Dünya kozmetik devlerinden L'oreal Paris'in en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Elseve şampuanlar, kadın ve erkek kullanıcılar arasındaki popülerliğini korumaktadır. Farklı saç türlerine farklı çözümler sunan L'oreal Paris Elseve, saç temizliğinde ve bakımında kaliteli ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini toplamaktadır. L'oreal Paris Elseve Şampuan, saç derisinde oluşan kir, yağ, kepek gibi oluşumları önlemek üzere L'oreal Paris laboratuvarlarında özel olarak üretilmiştir. Her saç çeşidine uygun farklı şampuan tiplerinde saçları temizlemeyi, canlandırmayı ve saç derisini beslemeyi vadeden Elseve şampuanlar, ayrıca hoş kokusu ile de kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. 

Elseve Şampuan

L'oreal Paris Elseve şampuanlar, farklı saç tiplerinin sorunlarına özel birçok yaklaşım geliştirmiştir. Yıpranmış ve onarılmaya ihtiyaç duyan saçlara özel nem artırıcı seriler ve saç uçlarında oluşan kırılmaları engelleyici kırık onarıcı seriler özellikle kuru ve hassas saçlara sahip kullanıcılar tarafında tercih edilmektedir. Yağlı ve kepeklenmeye müsait saç derilerine özel yağlı saç ve kepek sorununu bir arada veya ayrı ayrı çözmeye yönelik ürünler de L'oreal Paris Elseve tarafından geliştirilmiştir. Saç köklerini güçlendirici, saç dökülmelerini azaltıcı şampuan serileri de saçları ince telli ve dökülen kadın ve erkekler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Donuk ve mat renklerdeki saçlara özel olarak parlaklık veren şampuanlar da geliştiren L'oreal Paris Elseve, boyalı saçların bakımına özel ürünler de geliştirmiştir. Saç sağlığı ve temizliğini son derece önemseyen L'oreal Paris Elseve, saç sağlığına ve temizliğine yönelik pek çok şampuan serisi geliştirerek farklı saç sorunlarına farklı çözüm önerileri getirmiştir. 

Çeşitli çevresel faktörlerin yanı sıra saç şekillendirme aletleri gibi faktörler sebebiyle de zayıflayan ve kırılan saçlar, Elseve şampuanların kendilerine özel geliştirdikleri onarıcı serilerle yeniden toparlanabilmekte ve eski sağlığına kavuşmaktadır. Saçtaki kırılmaların ve zayıflamaların boyutuna ve şiddetine yönelik birçok kırılma karşıtı serisi bulunan L'oreal Paris Elseve şampuan üreticileri, kullanıcıların kendi saçlarında tespit ettikleri kırılmaları engellemek için durmaksızın yeni ürünler geliştirmektedirler. Henüz yıpranmamış ama zayıf saç tellerine sahip kullanıcılar için ise çeşitli doğal yağlarla zenginleştirilmiş, saç telini boydan boya koruyan şampuan serileri de yine Elseve tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir. Çeşitli etkenler sebebiyle sert, katı, mat ve cansız bir hale gelen saçları ipeksi bir görünüme ve yumuşaklığa kavuşturmak için arı sütü, e vitamini gibi saç dokusunu besleyen katkılar Elseve şampuanlarda kullanılmaktadır. Saçları yeniden yapılandırmak ve dökülen saçların yerine daha güçlü saçlar elde etmek için kullanılan maddeler de Elseve şampuanların saç dökülmelerini önleyici serilerinde etken madde olarak kullanılmaktadır. 

Sönük ve şekil almakta zorlanan saçlara özel saç dolgunlaştırıcı Elseve şampuan serileri, saçların yeniden dolgun ve canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu gibi, saçları şekillendirmeyi de kolaylaştırmaktadır. Pırıl pırıl parlayan ve dolgun görünen saçlar için, L'oreal Paris Elseve laboratuvarlarında yapılan çalışmalar neticesinde yeni içeriklerle farklı şampuanlar üretilmiştir. Bu şampuanları düzenli olarak kullanan kullanıcıların saçlarında gözle görülür bir iyileşme olduğu deneyimlenmiştir. L'oreal Paris Elseve laboratuvarları, farklı saç tiplerinin sorunlarına yönelik çalışmaları büyük bir titizlikle yürütmekte ve her şampuanı kullanıcı deneylerine tabi tutmaktadır. Bu deneylerde alınan sonuçların yüksek oranlarla memnuniyete dayanarak ürünlerini kullanıcılara sunan L'oreal Paris Elseve, saç bakımı ve temizliğinde maksimum faydayı sağlayabilecek seriler üretmeye özen göstermektedir. Elseve şampuanlar, insan saçına ve saç derisine zarar vermeyen katkılarla tam bir saç temizliği ve bakımı sağlamaktadır. Farklı saç tiplerine uygun geliştirilen L'oreal Paris Elseve şampuanlar, kullanıcıları tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilmektedir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elseve Şampuan Ürünleri

Dökülen Saçlar
Yağlı Saçlar
Yıpranmış Saçlar
Boyalı Saçlar
Kuru Saçlar
Tüm Saçlar
Zayıf Saçlar
Normal Saçlar
Hassas Saçlar
Kalın Telli Saçlar
Uzun Saçlar
Erkek
Kadın
Dökülme Karşıtı
Güçlendirici
Besleyici
Canlandırıcı
Hacim Verici
Onarıcı
Bakım Yapıcı
Renk Koruyucu
Esneklik Kazandırıcı
Arındırıcı
Kırılma Karşıtı
Parlaklık Verici
Dengeleyici
Düzleştirici
Koruyucu
Saç Uzatıcı
Yenileyici
Keratinli
Parabensiz
Bitki Özlü
Standart
Vitaminli
Amonyaksız
Konumseçilmedi
Saç Tipi
Toplam 24 / 151 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012282/elseve