Elidor Saç Kremi

Saçlar, görünümünüze etki eden en önemli faktörlerden bir tanesidir. Her zaman bakımlı olmak ve dikkat çekici olmak için saçlarınızın hem doğal hem de bakımlı olması şarttır. Saçlarınızın bakımlı olması için saçlarınızı şımartmanız ve haftada bir gün mutlaka saç maskeleri, saç serumları ve bakım kremleri ile saçlarınızın yapısını desteklemeniz gerekir. Kullanacak olduğunuz bu ürünler saçlarınıza iyi gelmekle birlikte her an istediğiniz gibi görünmenizi sağlar. Bakımlı olmanın en önemli yollarından bir tanesi haftalık bakım rutinidir. Özellikle mevsim geçişlerinde saçlar en çok etkilenenler arasında yer alıyor. Bu nedenle mevsim geçişlerinde saç dökülmeleri gibi problemler meydana gelebilir. Bu sorunlar ile baş etmek için Elidor markasının saç dökülmelerine karşı olan kremlerini kullanabilirsiniz.

Elidor markası, geçmişten bugüne dek saç bakım alanında kendini geliştiren ve birbirinden farklı çeşitleriyle her saça hitap eden bir markadır. Her saç tipine uyumlu ürün seçenekleri ile sadece saçlarınızı derinlemesine temizlemekle kalmaz, saçlarınızın parlak ve yumuşak olmasına da yardımcı olur. Kendi saç tipinize uygun olan Elidor markasına ait ürünleri seçerek düzenli kullanımda saçlarınızda ki değişimi kısa süre içerisinde fark edebilirsiniz. Elidor markası üretimi sağlığa yararlı olan etkin maddelerden üretilerek sağlığınızı etkileyecek herhangi bir madde kullanmaz. Böylelikle saçlarınız hem yumuşak kalır hem de dökülme problemleriniz var ise bu problemlerde direkt olarak ortadan kalkar.

Bazı kadınlar saçlarının kısa süre içerisinde sağlıklı bir şekilde uzamasını isterler. Elidor markasının geliştirdiği en önemli ürünler arasında yer alan saç uzamasında etkili olan şampuan ve kremler saçlarınızın istediğiniz boyuta gelmesine olanak sağlar. Dökülmeleri durduran maddelere sahip olmasından dolayı saçlarınızı hem besler, hem de uzamasına destek olur. Sizler de saçlarınızın kusursuz bir görünümde olmasını isterseniz Elidor markasına ait kendi saç tipinize uygun olan şampuanları tercih edebilirsiniz.

Elidor Saç Kremi İle Saçlarınız Artık Daha Sağlıklı 

Elidor saç kremi hızlı ve etkili performansı ile saçlarınıza anında nüfuz ederek saçlarınızın yapısını güçlendiriyor. İlk yıkamadan itibaren saçlarınıza canlılık katan Elidor saç kremi keratin ve badem yağı özlerinin katkısıyla saçlarınızın hem daha gür olmasına yardımcı olduğu gibi, saçlarınızı ağırlaştırmaz. Çabuk durulanan formülü sayesinde kısa süre içerisinde saçlarınız onarılarak meydana gelen problemler ortadan kalkar. Elidor şampuanı kullandıktan sonra ıslak saçlarınızın orta bölümlerine eşit miktarda Elidor marka saç kremini sürebilirsiniz. 30 saniye kadar saçlarınızda durduktan sonra direkt olarak durulayabilirsiniz. Elidor şampuanı ile birlikte düzenli olarak kullandığınız takdirde saçlarınız eskisinden daha sağlıklı bir konuma gelerek en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Elidor saç kremleri boyalı saçlara özgü tasarlanan yapısı ile de saçlarınızın karışmasını engelleyerek saçlarınızın kısa süre içerisinde açılmasına yardımcı olur. Saçlarınız Elidor saç kremi ile artık birbirine karışmaz ve açılmakta zorlanmaz. Ürünü talimatlarına uygun olarak kullandığınız takdirde saçlarınızda ki değişimi fark ederek saçlarınızın istediğiniz şekilde olmasını sağlayabilirsiniz. Elidor ile artık saçlarınız her an sağlıklı kalır. Sizler de saçlarınıza gereken değeri vererek Elidor saç bakım kremi kullanabilirsiniz.

Elidor Saç Bakım Kremi Nasıl Kullanılır?

Elidor saçkremi nasıl kullanılır? Sorusu saç bakım kremi kullanmaya yeni başlayacak olan kişilerin en çok araştırdığı noktalardan bir tanesidir. Her saç bakım kreminin kendine has bir kullanım tarzı olsa da Elidor saç bakım kremlerinin oldukça kolay bir kullanımı vardır. Tercih ettiğiniz Elidor markasına ait bakım kremine göre saçlarınızı ister duş sonrasındaki ıslak saçlarınıza, isterseniz de direkt olarak duş esnasında saçlarınıza uygulayarak sürebilirsiniz. Bekleme süresi yaklaşık olarak 30 ila 40 saniye arasında değişkenlik gösteren bu saç kremlerini saçlarınızın direkt uç kısımlarına sürebilirsiniz. Uzmanlar tarafından saç diplerine direkt olarak kullanılması uygun olmamasından dolayı saç uçlarınıza kullanmanız yeterli olacaktır. Saçlarınızın ihtiyacı olan nem dengesini koruyan etkin maddelere sahip olan Elidor saç bakım kremini haftada 2 kez rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuru saçlara sahipseniz Elidor’un kuru saçlar için özel olarak tasarladığı saç bakım kremlerini kullanabilirsiniz.Elidor kremlerinin hoş kokusu ile saçlarınız her an tertemiz görünür. Sizler de saç bakım kremlerini düzenli olarak kullanarak saçlarınızın günlük olarak alması gereken nem ihtiyacının karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

Elidor Saç Bakım Kremleri Nelerdir?

Elidor markası yıllardır saç bakım konusunda edindiği tüm tecrübeleri en iyi şekilde yansıtarak bu zamana kadar üretmiş olduğu tüm ürünlerinde kaliteyi ön planda tutuyor. Herkesin saç tipine uygun olan birbirinden farklı zengin model seçenekleri ile saçlarınızda meydana gelen problemler Elidor sayesinde artık geride kalıyor. Yapılan araştırmalar ve uzman görüşlerinin takdiri ile saçlar için en uygun olan kremleri ve şampuanları üreten Elidor, her yeni çıkardığı yeni üründe birbirinden yeni özelliği ile ön plana çıkıyor. Her saç tipine uyumlu olan ve saçların ihtiyacı olan tüm eksikleri gideriyor. Birbirinden farklı özelliği ve faydaları olan Elidor saç bakım kremleri şu şekildedir;

Elidor Hindistan Cevizli Saç Kremi

Elidor Hindistan cevizli saç kremi, içeriğinde mevcut olan Hindistan cevizi yağı ile sizlere benzersiz bir ürün sunuyor. Saçlarınızda ki sert yapılardan rahatsızsanız Elidor Hindistan cevizi yağı ile artık sert saçlar geride kalıyor. Saçlarınızın onarımına destek olan ve saçlarınıza ekstra yumuşaklık kazandıran Elidor Hindistan cevizli saç kremi, saçlarınızın kırılmasının da önüne geçiyor. Aynı zamanda, saçlarınızın daha kalın ve gür görünmesini sağlayan bu saç kremi saçlarınızın daha pürüzsüz olmasına da yardımcı oluyor. 

Hindistan cevizinin benzersiz kokusu ve birbirinden farklı özel kokuları ile saatlerce saçlarınızdan gitmeyen bu kokuların yanında 48 saat süren etkin formülü sayesinde saçlarınız yumuşacık kalıyor. Saç tellerini koruyan, saçlarınıza ekstra canlılık kazandıran bu saç kremi ile saçlarınız artık daha gür ve parlak.

Elidor Saç Kremi Turuncu

Saçlarınız, gerek çevresel faktörlerden gerekse günlük olarak kullanılan düzleştirici, saç kurutma makinası, saç maşası gibi etkenlerden etkilenerek güçsüz bir yapıya bürünebilir. Bu durumda saçlarınızda olağan karşılanan saç dökülmeleri, saçlarda seyrekleşme, saçlarınızın uçlarında meydana gelen kırılma ve saçın yapısında çeşitli bozulmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda saçlarınızın çevresel faktörlerden daha az etkilenmesini sağlamak ve düzleştirici gibi direkt saçlarınızın ısı ile nüfuz etmesini engelleyerek saçlarınızın yapısını koruyabilirsiniz. Ancak saçların her an düz ve bakımlı olmasını isteyen kadınlar için saç düzleştiricisi gibi ürünler vazgeçilmez parçalardır. Bu gibi durumlarda saçlarınızın canlılığını ve güçlülüğünü kaybetmeden saçlarınıza gereken hassasiyet ve önemi Elidor saç bakım kremi ile aktarabilirsiniz. 

Elidor saç bakım kremi turuncu, günlük rutin koşuşturmalarınızda sizlere en büyük desteği sağlayarak saçlarınızı dışardaki faktörlerden korur. İçerisinde kalsiyum ve keratin özlerini barındıran Elidor saç kremi, ilk kullanımdan itibaren etkisini göstererek saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur. Saç yüzeyinde oluşan saç kırıkları gibi yıpranmaları derinlemesine temizleyen Elidor saç kremi turuncu kadınlar tarafından sevilen ve tercih edilen bir üründür. İçerdiği özel formülü sayesinde saçlarınız artık istediğiniz görünüme kavuşur. Sizler de zaman kaybetmeden Elidor saç kremi turuncu tercih ederek saçlarınıza gereken bakımı yapabilirsiniz.

Elidor Saç Kremi Yeşil

Elidor saç kremi yeşil, belirgin buklelerin ön planda olmasına yardımcı olur. Özellikle hemen hazırlanıp çıkmanız gereken durumlarda duş alıp saçlarınıza Elidor saç kremi sürerek saçlarınızı herhangi bir ısıya maruz bırakmadan yapabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olan Elidor saç kremini istediğiniz her an kullanabilirsiniz. İçerisinde bulunan özel formüller saçlara parlaklık vererek saçlarınızın kusursuz bir görünümde olmasını sağlar. Saçlarınızın sürekli bakımlı durmasını isterseniz gün içerisinde saç bakım kremini kullanabilirsiniz. Nemli ve ıslak saça uygulanan bu saç kremini rahatlıkla kullanarak saçlarınızın kusursuz görünmenizi sağlayabilirsiniz.

Elidor 7’si Bir Arada Saç Güzelleştirici Durulanmayan Bakım Kremi

Elidor bakım kremlerinin her biri farklı işlevlere ve farklı faydalara sahiptir. Bu nedenle saç tipinize uygun olan saç kremlerini tercih ederek günlük rutininize ekleyebilirsiniz. Elidor 7’si bir arada saç güzelleştirici durulanmayan bakım kremi kadınların en çok tercih ettiği ve tüm ihtiyaçlarınızın bir arada olduğu bir bakım kremidir. Durulanmaması nedeni ile duş sonrasında saçlarınıza ekstra yumuşaklık kazandırır ve gün boyu yumuşak kalmasını sağlar. Elektriklenmeyi önleyen yapısı sayesinde saçlarınız daha doğal ve kusursuz görünür. Aynı zamanda her gün saç düzleştirici kullanıyorsanız bu düzleştiricilerin ısı ayarları saçlarınıza ciddi oranda zarar verebilir ve kırılmalar meydana gelebilir. Elidor 7’si bir arada saç güzelleştirici durulanmayan bakım kremi yaklaşık olarak 230 dereceye kadar ısıdan koruyarak saçlarınızın kırılmasını engeller ve ısının saçlarınıza zarar vermesini önler. Her saç tipine uygun olan Elidor 7’si bir arada saç güzelleştirici durulanmayan bakım kremini kullanabilirsiniz. Özellikle neme ihtiyacı olan kuru saçlara büyük fayda sağlayan bu krem ile saçlarınızın istediğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Elidor Saç Dökülmelerine Karşı Saç Bakım Kremi

Elidor saç dökülmelerime karşı saç bakım kremi, koparak dökülmelere büyük oranda etki ederek saçlarınızın dökülmesine kökten çözüm sunuyor. Yapılan araştırmalar neticesinde Elidor saç dökülmelerine karşı saç bakım kremi kullanan kişilerin %90’nında saç dökülmeleri problemleri giderilmiş ve saçlar eskisinden daha gür hale geldiği ortaya çıkmıştır. İçerisinde soya vitamin formülü içeren bu bakım kremi saç dökülmelerini 10 kata kadar azaltır. Elidor’un geliştirdiği bu bakım kremi ile saç dökülmeleriniz artık geride kalıyor. Saçlarınız artık daha canlı, daha parlak ve daha sağlıklı görünüme kavuşuyor. Sizler de günlük bakım rutininize etkili bir saç kremi arıyorsanız hiç düşünmeden Elidor saç bakım kremini tercih ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doğanın Enerjisi Avokado Özlü Saç Bakım Kremi

Doğanın gücünden esinlenerek saçlarınızı daha gür ve kalın bir yapıya büründüren Elidor avokado özlü saç bakım kremi ilk kullanımdan itibaren saçlarınıza istediğiniz görünümü kazandırır ve saçlarınız kısa bir süre içerisinde istediğiniz kalınlığa ulaşır. Yaklaşık 2 hafta düzenli kullanım süresinin sonunda saçlarınızda ki farklılığı göz ile görülür bir şekilde fark ederek görebilirsiniz. Saçlarınızda ki değişim hayat enerjinize de yansıyarak daha özgüvenli olabilirsiniz. Avokado ve üzüm çekirdeğinin özleri ile harmanlanarak oluşturulan bu bakım kremi her birinin ayrı ayrı faydalarını saçlarınıza yansıtır. Böylelikle saçlarınıza gereken değeri ve istediğiniz sonucu doğanın enerjisi avokado özlü saç bakım kremi ile alarak artık daha güçlü saçlara kavuşabilirsiniz. 

Elidor Hacimli Saçlar Nar Çekirdeği Yağı Özlü Saç Bakım Kremi

Elidor hacimli saçlar nar çekirdeği yağı özlü saç bakım kremi gün boyu saçlarınızın hacimli ve yapılı durmasını sağlar. Duştan sonra kullanmış olduğunuz Elidor hacimli saçlar nar çekirdeği yağı özlü saç kremi anında fayda ederek saçlarınızın görünümünü değiştirir. Saçlarınızın ağırlaşmasını önleyerek saçlarınıza ekstra parlaklık kazandıran bu bakım kremleri saçlarınıza da ekstra nem kazandırır. Saçlarınızın nemi, saçları besleyerek kırılmalara karşı daha güçlü olur ve saçlarınızda oluşan kırıkları da giderir. Elidor saç bakım kremi ile artık saçlarınız gün boyu daha hacimli, daha parlak ve daha güçlü.

Elidor Esmer Parlaklık Saç Bakım Kremi

Elidor esmer parlaklık saç bakım kremi koyu renk saça sahip olan insanların en çok tercih ettiği ürünler arasında yerini alıyor. Özellikle koyu renk saçlarda oluşan matlaşma ve kuruma problemleri saçlarınızın güçsüz ve bakımsız görünmesine neden oluyor. Elidor esmer parlaklık saç bakım kremi matlaşma ve kuruma sorununu tamamen ortadan kaldırarak pırıl pırıl bir saça sahip olmanıza imkan sağlıyor. Elidor bakım kremi içerisinde bulunan melamin teknolojisi hem güçlü ve hızlı etkisi sayesinde saçlarınızı 365 gün boyunca korur. Girdiğiniz her ortamda ön planda olan saçlarınız ile tüm bakışların odak noktası olacaksınız.

Elidor Saç Kreminin Faydaları Nelerdir?

Elidor markası, dünyanın dört bir yanına yayılan ve saçlara kazandırmış olduğu birçok faydaları nedeni ile herkes tarafından tercih edilen bir markadır. Kullanım oranlarının bu denli artmasından dolayı kendine değer katan Elidor, her çıkardığı yeni ürününe yenilikler katarak herkesin ihtiyacına uygun ürünler çıkarıyor. Çoğu saç problemlerine direkt olarak etki ederek bu problemlerin ortadan kaldırılmasına destek olan Elidor, rutin saç bakımlarınızda sizlerin yanında. Elidor saç kreminin kullanıcılara sağlamış olduğu birçok faydalar bulunur. Bu faydalar şu şekildedir;

Elidor saç bakım kremi geliştirilen formülleri sayesinde saçlarınızın her noktasına ve teline ayrı ayrı bakım uyguluyor. Saçlarınız artık eskisinden daha bakımlı görünüyor.

Elidor saç bakım kreminin sağlamış olduğu faydalar arasında yer alan en önemli noktalardan bir tanesi saçlarınızın istenilen her şekli alabilmesidir. Haftalık olarak düzenli bir şekilde kullandığınız Elidor bakım kremi saçlarınızın kabarmasını önler. Böylelikle saçlarınız tel tel görünümden kurtularak daha düz ve parıltılı bir görünüme kavuşur. 

Elidor saç bakım kreminin sağlamış olduğu bir diğer faydalardan bir tanesi saçlara yumuşaklık kazandırmasıdır. Saçlarınız gerek boyalardan, gerekse de kimyasal ürünlerden dolayı sertleşme durumları ile karşı karşıya kalabilir. Bu durumda kullanmış olduğunuz Elidor saç bakım kremi saçlarınızı yumuşatarak taranmasını kolaylaştırır. İster duş sonrasında, isterseniz de duş öncesinde saçlarınızı dilediğiniz gibi tarayabilirsiniz.

Elidor saç bakım kreminde mevcut olan özel parfümler saçlarınızda kalıcı koku olmasına olanak sağlar. Duş sonrasında temiz, ferah ve fresh bir kokuya sahip olmanıza yardımcı olan bakım kremi 48 saat süren hoş kokusu ile sizleri daha iyi hissettiriyor.

Elidor Saç Kremi Fiyatı

Elidor saç kremi fiyatı tam anlamıyla fiyat performans ürünüdür. Saçlarınıza kazandırmış olduğu olumlu etkiler dışında uygun fiyat politikası ile saçlarınıza iyi yönde etki eder. Elidor saç bakım kremi fiyatları herkesin bütçesine hitap etmesinden dolayı dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Online indirimlerden de yararlanarak daha uygun fiyata sahip olabileceğiniz Elidor saç kremi ile artık dilediğiniz bakımı yapabilirsiniz.

Elidor saç kremi saçlara parlaklık kazandırır mı?

Elidor saç kreminin özel formülleri saçlarınıza bakım yapmakla kalmıyor saçlarınızın daha parlak ve sağlıklı görünmesine de yardımcı oluyor.

Elidor saç kremi kuru saçlar için kullanılır mı?

Elidor saç kremi saçların nem dengesini ayarlayan bir ürün olmasından dolayı kuru saçların da tercih edebileceği bir üründür. Kuru saçlara sahipseniz saçlarınız içim tercih edebilirsiniz.

Elidor saç kremi duştan sonra mı kullanılır?

Elidor saç bakım kremini duştan sonra 30 saniye bekleterek kullanabilir ve sonrasında durulayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elidor Saç Kremi

251 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın