Dell IPS Monitör Fiyatları

Monitörler, bilgisayar karşısında geçirilen süre boyunca, kullanıcıların fiziksel olarak temas etmeseler de en yoğun kullandıkları çevre birimleri içerisinde yer alıyor. Bu noktada, monitörler aracılığıyla elde edilen görsellerin hangi kalitede olduğu ve monitörlerin, göz sağlığını korumaya yönelik özellikler taşıyıp taşımadığı, büyük önem kazanıyor. Dünyanın önde gelen bilgisayar ve teknoloji markalarından Dell, alanındaki uzmanlığı bu defa geliştirdiği IPS monitör modelleriyle gösteriyor. Hem profesyonel kullanım senaryolarında hem de oyun seanslarında değerlendirilebilecek ürünlere hayat veren markanın geliştirdiği çözümler, farklı fiyat aralıklarında seyrediyor. Dell IPS monitör fiyatları üzerinde modellerin tasarımları, ekran genişlikleri, tazeleme hızları ve çözünürlükleri etkili oluyor.

Dijital Dünyayı IPS Farkıyla Görüntüleyin

IPS panelli Dell monitörler temel bilgisayar kullanım süreçlerinden multimedya takibine, oyun seanslarından dijital içerik oluşturma ve düzenleme işlemlerine dek hemen her alanda bambaşka bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak çözünürlükleri, parlaklık seviyeleri ve diğer teknik özelliklerinde değişiklik bulunsa dahi IPS panelden sayesinde ekrana yansıyan gerçeğe yakın renklerde ve etkileyici görüntülerde farklılık bulunmuyor. Bunun yanında, yine IPS panelin bir özelliği olarak ekran, oldukça yüksek görüş açısına kavuşuyor. Özellikle birden fazla kullanıcının aynı ekranı takip ederek gerçekleştirecekleri uygulamalarda veya oyun oturumlarında, geniş açının avantajı daha çok ortaya çıkıyor.

Ekran çözünürlükleri 1920 x 1080 pikselden 5120 x 1440 piksele kadar uzanan ve modellerin özellikleri doğrultusunda ekran yenileme hızları 240 Hz’e dek yükselen ürünler, teknolojik yeterlilikleriyle güncel beklentileri rahatlıkla karşılıyor.

Zengin Bağlantı İmkânlarına ve Hoparlörlere Sahip Modeller

Dell IPS monitör modellerinde kullanıcıların dikkatini çeken özelliklerin başında ürünlerde yer alan zengin bağlantı noktaları geliyor. Aynı anda birden fazla görüntü kaynağının bağlanabildiği monitörler, ofislerde ya da profesyonel içerik geliştirme süreçlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Yalnızca görüntü portlarıyla değil USB bağlantı noktalarıyla da gelebilen ürünler, bilgisayar kasasına her an erişimi olmayan kullanıcıların diledikleri an çevre ve depolama birimlerini kullanabilmelerine yardım ediyor. İşletim sistemi ve multimedya içeriklerine dair işitsel unsurları, ek bir hoparlör olmadan duymayı hedefleyen teknoloji tutkunları ise dâhili hoparlörlerle güçlendirilen Dell IPS monitör modellerini alışveriş listelerine ekliyor.

Fiziksel yönden son derece şık görünen ve teknoloji tutkunlarının çalışma odalarının zarafetini artıran modeller, pivot desteği gibi ergonomik geliştirmelerle gelebiliyor. Oturuş şeklinden ve sandalye yüksekliğinden bağımsız olarak yüksekliği, açısı ve konumu kolayca değiştirilebilen Dell IPS monitör modelleri, sunduğu bu imkânlarla öne çıkıyor.

Soru 1: Yeni nesil oyunları, yüksek çözünürlükte ve akıcı şekilde görüntülemek için hangi tip monitörlere yönelmeliyim?

Cevap 1: Dâhili donanım bileşenlerinizin performansı yüksekse ve WQHD (2560 x 1440 piksel) veya 4K (3840 x 2160 piksel) çözünürlükteki monitörleri besleyebilecek derecede fazla kare üretebiliyorsa, ilgili çözünürlüklere sahip modelleri alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Eğer hedefiniz saniyede 100 kare ve üzerinde görüntü almaksa Dell’in Alienware ailesindeki çözümler beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Soru 2: Video kurgu işlemleriyle uğraşıyorum, hangi tip monitörleri almalıyım?

Cevap 2: Uzun süre ekran karşısında olacağınız için açısı ve yüksekliği ayarlanabilen ergonomik modelleri tercih etmelisiniz. Aynı zamanda panelin renk hassasiyet değerlerini öğrenmeli, tercihen 10-bit panelli modellere yönelmelisiniz. Video düzenleme araçlarında akışı kolayca takip edebilmeniz açısından ultra geniş ekranlı çözümleri değerlendirmelisiniz.

Soru 3: Şirketimizde kullanmak üzere dokunmatik ekranlı IPS monitörler arıyoruz, Dell’in bu yönde bir çözümü mevcut mu?

Cevap 3: Evet, Dell’in hem son kullanıcılar için hem de kurumsal kullanım amacıyla geliştirdiği dokunmatik ekranlı IPS monitörleri var. Kullanım senaryonuz doğrultusunda (Kiosk yapısındaki ürünleri de değerlendirmeye alarak) sizin için en uygun modelleri edinebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dell IPS Monitör

62 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Ekran Boyutu
Toplam 24 / 62 ürün
DSACategoryId/2147483646/3013120/57/60000209/dell