Projeksiyon cihazları hem ofis ortamında hem de eğitim ve eğlence alanlarında hala oldukça popüler ve vazgeçilmez olmayı sürdürüyor. Taşınabilir görüntü sistemi sunmalarının yanı sıra kimi ürünlerin entegre ses sistemlerinin yer alması, projeksiyon cihazlarının eşsiz olmasını sağlıyor. Epson, geliştirdiği 3LCD görüntü teknolojili projeksiyon cihazlarını, üstün tecrübesi ile birleştirerek sizlere sunmaya devam ediyor.

Epson Projeksiyon Cihazı Fiyatları

Birbirinden farklı donanım ve yazılımsal özelliklerle donatılan projeksiyon cihazlarını hangi ortamda, ne kadar sıklıkla ve hangi amaçlarla kullanacağınız büyük önem arz ediyor. Zira performans ve ürünlerle gelen bileşenler, Epson projeksiyon cihazı fiyatlarını belirleyen en önemli unsurlar arasında yer alıyor. Dahili hoparlör, Wi-Fi, Bluetooth gibi ekstra donanımlar da cihazların fiyat farklılığını doğrudan etkiliyor.

Evde film izlemeye ya da oyun oynamaya yönelik modellerde tercih edeceğiniz yüksek ANSI Lümen (Aydınlatma gücü) cihazı evinizde nereye kuracağınıza ve kurulumu yaptığınız alanın sahip olduğu aydınlık durumuna bağlı olmalıdır. Edinmeyi planladığınız ürünü kullanım sıklığınız, düşük ya da yüksek lamba ömürlü bir modele yönelmenizde etkili olabilir. Dershane, okul gibi gün içinde uzun süreler projeksiyon cihazı kullanılacak alanlar için edineceğiniz ürünlerin ortalama ANSI Lümen değerlerinde olmasının yanı sıra yüksek lamba ömrüyle gelmesi, çalışmaların sürdürülebilir olmasında etkili rol oynar. Ayrıca, yüksek kontrast oranı ile gerçeğe yakın görüntü alınan ürünlerin eko lamba özellikleri sayesinde, lambaların ömrü daha da arttırılabilir. Evde sinema ya da oyun keyfi yapmak arzusundaysanız, çeşitli ekstra özelliklere sahip olan modellere yönelmeniz daha uygun olabilir.

Epson Projeksiyon Cihazı Modelleri

Ofislerin yanı sıra ev ve okullarda sıklıkla tercih edilen projeksiyon cihazları, gerek taşınabilir olmaları gerekse yüksek kalitede görüntü sağlamalarıyla ön plana çıkıyorlar. Karanlık ve yarı aydınlık alanlarda tatmin edici sunan Epson projeksiyon cihazı modelleri, yeni teknolojileriyle birlikte artık aydınlık ortamlarda dahi yüksek kaliteli görüntü elde edilmesini mümkün kılıyor. Modellerin uzun ömürlü lambaları da aygıtların değerini ve kullanım ömrünü tepe noktaya taşıyor.

Yeni nesil Epson projeksiyon cihazı modellerinden bazıları, gelişen teknoloji sayesinde kablosuz bağlantı sayesinde rahatça kullanılabiliyor. Ayrıca, Epson’ın birçok modelinde yer alan USB portları aracılığıyla sahip olduğunuz USB bellek ve taşınabilir disklerinizdeki belge ve çoklu ortam dosyaları da zahmetsizce çalıştırılabiliyor. Epson’ın ürettiği MHL mobil bağlanma içeriği teknolojisi, akıllı telefon ve tabletlerden Full HD içeriğin yanı sıra video, müzik ve fotoğrafları da görüntüleyebilmenize imkan tanıyor. Bunların yanı sıra Epson’ın geliştirdiği EasyMP teknolojisi, projektörünüzü ağ ekranı, ağ projeksiyonu, çoklu bilgisayar projeksiyonu şeklinde kullanmanıza da olanak sunuyor.

Bilgisayar oyunlarına meraklı olanlar için özel olarak tasarlanan ürünler sayesinde, yüksek beyaz ve renkli ışık çıkışı sayesinde aydınlık ortamlarda bile rahatlıkla takip edilebilecek yüksek görüntü kalitesini elde edebilirsiniz. Ekran boyutunu 30 inçten 300 inçe kadar değiştirebilmesini olanak veren “Hızlı Mod” özelliği ile çevrimiçi çok oyunculu konsol ve bilgisayar oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynayabilir, hız gerektiren oyunlarda doğru ve kaliteli görüntü alabilirsiniz. Özellikle oyun sırasında gecikme dolayısıyla projeksiyon cihazlarına mesafeli yaklaşanların sevecekleri bu donanım ve yazılım özellikleri, oyun keyfinin sorunsuz ve eksiksiz yaşanmasını sağlar.

Birbirinden farklı özelliklerle donatılan ve hemen her kullanım senaryosuna uygun olan Epson projeksiyon cihazı modelleri, kullanım sırasında gayet makul oranlarda enerji tüketimine sahiptir. Son derece şık görünümleri ile ev ya da çalışma ortamlarınıza farklılık katabilecek ürünlerden kendinize ve çalışmalarınıza en uygun modellerden arzu ettiklerinizi seçerek kaliteli görüntünün keyfini yaşayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Epson Projeksiyon Cihazı

Çözünürlük (Piksel)
Toplam 24 / 26 ürün
DSACategoryId/285390/2147483643/15530/epson