Dunlop Koşu Bantları

Özellikle kış aylarında daha çok tercih edilen koşu bantları, koşmak için kolaylıkla elverişli ortamlar bulamayanlar için, kapalı ortamlarda koşmayı sağlamak amacıyla yapılmış spor aletleridir. Olumsuz hava şartlarının insanları, yazın yapmaya alıştıkları doğa ya da şehir yürüyüşleri, yüzme, kır gezileri ve piknikler, bisiklet gezileri gibi sportif aktivitelerden uzaklaştırması, koşu bantlarını çok tercih edilen aletler haline getirmiştir. Özellikle fitness salonlarında, vücut geliştirme salonlarında ve otel, tatil köyü gibi yerlerde sıkça kullanılmasının yanı sıra, koşu bantları günümüzde evlerde de sıkça kullanılan spor aletleridir.

Dunlop Koşu Bandı

1909 yılından beri dünyanın en büyük spor markalarından olan Dunlop, koşu bantlarında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Koşu bantları üretiminde de dünyanın en eski firmalarından olan Dunlop, uzun yıllardır edindiği tecrübesiyle, güvenle tercih edebileceğiniz markaların en başında gelir.

Dunlop koşu bandınıza karar verirken, öncelikle kullanıcıların vücut ağırlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. En ağır kullanıcının ağırlığından, yüzde 20 oranında daha fazla taşıma kapasitesine sahip koşu bandını seçmeniz, cihazı beklenmeyen arızalardan koruyacaktır.

Dunlop koşu bantlarının yürüyüş alanı, minimum 42 cm genişlik ve 122 cm uzunluğa sahiptir. Bu sayede Dunlop koşu bantları üzerinde rahatlıkla yürüyüş yapabilir ve koşabilirsiniz. Azami hız kapasitesi minimum 16 km/s olması sayesinde modeller, her tür koşu egzersizine uygun özelliktedir.

Cihazların 12 - 15 adet arasında sunduğu program seçenekleriyle farklı egzersizler yapabilir, çalışmalarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Dunlop koşu bantları, yüzde 12 ile 18 arasında otomatik eğim özelliğine sahiptir. Bu sayede koşarken bile eğimi göstergeden veya tutma kolları üzerindeki tuşlardan kolayca değiştirebilirsiniz.

Aletlerin vücut yağ ölçme özelliği sayesinde şahsi gelişiminizi, tutacaklar üzerinde bulunan nabız sensörleri sayesinde kalp atış hızınızı egzersiz sırasında sürekli takip edebilirsiniz. Egzersize başlamadan önce kişisel hedeflerinizi Dunlop koşu bandınızın ekranına girebilir, hedeflerinizi tutturmak konusunda kendinizi kontrol edebilirsiniz. 2,5 HP ve üzeri güçlere sahip koşu bantları ile rahatlıkla uzun süreli egzersizler yapabilirsiniz. Dunlop koşu bantları, amortisörleri sayesinde kolayca açılıp kolayca katlanabilir ve evinizde çok az yer kaplar. Ayrıca taşıma tekerlekleriyle istenilen yere rahatlıkla taşınabilir.

Dunlop Koşu Bandı Fiyatları

Dunlop koşu bantlarının fiyatları, boyut, güç, dahili program çeşitleri, azami hız ve eğim kapasitesi gibi parametrelere göre farklılık gösterir. Dunlop koşu bandınızı tercih ederken fiyatlandırmaya göre değil, kullanım ihtiyaçlarına göre karar vermeniz tavsiye edilir. Amacınız en verimli şekilde uzun süreli kullanabileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan bir koşu bandı seçmek olmalıdır.

Boyutları genişledikçe, güç, azami hız, eğim ve taşıma kapasitesi arttıkça Dunlop koşu bantlarının fiyatları da yükselir. Fakat bununla beraber ihtiyacınızı altında aldığınız koşu bantları, kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar nedeniyle, daha yüksek servis maliyetlerine sebep olabilir. Bu nedenle koşu bandınızı seçerken özelliklerini dikkatle incelemeniz tavsiye edilir.

Dunlop Koşu Bandı Yorumları

Dunlop koşu bantları uluslararası servis ağı ve 24 aylık garanti süresi ile kullanıcılarından tam puan alan bir markadır.

Kullanıcılar genel olarak gürültü seviyesinin düşük olduğunu belirtir. Ayrıca ürünlerin kurulumu da gayet basittir. Servise ihtiyaç duymadan kurup sporunuza başlayabilirsiniz. Modellerin bant genişliği idealdir.

Pratikliğiyle öne çıkan ürünler, sağlam ve kaliteli modelleri ile göz doldurur. MP 3 özellikli modeller sayesinde spor yaparken keyifle müzik dinleyebilirsiniz. Adım sayar özelliği ve akıllı mod ile zaman, mesafe ve kalori hedeflerinizi ayarlayabilirsiniz. 

Spor salonlarındaki modellerden farksız modeller ile koşarken hareket özgürlüğünüz kısıtlanmaz. Bu durum da kullanıcıların üründe en beğendiği özelliklerdendir.

Dunlop Koşu Bandı Fiyatları

8 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Dunlop
  2. Hattrick
  3. Voit
  4. Altis
  5. Ultima
  6. Dynamic
  7. Fox Fitness
  8. Life Fitness
  9. Bowflex
  10. Buffalo
  11. Lifefit
  12. Nordictrack
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Taşıma Kapasitesi
 6. Masaj
 7. Eğim
 8. Max. Hız
 9. Satıcı
 • Marka Dunlop
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19249/dunlop
BAŞA DÖN