Delta Pilates Malzemeleri

Pilates yüz yıllık geçmişi olan bir rehabilitasyon yöntemidir. Joseph Pilates tarafından geliştirildiği için "pilates" adını alan bu fizyotrepi yöntemi; 1. Dünya Savaşı döneminde, yatarak tedavi gören hastalara egzersiz olarak uygulanması ile biliniyor. Pilatesin diğer egzersizlerden ayrılan yanı; egzersizleri yapmayı bıraktığınız durumda dahi, elde edilen sonuçların kalıcılığını korumaya devam etmesidir. Pilates son yıllarda, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Çok fazla enerji gerektirmediği ve tehlike arz etmediği için her yaştan insan için oldukça ideal bir egzersiz türü olarak öne çıkıyor. Pilates aynı zamanda kas ve iskelet sistemini düzene sokması, omurganın daha dik ve sağlıklı olmasını sağlaması açısından da diğer egzersiz türlerinden ayrılıyor. "Kontroloji" de denilen bu egzersizleri yaparken; kontrol, konsantrasyon, merkezleme, akıcı hareket, kesinlik ve nefes gibi prensiplere dikkat etmek gerekiyor. Bu kurallara dikkat edildiği sürece, pilates vücut sağlığına oldukça iyi geliyor.

Delta Pilates Malzemeleri

"Spor malzemeleri" denince kalitesi ve ürün çeşitliliğiyle ilk akla gelen isimlerden olan Delta; kendi imzasını taşıyan, birbirinden fonksiyonel pilates ekipmanlarını sağlıklı yaşamayı seven, spor tutkunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Pilates minderi ve yoga matlarından pilates toplarına, pilates bantlarından egzersiz çemberlerine kadar birçok farklı ürün, beden sağlığınızı korumak için sizleri bekliyor. Markaya ait tekli ürünleri tercih edebileceğiniz gibi; atlama ipi, dambıl, çiftli el yayı, pilates topu, pilates topu pompası, egzersiz minderi, pilates bandı, bel inceltme diski gibi birçok pilates ekipmanını içinde barındıran multi setleri tercih edebilir ve tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilirsiniz.

Pilates egzersizleri sırasında yerdeki sert zeminin sırtınızı acıtmaması için pilates minderi alırken doğru tercihi yapmak oldukça önemlidir. Minder ne kadar kalın olursa, sizin için o kadar iyi olacaktır. Delta'nın sunduğu pilates minderi modelleri, uygun kalınlıkları ile sırtınız ve belinizin konforunu garantiye alır. Minderin kaymayacak dokuda olması ve beden ölçülerinize uygun genişlikte ve uzunlukta olması, minder seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken diğer noktalardır. Kaymayı önleyici yapıları ile Delta pilates ekipmanları size bu konuda iyi bir alternatif sunar. Farklı boy ve ebatlardaki ürünleri sayesinde marka, kendi beden ebadınıza en uygun ürünü seçmenizi kolaylaştırır. Kolay taşınabilir olması ve her yere rahatlıkla götürme imkanı sunması ile markaya ait pilates bantları da dikkat çekmektedir. Fuşya, yeşil ve mavi renklerdeki Delta pilates bantları farklı direnç seviyelerine sahiptir. Yeşil olan pilates bandı en hafif olanıdır. Uzmanlar başlangıç için genellikle hafif olan yeşil bandı önerir. Fuşya renk biraz daha fazla dirence sahiptir. Hafif sert bandın ardından, orta sertlikteki bu bant önerilir. Mavi olan, en fazla dirence sahip olan banttır. Yüksek sertlikteki bu bantla başlangıç yapılmamalıdır.

Pilatesin olmazsa olmazlarından olan pilates topunun seçimi de oldukça önemlidir. Topun boyunuza uygun ölçülerde olması herhangi bir yaralanma durumunu engellemek açısından mühimdir. Delta farklı ebatlarda sunduğu birçok pilates topu ürünü ile boyunuza en uygun seçeneği bulmanızı kolaylaştırır.

Delta'nın sunduğu pilates çemberi çeşitleri; bel, kalça ve karın bölgenizi şekillendirmeleri, bacak yan kaslarınızı çalıştırmaları açısından oldukça tercih edilen ürünlerdendir. Kaslarınızın direncini artırmak ve daha sıkı bir vücut elde etmek için egzersiz çemberlerinden de edinebilirsiniz.

Delta Pilates Malzemesi Fiyatları

Delta pilates malzemeleri, her bütçeye uygun seçenekler sunar. Ürünlerin tekli ya da set halinde satılması, ürün özelliği, ürünün boyutu gibi faktörler pilates malzemelerinde fiyat değişimlerinin görünmesine neden olur.

Set halinde satılan ürünler, tekli ürünlere göre daha yüksek fiyattadır. Ebat olarak daha büyük olan pilates bantları, pilates topları ve minderleri ise daha küçük olan özdeşlerine göre biraz daha yüksek fiyata sahiptir.

İçinde ihtiyacınız olan tüm pilates aletlerini bulunduran pilates setleri ile fit bir görünüme sahip olmanız mümkün. Düzenli kullanıldığında vücudunuzu sıkılaştıracak olan Delta pilates malzemeleri; spor salonlarına gitmenize gerek kalmadan, oldukça makul fiyatlarla vücudunuzu şekillendirmenizi, dik bir duruş ve güçlü bir kas sistemi elde etmenizi sağlar.

Pilates çemberi, pilates topu, pilates minderi, pilates bantı seçenekleri arasından ihtiyacınız olan malzemeyi tekli ya da set halinde satın alabilirsiniz. Fiyatlar arasında karşılaştırma yaparak, aradığınız özellikleri bütçenize uyan fiyatlarla sunan modelleri belirleyebilirsiniz. Delta pilates malzemeleri ile sağlıklı yaşamın tadını çıkararak daima dinç ve zinde hissedebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Delta Pilates Seti Fiyatları

790 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 790 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?