Dong-a Fosforlu Kalem

Kağıt üzerinde yapılacak işlerinizde kullanmak için birden fazla kalem çeşidi bulunur. Kağıt üzerinde ön plana çıkarmak ve vurgulamak istediğiniz alanlar için fosforlu kalem kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz fosforlu kalemi kendinize seçebilirsiniz. Birden fazla renk ve modele sahiptir. Bu seçimler kişiden kişiye farklılık gösterir. Fosforlu kalem üretiminde bilinen birden fazla marka mevcuttur. Bu markalar arasında herkese hitap eden Dong-a markası vardır. Dong-a fosforlu kalem sayesinde yazmak ve not almak daha keyifli hale gelmiştir. Çeşitli renk ve modelleriyle oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Herkes aradığı fosforlu kalemi Dong-a sayesinde bulabilir. Bu fosforlu kalemleri tekli alabileceğiniz gibi dilerseniz set şeklinde çoklu da alabilirsiniz. Dong-a fosforlu kalem çift taraflı 24'lü çoklu modeller arasında en çok tercih edilenidir. Sizlerde fosforlu kalem ihtiyacı duyuyorsanız Dong-a markasını incelemeden almamalısınız. Aradığınız renk ve model en avantajlı şekilde bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Fosforlu Kalem Hangi Alanlarda Kullanılır?

Fosforlu kalem kullanımı oldukça geniş alana sahiptir. Fosforlu kalemin yaygın kullanıldığı bazı alanlar vardır. Toplantı ve sunumlarda daha etkili olması için fosforlu kalem kullanılır. Sınıflarda öğretmen ve öğrenciler tarafından kullanılır. Reklam ve mağaza vitrinlerinde kampanya ve indirim haberini vermek için kullanılır. Bu sayede müşterilerin ilgisi çekilir. Evde planlama yaparken da tahtanız için fosforlu kalemi tercih edebilirsiniz. Fosforlu kalem kullanıldığında yapacağınız iş daha etkili ve akılda kalıcı olacaktır. Kullanıldığı her alanda etkisi ve faydası oldukça fazladır.

Fosforlu Kalem Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Fosforlu kalemleri kullanırken daha verimli olması için dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat edildiğinde herhangi bir sorun yaşamadan kullanım yapabilirsiniz. Dikkatli olmaz sizin ve çevreniz için önemlidir. Fosforlu kalemleri uygun yüzeylerde kullanmanız gerekir. Uygun olmayan yüzeylerde kullanım yaparsanız ya zemine ya da kaleminize zarar verebilirsiniz. Fosforlu kaleminizi kullandıktan sonra kapağını kapattığınızdan emin olmalısınız. Aksi takdirde kuruma ve akma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kalemi kullanırken hafif şekilde kullanmanız yeterli olur. Fazla bastırmanıza gerek yoktur. Fazla basınç uyguladığınızda kaleminizin ucu zarar görebilir. Kaleminiz için kullandığınız bölgeyi kaleminize uygun şekilde temizlenmelisiniz. Tekrar kullanım yaptığınızda bir sorun oluşmaması açısından oldukça önemlidir. Kullanım yaptıktan sonra kaleminizi düzenli olarak temizlemelisiniz. Böylelikle fosforlu kaleminizi daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Fosforlu Kalem Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Fosforlu kalem alırken seçimlere özen göstermelisiniz. Fosforlu kalem alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar vardır. Alacağınız kalem dayanıklı ve kaliteli olmalıdır. Kaliteli olan kalemler daha uzun süre kullanılır. Renkleri daha canlı ve kullanışlı olur. Herhangi bir sorun çıkarmadan ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olur. Kullanacağınız yüzeye uygun olması gerekir. Uygun olmadığında istemediğiniz bazı durumlar oluşabilir. İhtiyacınıza uygun renk setini seçmelisiniz. Böylelikle anlatımınızda farklı renkleri kullanmak daha dikkat çekici ve etkileyici olacaktır. Kuruma süresi de sizin için önemlidir. Hızlı kuruyan fosforlu kalemler sayesinde leke durumu oluşmaz. Fosforlu kaleminiz için kolayca mürekkep bulmanız gerekir. Böylelikle kaleminizi daha uzun süre kullanmış olursunuz. Aynı zamanda ekonomik olarak katkı sağlar.

Fosforlu Kalem Çeşitleri 

Fosforlu kalemler tek tip ve renkten oluşmazlar. Birden fazla renk ve model seçenekleri mevcuttur. Bu çeşitler arasında kendiniz için en uygun olanı alabilirsiniz. Çeşit fazlalığı belki kafanızı karıştırabilir. Bu durumda da avantajlı setlerden yararlanabilirsiniz. Sık tercih edilen bazı fosforlu kalem çeşitleri şunlardır;

Klasik Fosforlu Kalemler

En çok bilinen standart modeldir. Kullanım alanı beyaz tahtalardır. Renk seçenekleri oldukça fazladır.

Çift Uçlu Fosforlu Kalemler

Çift taraflı olarak kullanılan kalemlerdir. Uçlarındaki model ve renkler farklı olabilir. İki farklı özelliği tek kalemde taşımasıyla büyük avantaj sağlar.

Kurulama Özelliğine Sahip Fosforlu Kalemler

Hızlı kuruyan modellerdir. Temizleme esnasında leke oluşumu böylelikle azalır.

Glow In The Dark Fosforlu Kalemler

Karanlıkta parlama özelliğine sahiptirler. Genellikle eğlence için kullanılır. En fazla dikkat çeken model arasındadır. 

Kurşun Uçlu Fosforlu Kalemler

kısımları kurşundan olan fosforlu kalemlerdir. Daha ince yazıların kullanımı için tercih edilir. 

Jel Mürekkep Fosforlu Kalemler

Daha yoğun renklerde kullanılır. Pürüzsüz bir yazı ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Kullanımı oldukça geniştir.

Dong-a Fosforlu Kalem Kullanmanın Avantajları 

Fosforlu kalem kullanımı oldukça yaygındır. Kullanım alanı oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Popülerliğinin artmasında sağladığı avantajlar büyük rol oynamıştır. Fosforlu kalem denildiğinde akla ilk gelen tabi ki Dong-a fosforlu kalemleridir. İstediğiniz model ve renkte fosforlu kalemlere ulaşabilirsiniz. Fosforlu kalem kullanmanın bazı avantajları şunlardır;

Görsel Vurgu

Fosforlu kalemler vurgulanmak istenilen kelimelerde kullanılır. Bu okuyucunun ilgisini çekmektedir. Belirtilmek istenilen yerleri fosforlu kalem sayesinde görünür hale getirebilirsiniz. 

Sunumlar Ve Dersler

Sunumlarda fosforlu kalem kullanmak dinleyicilerin daha çok ilgisini çekecektir. İlgilerini çektiğinizde anlatmak istediğinizi tam olarak iletmiş olursunuz. Aynı zamanda okullarda ders anlatımında fosforlu kalemler tercih edilir.

Geçici Yazılar

Fosforlu kalemler geçici yazılarda kullanılır. Zeminin kolayca temizlenip tekrar kullanılmasında avantaj oluşturur.

Renk Seçenekleri

Renk seçenekleri oldukça geniştir. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan her renkte fosforlu kalem bulabilirsiniz.

Hızlı Kuruma Özelliği

Fosforlu kalemler yazdıktan hemen sonra kururlar. Bu da zeminin daha kolay temizlenmesini sağlar. Kuruduğu için bulaşma riski de oluşmaz. Bu şekilde yazılan yazı üzerinde daha kolay anlatım yapılır.

Not Almada Kolaylık

Günlük hayatta ihtiyaç duyulan her alanda fosforlu kalem kullanılabilir. Okul, iş yeri gibi yerlerde not alma gereksinimi duyduğunuzda fosforlu kalemleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çeşit Fazlalığı

Fosforlu kalemler model olarak çok çeşitliliğe sahiptir. Çift taraflı, tek taraflı gibi birçok modeli vardır. Çeşidinin fazla olması da seçim yaparken avantaj sağlar. Dong-a Twinliner çift taraflı fosforlu kalem 5'li set en çok sevilen fosforlu kalem setidir. 

Dong-a Fosforlu Kalem Fiyatları 

Kullanmaktan büyük keyif alacağınız Dong a fosforlu kalem almadan önce yapmanız gereken birkaç adım vardır. Öncelikle ihtiyacınızı belirlemeniz gerekir. Daha sonra yapacağınız ilk adım ise bütçenizi belirlemektir. Dong-a fosforlu kalem fiyatları oldukça uygundur. Her fiyat aralığında bulmanız mümkündür. Fiyatların değişmesinde rol oynayan bazı unsurlar vardır. Ancak her bütçeye uygun olmasıyla zorlanmadan istediğiniz modeli alabilirsiniz. Dong-a fosforlu kalem fiyatı piyasadaki diğer kalem fiyatlarına göre oldukça uygundur. Hem kaliteli hem uygun bir fosforlu kalem arayışındaysanız tam size göre olacaktır. Alırken daha avantajlı olmak isterseniz setlerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle hem daha fazla kalem alıp hem de fiyat olarak daha avantajlı olmuş olursunuz. Set olarak seçebileceğiniz en avantajlı paket Dong-a Twinliner soft fosforlu kalem set 12'li veya Dong a Twinliner soft 24'lü set olabilir.

Dong-a Fosforlu Kalem Nerede Satılır?

Kırtasiye ürünü satan her dükkan da bulabilirsiniz. Dilerseniz online alışveriş sitelerinden de kolayca ulaşarak satın alabilirsiniz.

Dong-a Fosforlu Kalem Tek Çeşit Olarak Mı Vardır?

Hayır, tek çeşit ve renk değildir. Birden fazla çeşit ve renk aralığına sahiptir.

Dong-a Fosforlu Kalem Ne İşe Yarar?

Anlatılmak istenilen konunun vurgulanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda daha net ve dikkat çekici anlatım yapmanıza olanak sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dong-a Fosforlu Kalem

59 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 59 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?