Escape bavul ve valizler fonksiyonel özelliklerle donatılmış tasarımları sayesinde kullanıcılarına rahatlık sağlar. Seyahatlerde eşyalarınızı düzgünce tasnifleyebilmeniz için geniş bir alan sunan bavul ve valiz seçenekleri ile yanınıza almak istediğiniz giysileri bavulunua kolayca yerleştirebilirsiniz. Hafif olmalarıyla da beğeni toplayan Escape bavul ve valizler sayesinde bagaj ağırlığı sınırlamasına sahip yolculuklarda avantaj yakalarsınız. Kota sınırına takılmadan ihtiyacınız kadar giysi ve eşyayı bavulunuza koyarak tatile çıkabilirsiniz. Ağırlığı düşük malzemelerle imal edilen modern valizler bu özelliklerine ek olarak sağlam bir gövde yapısı taşımalarıyla da kullanıcılarından geçer not alır. Kabinlere rahatça sığacak şekilde üretilen Escape bavul ve valizler dikdörtgen yapılı gövdeleriyle taşıyıcınızı bagaja yerleştirmeyi de kolaylaştırır.

Tekerlekli Valizlerle Yükü Bölüştürün

Escape valizlerin tabanlarında yer alan tekerlekler ürün içerisindeki eşyaların oluşturduğu ağırlığı bölüşür. Bu sayede bavulunuzu çekçek ile çekerken kolunuz daha az yorulur. Tekerleklerin sert ve sağlam yapısı aynı zamanda yollarda oluşabilecek sarsıntılara karşı esneklik gösterir ve titreşimleri azaltır. Bu sayede valizinizi çekerken çıkan teker gürültüsü minimize edilir. Silikon malzemeden üretilen tekerleklerin kullanım kalitesini artırmak için toprak ya da taşlı yollarda bavul ya da valizinizi yanlarda yer alan tutma saplarından kavrayarak elle taşıyabilirsiniz. Escape valizlerden iş seyahatlerinizde ya da kısa süreli yolculuklarında etkin bir şekilde faydalanarak gereksinim duyduğunuz ürünleri yanınıza alabilirsiniz. Bilgisayarınızı yerleştirebilmek için de yeterli alan genişliğini sunan valizlerle iş gezilerinde yanınıza almanız gereken bu ürünü güvenle taşıyabilirsiniz. Valizlerin kademeli bir şekilde ayarlanabilen çekçekleri boyunuza uygun bir yükseklikte kullanarak ergonomiden yararlanabilirsiniz. Tutma sapı bölümünün kavrama rahatlığı yaşatan tasarımı terli veya ıslak elle dahi valizinizi güven içerisinde sürebilmenizi sağlar.

Fermuarlarla Ayrılan Kullanışlı Bölmelere Sahip Bavullar

Escape bavul modellerinin fermuarlarla daha da kullanışlı hale getirilen tasarımları sayesinde eşyalarınızı boyutlarını baz alarak farklı noktalara yerleştirebilirsiniz. İki adet fermuar kopçası aracılığıyla açıp kapatabileceğiniz bu bölmeler sık dişli fermuarları sayesinde istemsiz açılma ya da takılma gibi sorunları önler. Giysilerinizin oluşturacağı basıncı kolayca kaldıran bavullar gövdelerinde yer alan dikişlerle de kullanıcılarına güven verir. Bavulların tabanlarında ve yanlarında bulunan plastik korumalıklar taşıyıcınızı zemine farklı pozisyonlarda koyarken yerdeki tozlara ve darbelere karşı korur. Escape bavulların içlerinde bulunan fileli bölmeleri kullanarak kitap, evrak gibi kırışmaya müsait ürünler için ideal bir saklama alanına sahip olursunuz. Kapakları ve gövdeleri darbe emici özelliğe sahip bavullarla yolculuk esnasında bagajda yaşanabilen sarsıntılara dayanıklılık gösteren bir taşıyıcıyı kullanmanın rahatlığını yaşarsınız.

Kilit Özelliğiyle Sadece Size Özel Hale Gelen Taşıyıcılar

Escape bavul ve valizler arasındaki kilit mekanizmalı modelleri tercih ederek kıymetli eşyalarınızı ekstra güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Ana bölmeye açılan fermuar kopçalarını yerleştireceğiniz kilit bölümü yalnızca şifre ile açılır. Bu sayede şifreyi bilmeyen kişilerin eşyalarınıza erişmesini önlersiniz. Değiştirilebilir özellikteki şifre sistemini otobüs, hava yolu gibi kalabalık yolculuklarda verimli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. Escape bavul ve valizlerin üst bölümünde bulunan tutma sapını kullanarak eşyalarınızı dikey olarak da taşıyabilirsiniz. Ağırlığa dayanıklı ve ergonomik tutma sapları sayesinde bavulu bagaja koymak ya da bagajdan indirmek daha kolay bir hal alır. İç kısmında esnek lastik bantları bulunan Escape marka bavul ve valizler sayesinde eşyalarınızın yolculuk boyunca sabit şekilde kalması sağlanır. Lastik bantlar ürünün içerisini boydan boya kaplayarak eşyalarınızı sıkıştırır. Sarsıntı ya da taşıyıcının pozisyonunun değiştirilmesi gibi durumların yaşanması halinde de giysileriniz Escape bavul ve valizlerin içerisinde yerleştirdiğiniz şekilde kalırlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Escape Bavul Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Boy
Toplam 24 / 163 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/escape