Herkes sağlıklı ve parlak saçlara sahip olmak ister. Gün içinde saçlar çok çabuk yıpranır ve kırılır. Yıpranmaya bağlı olarak saçlar kopar. Rutin hayatın günlük kopmalarına karşı saçların güçlendirilmesi ve bakımının yapılması gerekir. Gün içinde kolay şekle girmeyen güçsüz ve zayıf saçlar kendinizi kötü hissetmenize sebep olur. Bu noktada saç bakım kremleri çok önem arz eder. Saç kremleri en sık kullanılan saç bakım ürünleridir.

Hasar görmüş, şekil almayan, çabuk kopan, zor taranan saçlar hayatınızı zorlaştırır. Bu sebeple Elidor Saç Bakım Kremleri, hasar görmüş saçlarınızın onarılmasını sağlarken güçlenmesini ve yumuşaklık kazanmasına da yardımcı olur. Elidor saç bakım kremi çeşitleri içinde bulunan özel formülleri sayesinde saçlarınızı kökten ucu besleyerek hacim ve parlaklık kazanmasını sağlar. Kullanımı oldukça pratik olan bu ürünler sayesinde hem zamandan kazanır hem de ipeksi ve yumuşacık görünen saçlara sahip olursunuz. 

Saç Bakım Kremi Nedir?

Saç bakım kremi, saçınızın ihtiyacı olan yağları içeren özel formülü ile saçları besleyen kozmetik bir üründür. Elidor Saç Bakım Kremleri her saç tipi için farklı olarak tasarlanmıştır. Saçınızın ihtiyacı olan ürünü seçip kolaylıkla saçınıza uygulayabilirsiniz. Saç bakım kremleri yıpranmış saçları onarır, besler, kopmaları azaltır, canlılık ve yumuşaklık kazanması sağlar. Saç boyası ve saça uygulanan işlemler saçların zaman içinde kurumasına ve sertleşmesine neden olmaktadır. Saç kremi kullanımı, sertleşen saçlarda yumuşaklık ve kolay taranma gibi faydalar sağlar. 

Elidor Saç Kremi Ürünleri Ne İşe Yarar?

  • Elidor saç bakım kremi çeşitleri, saçınızı derinlemesi besler ve güzel görünmesini sağlar. Saçınızı dış etkenlerden korur. Daha canlı ve dirençli saçlara sahip olursunuz.
  • Saçların uzarken kırılmalarını önler, böylece güçlü ve dolgun görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.
  • İçerisinde bulunan B7 vitamini sayesinde saçınızın ihtiyacı olan vitamini size kazandırır ve koruyucu kalkan oluşturur. Rutin hayatın yol açabildiği günlük kopmalara karşı güçlenmesine yardımcı olur.
  • Kazandırdığı yumuşaklık sayesinde saçlarınız kolayca şekil alır.
  • Saçlarınızı ağırlaştırmadan besler, böylece hacimli saçlarla sahip olursunuz. 
  • Günlük kullanım için uygundur.

Elidor Saç Kremleri Nasıl Kullanılır?

Saçınızı şampuanladıktan sonra saç kremini ıslak olan saçınıza, saç diplerine değdirmeden masaj yaparak kullanınız. Saçın tamamına uygulayın ve yaklaşık olarak bir dakika boyunca bu işlemi yapın. Saç kremini birkaç dakika saçınızda bekletin. Sonrasında saçınızı iyice durulayın ve saç kreminin saçınızdan tamamen arındığından emin olun. Saç kremini saçınızda çok uzun süre bekletmeyin ve saçınızı iyice soğuk suyla durulayın. Durulama suyunuz ne kadar soğuk olursa saçınız için o kadar iyidir. Bu sebeple saçınızı durularken çok sıcak su kullanımından kaçının.

Elidor Saç Kremi Ürünleri'ni Kullanırken Dikkat Edilecek Faydalı İpuçları

Saçınıza hızla bakım yapmanız gerekiyorsa, son derece pratik olan saç bakım kremlerini tercih edebilirsiniz. Derinlemesine bakım yapabilen bu günlük saç kremi ile saçlarınız sadece bir dakikada derinlemesine beslenmiş ve güzel bir görünüme sahip olmuş olur. Her yıkamada saçlarınızın daha sağlıklı görünmesini ve daha güzel olmasını sağlar. Saç kremlerinin temizleme özelliği yoktur ve bu sebeple şampuan yerine kullanılamaz. Saç kremini haftada bir veya iki kere kullanmanız yeterli olacaktır. Daha fazla kullanılması önerilmez çünkü saçın nem dengesinin bozulmasına neden olur. Ayrıca saç kremleri çok sık kullanıldığında saçların yağlanmasına da neden olabilir. Özellikle ince ve seyrek saçları daha çabuk yağlandırır. Birçok farklı saç tipi olduğundan, her saç kremi her saça uygulanmamalıdır. Saç tipinize uygun olan saç kremini özenle seçip kullanmalısınız.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Elidor Saç Kremi Ürünleri

Toplam 24 / 132 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012283/elidor