Eset markası bilişim güvenliği alanında öncü olan NOD yazılımı ile tanınır. Dünya’nın birçok alanında şubeleri bulunan Eset, Türkiye’de kullanılan antivirüs yazılımlarının geliştiriciliğini yapar. Teknolojiyi güvenli bir hale getirebilmek amacı ile yazılım geliştiren Eset, kısa süre içerisinde popüler olmayı başarır. Eset antivirüs yazılımları, Windows, Android, macOS, Linux işletim sistemlerinde kullanılabilmeye uygunluk gösterir. Çeşitli işletim sistemlerinde çalıştırılabilmeye uygunluk gösteren Eset antivirüs yazılımları aynı zamanda Vista, 2000, XP, Servers, MS-DOS gibi birçok Windows sürümünü de destekleyebilen özelliklere sahip. Teknolojinin güvenli bir hale getirilebilmesi amacı ile gelişim gösteren Eset, dijital dünyanın öncü şirketleri tarafından tercih edilen programlar arasında yer alabilmeyi başarmaktadır.

Tüm cihazlar için internet güvenliğinin sunulabilmesi amacıyla çalışmalar yapan Eset, alışveriş, bankacılık, iş ve iletişim internetini aktif kullanan ve gizlilikleri konusunda çeşitli endişe duyan kullanıcılara hitap eder. Eset Internet Security sahip oldukları özellikler ile birlikte pek çok cihazın virüslere karşı korunabilmesine yardımcı olur. Teknoloji çağında bu tip yazılımlarına kullanımına pek çok kullanıcı tarafından ihtiyaç duyulur. Eset Internet Security, çeşitli işletim sistemlerine yönelik kullanılmak üzere farklı fonksiyonlar sunar. Yazılım şirketinin ortak sunduğu avantajlar, çok katmanlı güvenlik, kullanımı kolay ve hafif, kapsamlı koruma olarak tanımlanabilir.

Eset Internet Security İşletim Sistemleri

Eset, çeşitli işletim sistemlerinde kullanılabilmek üzere geliştirilir. Bu yazılımın Windows işletim sistemi üzerinde sunduğu etkiler oldukça çeşitlilik gösterir. Çok katmanlı güvenlik özellikleri ile birlikte gelen Eset yazılımı, Antivirüs ve Antispyware, fidye yazılım kalkanı, Intel Threat Detection teknolojisi, gelişmiş makine öğrenimi, dosyaları indirirken tarama, Exploit engelleyici, Host tabanlı saldırı önleme sistemi, gelişmiş bellek tarayıcı, WMI tarayıcı, bulut destekli tarama, sistem kayıt defteri tarayıcı, script tabanlı saldırı koruması, UEFI tarayıcı, kaba kuvvet saldırısı koruma seçeneklerini sunar. Eset yazılım ile birlikte Windows tabanlı işletim sistemlerinde düşük kaynak kullanımı, oyun modu, taşınabilir bilgisayar desteği, kolay ürün güncellemeleri, tek tıkla çözüm, güvenlik raporu, ileri düzey kullanıcılar için ayarlar kullanılabilir. Kapsamlı koruma özellikleri ile donatılan işletim sistemleri, yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçebilmesine imkan tanır.

Eset Internet Security antivirüs yazılım macOS işletim sistemi için farklı fonksiyonlar sunar. Çok katmanlı güvenlik özellikleri içerisinde, Antivirüs ve Antispyware, web ve e-posta tarama, çapraz platform koruması, çıkarılabilir meydanın otomatik taranması yer alır. Kullanımı kolay özellikler ile birlikte gelen Eset Internet Security macOS işletim sistemi için, düşük kaynak kullanımı, hızlı güncellemeler, sunum modu, tek tıkla çözüm, ileri düzey kullanıcılar için ayarlar, tanıdık tasarım fonksiyonlarını sunar. Kapsamlı koruma özellikleri ile donatılan macOS işletim sistemi üzerinde ebeveyn kontrolüne, kişisel güvenlik duvarına, ağ bağlantılarına, kimlik avı korumasına, çıkarılabilir medya denetimine yer verilir. Eset Internet Security Android işletim sistemi için de çok katmanlı güvenlik özellikleri ile birlikte gelir. Bu özellikler içerisinde gerçek zamanlı taramaya, isteğe bağlı taramaya, zamanlanmış taramaya, otomatik güncellemelere, güvenlik raporu ve güvenlik denetimine yer verilir.

Android işletim sisteminde kullanılan yazılım Proaktif Anti-Theft fonksiyonu sunar. Bu fonksiyon ile birlikte özel ekran mesajı, konum takibi, kamera anlık görüntüleri, düşük pil uyarısı, SIM koruması, Anti - Theft optimizasyonu gelir. Kapsamlı bir korumaya sahip olan Android işletim sistemi üzerinde, kimlik avı korumasına, ödeme korumasına, uygulama denetimine, uygulama kilidine, ağ denetçisine, çağrı filtresine, hareket halindeyken USB tarama fonksiyonuna yer verilir.

Eset Internet Security Antivirüs Yazılımı Özellikleri

Geliştirilen antivirüs yazılımı çeşitli özelliklere sahip. Eset, hassas verilerin, çevrimiçi ödeme bilgilerinin, parolaların, akıllı cihazların, web kamerasının ve çok daha fazla verinin performanslı bir şekilde korunabilmesini sağlar. Yazılım çeşitli koruma düzeyleri ile birlikte geliştirilir. Bu koruma düzeyleri, temel, üst düzey ve gelişmiş olarak öne çıkar. Temel, üst düzey ve gelişmiş koruma düzeylerine sahip olan Eset Internet Security, işletim sistemlerine göre farklı fonksiyonlar sunar. Yazılım, çevrimiçi faaliyetlerin cihaza uygunluk gösterecek bir şekilde koruması sağlanarak sabit hızda algılama ve kesintisiz kullanılabilirlik sunar. Geliştirilen yazılım, gelişmiş virüs tehditlerinin engellenebilmesini sağlar. Bu virüsler engellenerek ortadan kaldırılır. Temel antivirüs yazılımlarının ötesine geçen Eset Internet Security, aynı zamanda bulut kötü amaçlı yazılım koruma sistemi olarak bilinen LiveGrid teknolojisinin üreticisi olarak öne çıkar. Tüm bu fonksiyonların bir arada kullanılabileceği yazılım setleri pratik bir şekilde elde edilebilir. İnternet üzerinden saldırılara karşı koruma sunan önlemler ile donatılan antivirüs yazılımı, tarayıcı güvenliğinin yanı sıra diğer uygulamalar ve işletim sistemlerinin de performanslı bir şekilde koruma altına alınabilmesini sağlar. Eset Internet Security, bilgi alışverişi için güvenli olmayan birçok kanalı içeren internet çevrimiçi virüslerine karşı korumalı bir yapı oluşturur. Truva atları, kimlik avı, dolandırıcılık gibi izinsiz girişler sonucu elde edilebilecek bilgilere karşı şeffaf bir duruş oluşturulur. Böylece Eset Internet Security antivirüs yazılımı içerisinde veri aktarımlarının konrol altında tutulabilmesi için şifreleme gibi koruyucu ve önleyici yöntemlere yer verilir.

Geliştirilen yazılım, kötü amaçlı yazılımlar, hizmet reddi saldırıları, kimlik avı, güvenlik açıkları gibi saldırılara açık korumalara karşı önlemler alır. Eset Internet Security ürünleri arasında şifre yöneticileri, antivirüse ve güvenlik paketlerine yer verilir. Sunulan bu yazılım ile birlikte virüsten koruma yazılımı ve internet güvenliği programları, kötü amaçlı yazılımları tespit edip ortadan kaldırarak programlanabilir bir cihazı saldırılara karşı koruma işlemi gerçekleştirilir. Mevcutta bulunan yazılıma karşı hasar vermesi amacıyla tasarlanan zararlı yazılımlar bilgisayar sunucu ve ağında performanslı bir etki gösterir. Eset Internet Security sahip olduğu donanımsal özellikler ile birlikte şifreleri düzenleyerek, şifrelerin koruma altında tutulabilmesine yardımcı olur. Parola yöneticileri fonksiyonuna sahip olan Eset, mevcut parolaların şifrelenerek saklanabilmesine imkan tanır. Yazılım içerisinde mevcut şifre yukarıdan aşağıya tüm veri tabanına erişim sağlayabilen tek ve güçlü bir şifre ile birlikte koruma altına alınır. Virüsten ve casus yazılımlardan korumayı amaçlayan Eset Internet Security güvenlik paketleri ile farklı hizmetlerin de sunulabilmesini sağlar. Yazılımın sunduğu güvenlik paketleri, taşınabilir depolama cihazı güvenlik kontrolü, özel internet taraması, istenmeyen e-posta önleme, dosya parçalayıcı ve açılır pencereleri yanıtlama gibi birçok hizmet sunar.

Eset, oluşturduğu güvenlik duvarı ile birlikte sağladığı bu korumalar önceden belirlenmiş güvenlik kurallarına göre işlenir. Ağ trafiğini izleyen bir ağ güvenlik sistemi ile birlikte ağ ile internet arasındaki güvenilmeyen yollar arasında birçok engel oluşturulur. Güvenlik ürünlerinin yanı sıra karşı önlemler ile birlikte koruyucu ve önleyici bir ağın yaratılması mümkün hale gelir. Ağ katmanı güvenliği, internet protokolü güvenliği, çok faktörlü kimlik doğrulama, güvenlik jetonu, elektronik posta güvenliği yazılım tarafından sunulan önlemler arasında yer alır. Kötü amaçlı yazılımların tanımlamak için tarama ve makine öğrenimi bulunan bulut tabanlı Eset Internet Security, farklı paket seçenekleri ile birlikte öne çıkar. Yazılım markası tarafından sunulan bu paketler, temel düzey korumanın yanı sıra özel sanal ağlar, kimlik hırsızlığına karşı koruma, ebeveyn denetimi gibi farklı amaçlara yönelik farklı yazılım türlerini içerir. Yüksek seviyede koruma sunarak antivirüs programlarına Eset markası ile birlikte ulaşmak mümkün hale gelir.

Eset Internet Security Kullanım Avantajları

Virüs, kullanıcıların sistemlerine onların bilgisi dışında giren herhangi bir istenmeyen program olarak tanımlanır. İstenmeyen virüs programları kendi kendilerine çoğalarak yayılabilir. Virüs, sistem performanslarını ve kullanıcı verilerini etkileyen istenmeyen kötü niyetli eylemler gerçekleştirir. Bu noktada antivirüs yazılımlarının kullanımına ihtiyaç duyulur. Antivirüs yazılımları, virüse karşı çalışan etkili bir koruyucu program olabilme özellikleri ile birlikte gelir. Aynı zamanda kullanılan antivirüs yazılımları gelecekteki potansiyel virüslerin cihaza bulaşmasını önlemek amacı ile proaktif bir şekilde performans gösterir. Virüsler tespit edilerek hedefteki virüslerin kaldırılması için çeşitli işlemler yapılır. Yapılan bu işlemlerin virüsün sisteme herhangi bir zarar vermeden önce gerçekleşir. Virüsler sistemlere kolay bir şekilde girebilmek için genel olarak reklamları ve web sitelerini kullanır. Spam web siteleri virüsler tarafından bilgisayara bulaşmak için ve dosyalara zarar verilebilmesi için kullanılan ağ geçitleri içerisinde yer alır. Eset markası tarafından geliştirilen antivirüs yazılımları, virüs içeren kötü amaçlı reklamların ve web sitelerinin bilgisayar ağına doğrudan erişiminin önüne geçer. Bilgisayar korsanları kullanıcıların bilgisayarlarına kolay bir şekilde erişebilmek için genellikle kötü amaçlı yazılım veya virüs programı kullanır. Kullanıcıların bilgisi olmadan genellikle e-posta yolu ile hedefteki bilgisayara gönderilen virüsler dosya ve programlara kolayca girebilir.

Eset markası tarafından geliştirilen antivirüs yazılımları, hacker veya hacking tabanlı programın varlığını tespit edebilmek için düzenli bir şekilde tarama işlemleri gerçekleştirir. Virüsler çıkarılan aygıtlardan aktarılan veriler aracılığı ile de aktarılabilir. Geliştirilen bu tip aygıtlar virüs için bir iletim aygıtı olarak kullanıcılara hizmet verir. Eset antivirüs yazılımı cihaza bağlanan aygıtları virüslere karşı koruyarak çeşitli önlemler alır.

Dosyalar aracılığı ile birlikte ağa kolayca aktarılabilen virüsler verilerin tamamen kaybolmasına neden olabilir. Geliştirilen Eset antivirüs yazılımı sahip olduğun çeşitli donanım özellikleri ile birlikte bilgisayar içerisinde yer verilen birçok dosyayı koruma altına alır. Elektronik cihazlar içerisinde yer alan dosyalar herhangi bir kötüye kullanım olup olmadığının kontrol edilebilmesi için düzenli bir şekilde taramalara tabi tutulur.

Eset güvenlik duvarı bilgisayar ağından gelen ve giden trafiği dikkatli bir şekilde izler. Elektronik cihazların ve sistemlerin sürekli bir şekilde kontrol altında tutulabilmesine imkan tanıyan Eset, birçok avantajlı yön ile birlikte öne çıkar. Kullanılan antivirüs yazılım programı ile birlikte veriler için güvenlik önlemlerinin sıkı bir şekilde alınabilmesi mümkün hale gelir. Eset antivirüs yazılımının kullanımı ile birlikte verilerin koruma altına alınma işlemi sağlanarak birçok avantaj elde edilir. Geliştirilen yazılım ile birlikte çeşitli güvenlik önlemleri alınır. İzinsiz girişlere ve tehditlere karşı korunan sistemler, gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bu sayede hem iş güvenliği hem de bilgi güvenliğinin arttırılabilmesi mümkün hale gelir.

Eset Internet Security Fiyatları

Eset Internet Security mevcut zararlı yazılımlara karşı etkili koruma özellikleri ile birlikte öne çıkan antivirüs yazılımları içerisinde yer alır. Sunulan antivirüs yazılımları çeşitli işletim sistemlerine uyumluluk gösterecek şekilde geliştirilir. Eset antivirüs yazılımları farklı paketler halinde kullanıcıların beğenilerine sunulur. Bu paketler içerisinden ihtiyaçlar doğrultusunda seçimlerin yapılabilmesi mümkün hale gelir.

Eset Internet Security fiyatları paketler doğrultusunda farklılıklar gösterir. Marka tarafından geliştirilen antivirüs yazılım paketleri içerisinden ihtiyaç doğrultusunda seçimlerin yapılabilmesi mümkün hale gelir. Eset antivirüs yazılımları sahip oldukları ve sundukları birçok özellik ile birlikte kullanıcıların beğenilerine hitap eder. Geliştirilen yazılımlar ile birlikte veriler koruma altına alınabilir. Yazılım satın almak üzere Hepsiburada rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...