İç çamaşırı seçerken dikkatli olunması gereken bazı noktalar vardır. Bu noktaların başında da çamaşırların sağlıklı ve rahat olması gelir. Moda olan ürünlerden ziyade sağlıklı ürünleri tercih etmek gerekir.

Özellikle hassas cilde sahip olan kişiler, iç çamaşırı seçerken çok daha dikkatli olmalıdır. Hassas ciltli kişiler, naylon ürünlerden uzak durmalı; pamuklu ürünleri tercih etmelidir. Kişiler, neye alerjilerinin olduğunu önceden belirlemeli ve buna göre iç çamaşırı seçmelidir.

Çok sıkı ya da bol iç çamaşırları, vücudu rahatsız eder. Düzgün iç çamaşırı seçimi, günün rahat geçirilmesi için de çok önemlidir. İç çamaşırı vücudu sıkarsa sıkışmanın olduğu yerde egzama türü rahatsızlıklar meydana gelebilir.

Fanila, özellikle soğuk havalarda çok önem taşır ve üste giyilen giysilerin vücutla direkt temasını önler. Fanilada da özellikle pamuk içerikli olanları tercih edilmelidir.

İç çamaşırı seçiminde kadınların erkeklerden daha dikkatli davrandığı bilinir. Erkek iç çamaşırı seçimlerinde de kumaş, kesim ve renge çok dikkat edilmesi gerekir. Uygun ürün seçilmemesi, çeşitli cilt ve genetik hastalıklara yol açabilir. Erkek iç giyiminde uygun fiyatları nedeniyle sık sık naylon malzemeli ürünler tercih edilir. Naylon kumaş, özellikle hassas ciltli erkeklerde tahriş yaşanmasına ve çeşitli cilt hastalıklarına neden olur.

Eros markası ise sağlıklı ve kaliteli iç çamaşırı arayanlara tam da istedikleri gibi ürünler sunar. 1969 yılında üretime başlayan firma, ilk başlarda sadece erkeklere yönelik ürünler çalışıyor idiyse de zamanla kadınlara yönelik üretim de yapmaya başlamıştır. Marka, aynı zamanda Türkiye’de ilk renkli iç çamaşırını üreten ve “Kıskanç bayanlar eşinize Eros giydirmeyin” sloganıyla ilk reklam yapan iç çamaşırı markasıdır.

Eros, yıllar içinde büyüyerek sektörde önemli bir pazar payı elde etmiştir. Firma; erkek, kadın, çocuk iç giyimi, pijama ve gecelik takımlarında Türkiye’nin söz sahibi markalarından biridir. Müşterilerinin memnuniyeti sayesinde firmanın satış ağı, her geçen gün büyümüştür ve Eros, trend belirleyen bir marka hâline gelmiştir. Eros; tecrübeyi ve kaliteyi birleştirerek model ve rahatlığın ön planda olduğu tasarımlarını tüketicinin beğenisine sunmaktadır.

Tüm ürünlerini Türkiye’de üreten Eros’un özellikle atlet ve boxer modelleri, klasikleşmiş ve kullanıcılarının kesinlikle vazgeçmediği ürünlerdir. Firma; özel pamuklu, modal pamuk karışımı ve mikro modal kumaşları ile tüketicilere konforlu ürünler sunmaktadır. Eros ürünleri, kaliteleri sayesinde uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanılır. Eros iç çamaşırları ve pijamalarında, naylon kumaş kesinlikle kullanılmaz. Beyaz renk dışında renge sahip olan ürünlerde sağlığa zarar vermemesi için doğal boyalar kullanılır.

Eros, sadece erkek iç giyiminde değil; kadınlar için gecelik ve pijama takımları üretiminde de sektörün ön sıralarında yer almaktadır. Eros’un lohusa kadınlar için ürettiği gecelikler ve pijama takımları da yoğun ilgi görür.

Kadınların, bebeklerini kucaklarına aldıktan sonra geçirdikleri lohusalık dönemi, oldukça hassas bir dönemdir. Bu dönemde fiziksel dinlenme ihtiyacı olduğundan rahatlık da büyük önem arz eder. Eros firması tarafından üretilen sabahlıklar, gün içerisinde de rahat zaman geçirilmesine yardımcı olur. Pijamalar ya da gecelikler ile giyilebilen bu ürünler, pamuk ve penye karışımı bir kumaştan üretilir. Kumaş, hem üşümeyi hem de terlemeyi engelleyerek konforlu bir gün geçirilmesini sağlar.

Pijama takımları, gecelikler ve sabahlıklar da üst kalite kumaşlardan üretilir ve yıkama- kullanma talimatlarına dikkat edildiği sürece uzun yıllar boyunca kullanılabilir. Şık tasarımlı pijamaların kesimine ve dikimine de ekstra özen gösterilmektedir.

Eros erkek pijama takımları ise evde de şık olmak isteyen erkekler için ideal seçeneklerdir. Modeller, şıklığının yanında rahatlığıyla da ön plana çıkar. Pijamalarda genellikle kalın penye kumaş tercih edilir ve bu sayede diz kısımlarında şekil bozukluğu oluşması önlenir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eros

1.640 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Kuponlu Ürünler
 5. Cinsiyet
 6. Beden A-Z
 7. Renk
 8. Satıcı A-Z
 9. İndirimli Ürünler
 10. Kelime Filtresi
Başa dön