Dünyanın en sevilen sporlarından olan futbolun tadını çıkarmak için, oyun esnasında kaliteli toplar kullanmak önemlidir. Dayanıklı malzemelerle üretilmiş, uzun süre kullanabileceğiniz Delta futbol topları ile kapalı veya açık alanlarda dilediğiniz gibi futbol oynayabileceksiniz. Futbola görsel zenginlik katan farklı renk seçenekleri ve desenlere sahip futbol topları ile maç zevkiniz artacak, arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebileceksiniz. Değişik saha ortamlarına uygun özelliklerde hazırlanan toplar ile futbol oynamak, çocukluğunuzdan beri yaptığınız maçların kalitesini farklı bir seviyeye taşımanızı sağlayacak.

Delta Futbol Topu

Erkekler için vazgeçilmez olan futbol sporunu, izlemek kadar oynamak da büyük bir keyiftir. Başta halı sahalar olmak üzere her türlü saha türünde kaliteli futbol maçları çıkarmak için, seçilen topun özelliklerine dikkat etmek gereklidir. Oyunun gidişatını direkt olarak etkileyen toplar, oynayacağınız futbolda ayakkabılarınız ve zemin kadar önemli bir unsurdur. Karşılaşmalarda tercih edilecek futbol toplarını zemin yapısına en uygun şekilde belirleyerek, çalımlardan paslara kadar her türlü hareketi rahatça yapabilirsiniz. Kırmızı veya turuncu renklerin ağırlıklı olduğu modelleri seçerek karlı havalarda topu görme zorluğu yaşamanın önüne geçebilirsiniz.

Dünya çapındaki standartlar dikkate alınarak üretilen Delta futbol topları arasından, el dikişli veya makine dikişli modelleri seçebileceğiniz gibi, yapıştırma metoduyla üretilen ürünlere de göz atabilirsiniz. Dikim tekniği kullanılan toplarda, yüzeylerdeki her bir parça elle veya makineyle dikilmektedir. 32 panelden oluşan futbol toplarınızı sağlam dikişleri ile maçlarınızda ya da antrenmanlarınızda defalarca kullanabilirsiniz. Bunun yanında yeni teknolojiler sayesinde yapıştırma metodu ile üretilmiş olan toplar da günümüzde sıklıkla tercih edilmektedir.

Her çeşit futbol müsabakasında rahatlıkla kullanılabilecek kalitede toplar arasından seçeceğiniz modeller; doğal çimde olduğu kadar, suni çim veya halı sahadaki maçlarda da işinize yarayacaktır. Salonlarda gerçekleşen turnuvalar için ideal olan top çeşitlerine göz atarken, toprak ve beton sahalara uygun özellikte toplara sahip olabilmeniz de mümkün. Futbol toplarının zamanla şeklinin bozulmaması ve zıplama gibi konularda sorun yaratmadan performans göstermesi için, kullanacağınız yere uygun modelleri seçmek yararınıza olacaktır. Farklı renkler kullanarak tasarlanmış toplar ile atacağınız goller sayesinde futbol yeteneğinizi özgürce sergileyeceksiniz.

Delta Futbol Topu Fiyatları

Yapım şekilleri ve malzemelerine göre değişen fiyatlarla sahip olabileceğiniz Delta futbol topları, farklı saha ve hava koşullarında yapacağınız maçlarda yüksek performans göstermenizi sağlayacaktır. 12 yaş üzerindekilerin kullanımına uygun olarak tasarlanmış, dünyada birçok müsabakada tercih edilen standart boyut olan 5 numara futbol toplarını çim sahalarda rahatça kullanabilirsiniz. Salon turnuvaları ya da plaj futbolu gibi aktivitelerde ise daha küçük numaralara sahip top modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Dış veya iç mekanlarda oynanacak maçlara göre koşullar değişeceğinden, seçeceğiniz top çeşitleri de farklı özelliklerde olmalıdır. 410 gram ve 450 gram arasındaki ağırlıklara sahip toplardan oluşan geniş ürün yelpazesini inceleyerek, ihtiyacınıza en uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde, dayanıklı PU deri kullanılan futbol toplarını seçebilir ya da bareks deriden imal edilmiş topları tercih edebilirsiniz.

Halı saha veya yeşil alanlarda oynarken tercih edebileceğiniz Delta futbol topları, kalite ve sağlamlığı bir arada sunan farklı modelleriyle sizleri bekliyor. Değişen numara ve ağırlık seçeneklerine sahip ürünler, antrenman veya eğitimsel spor çalışmaları gibi uzun soluklu kullanımlara da uygundur. Renk alternatifleriyle de göze hoş gelen bir dizayn sunan futbol toplarının, geniş renk yelpazesi eşliğinde sunulan çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Tuttuğunuz takımın rengine uygun olarak seçiminizi yapabileceğiniz gibi, beyaz üzerine birçok renge sahip desenler çizilerek yapılmış klasik modellerden birine de sahip olabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Delta Futbol Topu Fiyatları

Toplam 24 / 47 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19021/delta