Dell IPS Monitör Fiyatları

Monitörler, bilgisayar karşısında geçirilen süre boyunca, kullanıcıların fiziksel olarak temas etmeseler de en yoğun kullandıkları çevre birimleri içerisinde yer alıyor. Bu noktada, monitörler aracılığıyla elde edilen görsellerin hangi kalitede olduğu ve monitörlerin, göz sağlığını korumaya yönelik özellikler taşıyıp taşımadığı, büyük önem kazanıyor. Dünyanın önde gelen bilgisayar ve teknoloji markalarından Dell, alanındaki uzmanlığı bu defa geliştirdiği IPS monitör modelleriyle gösteriyor. Hem profesyonel kullanım senaryolarında hem de oyun seanslarında değerlendirilebilecek ürünlere hayat veren markanın geliştirdiği çözümler, farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Dell IPS monitör fiyatları üzerinde modellerin tasarımları, ekran genişlikleri, tazeleme hızları ve çözünürlükleri etkili oluyor.

Dijital Dünyayı IPS Farkıyla Görüntüleyin

IPS panelli Dell monitörler temel bilgisayar kullanım süreçlerinden multimedya takibine, oyun seanslarından dijital içerik oluşturma ve düzenleme işlemlerine dek hemen her alanda bambaşka bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak çözünürlükleri, parlaklık seviyeleri ve diğer teknik özelliklerinde değişiklik bulunsa dahi IPS panelden sayesinde ekrana yansıyan gerçeğe yakın renklerde ve etkileyici görüntülerde farklılık bulunmuyor. Bunun yanında, yine IPS panelin bir özelliği olarak ekran, oldukça yüksek görüş açısına kavuşuyor. Özellikle birden fazla kullanıcının aynı ekranı takip ederek gerçekleştirecekleri uygulamalarda veya oyun oturumlarında, geniş açının avantajı daha çok ortaya çıkıyor.

Ekran çözünürlükleri 1920 x 1080 pikselden 5120 x 1440 piksele kadar uzanan ve modellerin özellikleri doğrultusunda ekran yenileme hızları 240 Hz’e dek yükselen ürünler, teknolojik yeterlilikleriyle güncel beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

Zengin Bağlantı İmkânlarına ve Hoparlörlere Sahip Modeller

Dell IPS monitör modellerinde kullanıcıların dikkatini çeken özelliklerin başında ürünlerde yer alan zengin bağlantı noktaları geliyor. Aynı anda birden fazla görüntü kaynağının bağlanabildiği monitörler, ofislerde ya da profesyonel içerik geliştirme süreçlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Yalnızca görüntü portlarıyla değil USB bağlantı noktalarıyla da gelebilen ürünler, bilgisayar kasasına her an erişimi olmayan kullanıcıların diledikleri an çevre ve depolama birimlerini kullanabilmelerine yardım ediyor. İşletim sistemi ve multimedya içeriklerine dair işitsel unsurları, ek bir hoparlör olmadan duymayı hedefleyen teknoloji tutkunları ise dâhili hoparlörlerle güçlendirilen Dell IPS monitör modellerini alışveriş listelerine ekliyor.

Fiziksel yönden son derece şık görünen ve teknoloji tutkunlarının çalışma odalarının zarafetini artıran modeller, pivot desteği gibi ergonomik geliştirmelerle gelebiliyor. Oturuş şeklinden ve sandalye yüksekliğinden bağımsız olarak yüksekliği, açısı ve konumu kolayca değiştirilebilen Dell IPS monitör modelleri, sunduğu bu imkânlarla öne çıkıyor.

Soru 1: Yeni nesil oyunları, yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde görüntülemek için hangi tip monitörlere yönelmeliyim?

Cevap 1: Dâhili donanım bileşenlerinizin performansı yüksekse ve WQHD (2560 x 1440 piksel) veya 4K (3840 x 2160 piksel) çözünürlükteki monitörleri besleyebilecek derecede fazla kare üretebiliyorsa, ilgili çözünürlüklere sahip modelleri alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Eğer hedefiniz saniyede 100 kare ve üzerinde görüntü almaksa Dell’in Alienware ailesindeki çözümler beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Soru 2: Video kurgu işlemleriyle uğraşıyorum, hangi tip monitörleri almalıyım?

Cevap 2: Uzun süre ekran karşısında olacağınız için açısı ve yüksekliği ayarlanabilen ergonomik modelleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda panelin renk hassasiyet değerlerini öğrenmeli, tercihen 10-bit panelli modellere yönelmelisiniz. Video düzenleme araçlarında akışı kolayca takip edebilmeniz açısından ultra geniş ekranlı çözümleri değerlendirmelisiniz.

Soru 3: Şirketimizde kullanmak üzere dokunmatik ekranlı IPS monitörler arıyoruz, Dell’in bu yönde bir çözümü mevcut mu?

Cevap 3: Evet, Dell’in hem son kullanıcılar için hem de kurumsal kullanım amacıyla geliştirdiği dokunmatik ekranlı IPS monitörleri var. Kullanım senaryonuz doğrultusunda (Kiosk yapısındaki ürünleri de değerlendirmeye alarak) sizin için en uygun modelleri edinebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dell IPS Monitör Fiyatları

42 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dell IPS Monitörler
  2. Asus IPS Monitörler
  3. HP IPS Monitörler
  4. Acer IPS Monitörler
  5. Philips IPS Monitörler
  6. Viewsonic IPS Monitörler
  7. LG IPS Monitörler
  8. AOC IPS Monitörler
  9. BenQ IPS Monitörler
  10. Lenovo IPS Monitörler
  11. Samsung IPS Monitörler
  12. MSI IPS Monitörler
  13. Rampage IPS Monitörler
  14. Everest IPS Monitörler
  15. SilverCrest IPS Monitörler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kullanım Amacı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Ekran Boyutu A-Z
 7. Panel Tipi
 8. Çözünürlük (max)
 9. Yenileme Hızı (Hz)
 10. Tepki Süresi
 11. Sync Teknolojisi
 12. HDR
 13. Kontrast Oranı (mnt)
 14. HDMI
 15. DVI-D
 16. DVI-I
 17. D-Sub (VGA)
 18. HDCP
 19. Mini DisplayPort
 20. DisplayPort
 21. Dokunmatik Ekran
 22. Dahili Hoparlör
 23. 3D Desteği
 24. Vesa Uyumluluğu
 25. Güç Kaynağı
 26. Kavisli Yüzey
 27. Satıcı A-Z
 • Marka Dell
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/60000209/dell
Başa dön