş Fanlarla İdeal Oranda Hava Akışı

Bilgisayar kasanıza hangi şekilde konumlandıracağınıza bağlı olarak yalnızca kendi içerisindeki bileşenleri soğutmakla kalmayıp kasa içerisinde biriken sıcak havayı tahliye etmeye de yardımcı olabilen Corsair PSU modelleri, seçeceğiniz ürüne göre farklı genişliklerde fanlarla geliyor. Yük durumu doğrultusunda dönüş hızını dinamik biçimde değiştiren ve sunduğu özellikler elveriyorsa fanı tamamen durdurarak bilgisayarın daha sessiz çalışmasına katkıda bulunan güç kaynakları, fiziksel bakımdan farklı boyutlarda üretilebiliyor. Boyutların değişiklik göstermesini etkileyen temel unsur ise ürünlerin sunduğu güç ve üretim sürecinde seçilen form faktörü oluyor.

Tam modüler Corsair PSU’ların kutusundan çıkan kablolar, ürünün tematik yapısıyla uyum gösteriyor. Genellikle siyah renkte üretilen güç kaynaklarından bazıları, beyaz renkte olabiliyor. Özellikle yan kapağı şeffaf olan beyaz renk bilgisayar kasası kullanan teknoloji meraklılarının ilgisini çeken çözümler, markanın kendine özgü yenilikçi anlayışını yansıtan modern kablolarla destekleniyor.

100 Bin Saati Aşan Kullanım Ömrü

Gerek sabit gerekse hareketli parçaları üst düzey kalitede bileşenlerle üreten Corsair, ortaya koyduğu güç kaynaklarının MTBF değerini 100 bin saat olarak belirliyor. Bu sayede kullanıcılar, Corsair güç kaynaklarını yıllar boyunca güvenle kullanırken hem performans hem de verimlilik noktasında bir sorun yaşamıyorlar. İlgili modellerin bu denli uzun soluklu çalışmasında, rifle bearing gibi yenilikçi fan teknolojilerinin yer alması da etkili oluyor.

Eğer siz de yeni bir bilgisayar topluyorsanız ya da hâlihazırda kullandığınız bilgisayara, verimliliği yüksek bir PSU almayı hedefliyorsanız, Corsair power supply fiyatları ve modellerini inceleyebilir, dilediğiniz çözümü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Corsair Power Supply Fiyatları

53 ürün listeleniyor
Corsair
MSI
Cooler Master
Fsp
Thermaltake
High Power
Nzxt
Seasonic
Zalman
ASUS
Gigabyte
MEANWELL
Frisby
Platoon
Omron
Aerocool
Be Quiet!
PowerBoost
Hadron
Everest
750 W
650 W
850 W
1000 W
600 W
550 W
1200 W
1600 W
350 W
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Power Supply
Toplam 36 / 53 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
Toplama BilgisayarToplama bilgisayarlar, bir bilgisayarın sorunsuz çalışması için gerekli olan işlemci, anakart, ekran kartı ve RAM (bellek) gibi parçaların her birinin ayrı ayrı satın alınıp monte edilmesiyle oluşan markasız bilgisayarlardır. Çoğunlukla marka bilgisayarların standart kullanıcılar için ürettiği bilgisayarları kendi ihtiyaçları için yetersiz bulan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Çünkü bu yöntemle hazır bilgisayarlardan çok daha güçlü performans sergileyen kasalar oluşturmak mümkündür. Kişisel bilgisayarınızı oluştururken seçtiğiniz parçaların birbiriyle hem performans hem de montaj yönünden uyumu çok önemlidir. Seçtiğiniz parçaların her biri çok güçlü olabilir ancak eğer birlikte çalışamıyorlarsa bu durumda bilgisayarınız ya çalışmaz ya da çok düşük bir performans gösterir. Bilgisayarınızı oluştururken ilk olarak işlemci seçimi yapmanız gerekir. Çünkü diğer tüm parçaları işlemci belirler. Daha sonra anakart seçimi yapılır. Anakartınız kesinlikle işlemcinizle uyumlu olmalı ve ethernet kartıyla ses kartına sahip olmalıdır. Üçüncü aşama ekran kartı seçimidir. Ekran kartı seçilirken GPU (Grafik İşlemci) verileri yani bit, bellek miktarı, çekirdek hızı gibi özellikler dikkate alınmalıdır. Bir sonraki aşama anakartınızın destekleyeceği frekansa sahip bir RAM bellek seçimidir. Eğer anakartınızdan yüksek frekansta bir bellek seçerseniz, anakartınız, kapasitesinin üstündeki bellekleri çalıştırmayacağı gibi altındakilerde de düşük performans gösterir. RAM seçiminden sonra anakartınızın çıkışlarına uyumlu bir SSD (Solid State Drive) seçmelisiniz. SSD diski, okuma ve yazma hızına dikkat ederek seçmek gerekir. Son olarak da hazırladığınız donanımın kullanacağı gücü hesaplayıp bunun %20 fazlasını kaldırabilecek bir güç kaynağı satın aldığınızda bilgisayar toplama işlemini tamamlamış olursunuz. Bu aşamadan sonra anakartınızla uyumlu bir kasa seçimi yaparak montajlama işlemine başlayabilirsiniz. Parçaları satın almadan önce birbirleriyle uyumunu bilgisayar toplama sihirbazı kullanarak test edebilirsiniz. Bu program yanlış parçaları seçmenize izin vermeyerek en doğru şekilde bilgisayarınıza kurmanıza yardım eder. Tüm bunların dışında optik sürücü, mikrofon, kulaklık, hopeüarlör, klavye veya fare gibi donanımları dilediğiniz gibi seçmekte özgürsünüz.
Detaylar