1972 yılında İsviçre’de kurulan Curaprox markası, ağız ve diş sağlığı alanında profesyonel çözümler üretiyor. Mekanik diş fırçaları, elektrikli diş fırçaları, diş macunları, ağız bakım setleri, gargara ve diş ipleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, her kullanıma uygun oral bakım ürünleri ile öne çıkıyor. Markaya ait diş fırçaları, ultra ince kıl dokusu sayesinde her yaşta kullanıcı tarafından rahatlıkla tercih edilebiliyor. “Ultra Soft”, “Smart Ultra Soft”, “Süper Soft” ve “Süperduo” gibi farklı yumuşaklık seçenekleri bulunan ürünler içinden özgürce seçim yapabilmek mümkün oluyor. Minimalist tasarım detayları ve pastel renkleri ile bilinen Curaprox diş fırçası çeşitleri, banyonuzun şıklığını da kusursuz bir biçimde tamamlıyor.

Curaprox Diş Fırçası Fiyatları

Curaprox diş fırçası modellerinde yer alan CUREN® kıl teknolojisi, doğal ve hassas bir şekilde dişlerinizi temizleyebilmenize yardımcı oluyor. İnanılmaz derecede hassas ve ince olan filamentler, ağız içinde mükemmel bir esneklik sağlıyor. Çok sık bir biçimde dizilen ve filamentler halinde eklenen yumuşak kıllar, diş ve diş etlerine daha fazla noktada temas ediyor. Hassas CUREN® kıl teknolojisi, dişlerinizi fırçalarken farklı yönlere doğru kolaylıkla şekil alabiliyor. Bu sayede sert fırça hamlelerinde dahi ağız, damak ve diş etlerinde tahribat oluşmuyor. Tartar ve diş plaklarına karşı son derece etkili olan ince kıllar, diş etlerine masaj yaparak diş eti kanamalarının önüne geçilebilmesine de destek oluyor.

Bebekler ve küçük çocuklar için özel olarak geliştirilen markaya ait diş fırçaları, ufak çocukların oral temizliğini yardım almadan, nazik, güvenli ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilmesine olanak tanıyor. CURAkid serisi ürünler, bebeklerin ilk dişleri göründüğü andan itibaren gönül rahatlığı ile kullanılabiliyor. Ufak çocuklar da güvenli bir şekilde dişlerini temizlemenin tadını çıkarabiliyor. Bern Üniversitesi laboratuvarlarında test edilen fırça başlıkları, küçük yaştaki çocukların bile güvenle diş fırçalayabilmesine olanak tanıyor. Çok esnek ve yumuşak bir kaplama ile korunan markaya ait çocuk diş fırçaları, ağız içinde hassas ve narin bir şekilde yönlendirilebiliyor. Oral mukoza dokusuna zarar vermeden hareket ettirilebilen CURAkid serisi diş fırça çeşitleri, çocukların sağlıklı diş çıkarabilmesine de yardımcı oluyor.

Standart bir fırçadan 8-10 kat daha fazla filamente (kıla) sahip olan Curaprox diş fırçaları; dişleri, diş etlerini, damak ve ağız içini kusursuz bir şekilde temizliyor. Aşırı yoğun filamentler, homojen bir doku oluşturarak daha fazla yüzeye temas edebiliyor. Ufak başlığa sahip Curaprox diş fırçası çeşitleri, ağız içindeki kolay erişilemeyen alanlara rahatlıkla ulaşabiliyor. Yüksek ergonomide imal edilen fırça sapları, günlük ağız temizliğini keyifli bir hale getiriyor. Diş çekimi, dolgu ve kanal tedavisi gibi oral operasyon sonrası ağız bakımı için tasarlanan markaya ait ürünler, ağız hijyenini korumak için ihtiyaç duyduğunuz bakımı ağrısız ve hassas bir biçimde gerçekleştirebiliyor.

Hassas diş eti problemleri yaşayanlar için diş hekimleri tarafından özel olarak tavsiye edilen ultra yumuşak başlıklı Curaprox diş fırçaları, hem kullanım esnasında hem de sonrasında büyük rahatlık sağlıyor. Diş etlerine hafif dokunuşlarla masaj yapan diş fırçaları, ağız içindeki kan akışını düzenleyerek daha sağlıklı ve parlak diş etlerine kavuşmanıza yardımcı oluyor. Yemek artıklarını ve yumuşak tortuları hızlıca ağızdan uzaklaştıran fırçalar, ara fırçalar ve diş ipleri, ağız sağlığınız için gerekli olan desteği eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Curaprox diş fırçası modellerinin tekli fiyatları, kutu içindeki diş fırçası sayısına bağlı olarak değişebiliyor. Genel anlamda Curaprox diş fırçası fiyatları ise ürünün modeli, türü, tasarımı, rengi ve özellikleri gibi çeşitli detaylara bağlı olarak farklılık gösterebiliyor.

Curaprox Diş Fırçası Fiyatları

35 ürün var
 1. Türü
  1. Manuel
 2. Fırça Kılı Sertliği
  1. Orta
  2. Ekstra Yumuşak
  3. Yumuşak
 3. Markalar A-Z
  1. Curaprox
  2. Oral-B
  3. Banat
  4. Colgate
  5. Tepe
  6. Paro
  7. Humble Brush
  8. Signal
  9. Gum Sunstar
  10. Sensodyne
  11. Rocs
  12. Brush Buddies
  13. Vepa
  14. Steriball
  15. Parodontax
  16. The Humble Co.
  17. Jack N' Jill
  18. Bioplante
  19. Difaş
  20. SPLAT
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ürün Puanı
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Curaprox
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012110/26012117/curaprox
BAŞA DÖN