Teknolojik çözümleriyle kaliteli aksesuarlara sahip olmanıza imkân tanıyan Cyber ile bilgisayarınızı daha hızlı ve verimli bir şekilde kullanarak oyun ya da program çalıştırırken daha başarılı bir performans sergileyebilirsiniz. Zaman kazandıran niteliklere sahip fareler ergonomik dizaynlarıyla şıklığı ve kullanışlılığı bir arada taşır. Aydınlatmalı fareler daha estetik aksesuarlara sahip olmanızı sağlarken karanlık ortamlarda yazı yazmanızı da daha pratikleştirir. Oyuncu farelerinin sağ ve sol klikleme ek olarak ileri ve geri gitme tuşlarına sahip olması oyun karakterinizi yönetirken ya da sayfalar arasında gezinirken size verimlilik katar. Kaydırmazlık sağlayan mousepad modelleri oyun sırasında sorunsuz bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Cyber'ın imal ettiği modern mouse modelleri aynı zamanda hem kablolu hem de kablosuz modeller içererek çeşitlilik sunar. USB çoklayıcı çeşitlerini sipariş ederek Cyber markasının yarattığı destekten yararlanıp birden fazla USB'yi bir arada kullanabilmeye başlarsınız.

Teknolojiyle Akılcı Tasarımı Bir Arada Sunan Aksesuarlar

 • Açık havada yürürken ya da koşarken kullanabileceğiniz Cyber marka sporcu MP3 çalarları ile SD kartınızda yer alan parçaları zevkle dinleyebilirsiniz.
 • Mousepad çeşitleri arasındaki oyun temalı modellerin yanı sıra farenize uyum gösterecek tasarımlara sahip ürünlerle de şık kombinlerin yaratarak keyifli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • Speaker hoparlör çeşitlerini sipariş ederek bilgisayarınızdan alacağınız sesin şiddetini ve kalitesini artırabilirsiniz.
 • Bluetooth speaker modelleri kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza bağlanıp kullanılabilmeleriyle film izlerken ya da oyun oynarken daha gerçekçi bir deneyim yaşamanıza yardım eder.
 • HDMI kabloları da üreten Cyber aracılığıyla bilgisayar ve televizyon üzerinde sorunsuz bağlantılar oluşturularak görüntü aktarımı yapılabilir.
 • Özel olarak tasarlanan lenslere sahip sanal gerçeklik gözlüklerini satın alarak gözlerinizi yormadan ürününüzü kullanabilirsiniz.

Oyunculara ve Çalışanlara Özel Kullanışlı Fareler

Cyber oyun tutkunları için geliştirdiği ve renkli yapılarıyla dikkat çeken fare modelleriyle strateji, yarış ya da savaş oyunları gibi farklı türlerdeki oyunlarda yüksek performans alabileceğiniz mouse çeşitlerine sahiptir. Hassas bir algılama düzeyine sahip olan ve komutlarınızı anında yerine getiren fareler kablolu ve kablosuz seçenekler sunar. Avuç içine sığan ve ergonomik bir kullanım oluşturan fare çeşitleriyle beraber scroll tuşunu da rahatça kullanabilirsiniz. Tırtıklı yüzeye sahip scroll tuşu ile hassas bir şekilde farenizin topunu döndürerek ayarlama yapabilirsiniz. Ofisinizde bilgisayarınızı kullanırken faydalanabileceğiniz sade tasarımlı mouse modelleri zarif görünümleriyle minimal bir dizayn ortaya koyar. Hem kaygan hem de sıkı bir yüzeye sahip olan mousepad çeşitlerini sipariş ederek farenizden üst düzey performans alabilirsiniz. Mobilyanızın yüzeyinde kaymayan ve sabit kalan fare altlıkları sürtünmeyi artıran tabanlarıyla verimlilik oluşturur. Fare sensörlerine uyumlu şekilde üretilen mousepad modelleri Cyber marka farelerinizle uyumlu bir biçimde çalışır.

Bilgisayar Kullanımını Geliştiren Yararlı Aksesuarlar

Oyuncular için ekip arkadaşlarıyla iletişimde kalmalarını sağlayan Cyber marka mikrofonlu kulaklıklar daha başarılı bir takım oyunu sergileyebilmeyi sağlar. Özellikle çevrim içi oyunlarda yazışarak iletişim kurup zaman kaybetmek yerine mikrofonlu kulaklıklarla anında iletişim kurarak tehlikelere karşı hızlı çözümler üretebilirsiniz. Ayarlanabilir başlığa sahip Cyber oyuncu kulaklıkları ses kalitesini alçak ve yüksek ses desibellerinde korumayı başarır. Evrensel jak özelliğine sahip kulaklık modellerini satın alarak hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda yararlanabileceğiniz bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Kulak içinde oluşan sesin dışarı ulaşma oranını izolasyon özelliğiyle minimize eden kulaklıklarla beraber çevrenize rahatsızlık vermeden müzik dinleyebilir, oyun oynayabilirsiniz. Kolay eşleşme özelliğine sahip USB adaptörler yüksek hızda veri aktarımı sağlayarak kullanıcılarına destek olur. Sanal gerçeklik gözlükleri de üreten Cyber aracılığıyla gelişmiş teknolojinin sağladığı olanaklarla keyifli oyunlar oynayabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip telefonlara uygun sanal gerçeklik gözlükleri 3 boyutlu sinemanın tadını çıkarabilmenizi de sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cyber

10 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Renk
 5. Türü
 6. Satıcı
 7. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön