Everest modemler güçlü arayüzü ve donanım desteğiyle İnterneti etkin ve yüksek performansta kullanmanızı sağlıyor. Geniş model seçenekleriyle ön plana çıkan kategoride dilediğiniz altyapıda modem bulabilirsiniz. Geniş bir uyumluluk eksenine sahip olan Everest modemler Widows, Mac OS, Linux gibi işletim sistemleriyle uyumlu şekilde çalışmaktadır. Yüksek bağlantı hızı sağlayan modemler indirme ve yükleme performansında oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Ev, iş yeri ve ofislerde tercih edilen modemler bütün İnternet operatörlerinin altyapılarını destekliyor. Fiber altyapı sayesinde bağlantı hızınızın desteklediği indirme ve yükleme hızında maksimum değerlere ulaşabilirsiniz. Ergonomik tasarım ve kullanıcı dostu arayüzü ile tercih edilen Everest modemlerle İnternet performansını yüksek kalitede yaşayabilirsiniz. 

Yüksek Performansta İnternet Desteği: Everest Modemler

Everest modemler uzun menzili ve sağladığı yüksek İnternet desteğiyle tercih ediliyor. Çalışma modlarıyla oldukça esnek bir kullanıma sahip olan Everest modemler, router, wireless router, bridge ve IP-TV modlarıyla dilediğiniz gibi kullanım olanağı sunuyor. Kablolu ve kablosuz ağ üzeriden İnternet aktarımını sağlayan Everest modemler, akıllı cihazlara yüksek hızda İnternet desteği sağlıyor. Modellerinde ortalama 300 Mbps'ye kadar hız sağlayan modemler, indirme ve yükleme performanslarıyla beğeni topluyor. İnternet hızı sayesinde tarayıcı üzerinden belge, video, film, oyun ve program gibi yüksek boyuttaki dosyaları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. İşletim sistemlerine özgü olarak tasarlanan programları indirebileceğiniz Everest modemler, uyumluluk alternatifleriyle kullanıcılarına kolay bir kullanım imkânı sunuyor. Dilerseniz Windows serisine ait işletim sistemine entegre olan programları indirebilir, dilerseniz Mac OS gibi gelişmiş işletim sistemlerine uyumlu olan programları indirebilirsiniz. Veri paylaşımı ve aktarımı konusunda yüksek bir performans desteği sunan Everest modemler, profesyonel kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. 

Akıllı Cihazlar için Konforlu İnternet Kullanımı 

Everest modemler akıllı cihazlarınız ile kablosuz bir şekilde İnternete bağlanmanızı sağlıyor. Kablosuz aktarım hızında oldukça yüksek performans sergileyen Everest modemler 200-300 Mbps arasında değişen hız aralığıyla kaliteli bir İnternet deneyimi yaşatıyor. Notebook, tablet, akıllı telefon, televizyon ve oyun konsollarıyla bağlantı kurabileceğiniz Everest modemler ile İnterneti her yerde kullanabilir ve doyasıya keyif yapabilirsiniz. Televizyonlardaki Wi-Fi özelliğiyle Everest modemlere kablosuz olarak bağlanıp film arşivlerinden dilediğinizi izleyebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletlerde yüksek İnternet performansı kullanıcıları bekliyor. Wi-Fi ile İnternete bağlanabilir mobil İnternetinizi dışardaki kullanımlar için saklayabilirsiniz. Sınırsız İnternet erişimi sağlayan Everest modemlerle yüksek performanslı İnternet deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Everest Modemlerle Güçlü İnternet 

  • Everest modemler Windows 10, 8, 7, XP ve Mac OS işletim sistemleriyle tam uyumlu olarak çalışıyor. Esnek bir kullanım imkânı sağlayan Everest modemlerle dilediğiniz akıllı cihazla İnternete bağlanabilirsiniz. 
  • Yüksek hızlı aktarım sayesinde aynı anda Notebook, tablet, televizyon, akıllı telefon ve oyun konsollarına İnternet sağlayabilirsiniz. Oyun, film, video ve programlarda 24 Mbps değerinde işlem hızına sahip olabilirsiniz. 
  • Durum göstergeleri sayesinde modem kontrolünü ele alabilirsiniz. LAN, İnternet, Power ve ADSL göstergeleriyle kolay bir kurulum ve kullanım sizi bekliyor. 
  • Kablolu bağlantı kullananlar için geniş Ethernet port desteği sunuyor. Aynı anda 4 cihaza kadar kablolu İnternet bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Sinyal gücü ve kalitesi oldukça yüksek olan Everest modemler, tuğla beton, ahşap, cam gibi yapılardan sinyali kolayca aktarıyor. 
  • Güçlü antenleri sayesinde İnterneti menzili içerisinde en yüksek performansta kullanmanızı sağlıyor. 300 Mbps kablosuz bağlantı hızını antenleriyle güçlü şekilde aktarıyor. Kesilme ve bağlantı kopma gibi olası sorunları en aza indirgiyor. 

Everest Modemler ile Online Platformlarda Etkin Performans

Everest modemler kablolu ve kablosuz İnternet bağlantısıyla online oyunlarda etkili bir performans desteği sağlıyor. Çevrimiçi sunucular ile bağlantı kuran İnternet desteği oyunlarda komut ve video akışında maksimum bir performans sağlıyor. Oyun içerisinde vereceğiniz komutların anında gerçekleşmesini sağlayan hızlı İnternet performansıyla yeni rekorlar kırabilirsiniz. Geniş band desteği isteyen oyunlarda dahi etkili bir İnternet akışı sağlayan Everest modemler, güçlü arayüzüyle donma, kasma ve bağlantı kopma gibi problemleri en aza indirgiyor. Film ve dizi izlerken 4K ve HD modlarda izlemenize olanak sağlayan indirme hızıyla sinema keyfi yaşayabilirsiniz. Online marketlerden indireceğiniz uygulamalarda indirme hızı maksimuma çıkıyor

Everest Modemlerle Güvenilir İnternet

Everest modemler İnternet sunucularını güvenilir altyapısıyla koruma altına alıyor. Etkin şifreleme destekleriyle ön plana çıkan Everest modemler, zararlı yazılımların akıllı cihazlarınıza ağ üzerinde sızmasının önüne geçiyor. Wi-Fi kırıcı gibi programlara karşı etkili bir koruma sağlayan modemler, şifrenizin sağlıklı bir şekilde kullanılmasında etkili performans sağlıyor. Tam uyumlu şifreleme modları 64-bit/128-bit üzerinden WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK güncel şifreleme sistemleriyle uyumlu olarak çalışıyor. Ağ bağlantı sırasında kredi kartı, kimlik bilgileri gibi kişisel verilerinizin çalınmasına karşı FireWall güvenlik duvarı bulunuyor. Siber saldırı, zombi, trojan gibi casus yazılımların önüne geçiyor. Tarayıcı üzerinde yaptığınız işlemlerde maksimum kontrol sağlayan Everest modemleri işlemlerinizde güven veriyor. 

Everest Modemlerde Güçlü Bağlantı Hızı 

Everest modemler ev, iş yeri ve ofislerde sıklıkla tercih ediliyor. Güçlü antenleriyle menzili içerisinde İnterneti etkin bir performansla kullanmanızı sağlıyor. Tuğla beton, ahşap ve cam gibi yapılardan İnterneti etkili bir şekilde ileten Everest modemlerle bağlantı hızındaki performans düşmüyor. 24 Mbps'e kadar işlem hız desteğiyle bağlı bulunduğunuz operatörden alınan İnternet sinyalini maksimum seviyede alıyor. Uyumluluk modlarıyla router olarak da kullanabileceğiniz Everest modemler esnek bir kullanım imkânı sağlıyor. Dilerseniz farklı bir modeme bağlanabilir geniş menzili sayesinde kullanıcılara router özelliğini sunabilirsiniz. 

Ergonomik Tasarım ve Kullanıcı Dostu Arayüz Özellikleri: Everest Modem 

Everest modem çeşitleri ergonomik tasarım ve kullanıcı dostu arayüz özellikleriyle oldukça kullanışlı bir teknoloji deneyimi sunuyor. USB port desteği sunan modemler, dış donanımlarla entegre çalışma imkânı sağlıyor. Bellekler aracılığıyla modem üzerinden veri aktarımı veya modem üzerinden İnternet paylaşımı yapmanıza olanak sağlıyor. Türkçe menü seçeneği bulunan modemler oldukça rahat bir modem kurulumu sağlıyor. Ethernet çıkışında tek, çift ve dört ayrı port özelliği bulunan modemler, aynı anda birden fazla cihaza kablolu olarak İnternet sinyali verebiliyor. Modemlerinde antensiz ve antenli olarak İnternet sağlayan Everest, antenli modellerde 5dBi anten gücü sağlıyor. Bu sayede İnternet sinyali geniş menzile yayılıyor ve güçlü bir bağlantı imkânı sağlıyor. Üzerindeki led göstergeleri sayesinde kurulum ve sonrasında kolay bir modem kullanımı sizi bekliyor. Ön bölümde bulunan Power simgesi cihazınıza yeterli gücün sağlandığını gösteriyor. LAN göstergeleriyle kablolu olarak bağlantı sunulan cihazlara İnternet sinyali gönderilip gönderilmediğini tespit edebilirsiniz. Wi-Fi düğmesiyle kablosuz ağınızı dilediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. İnternet göstergesiyle bağlı bulunduğunuz operatörden gerekli sinyali alıp almadığınızı kontrol edebilirsiniz. 

Everest ile Yenilikçi Çözümler 

Segment markası bünyesinde bulunan Everest, teknoloji çözümleriyle kullanıcılar tarafından tercihe ediliyor. Modem, router, kayıt cihazları, yedek parça gibi teknoloji ürünleriyle ön plana çıkan marka, pazardaki güçlü rekabetiyle yenilikçi teknolojiler sunuyor. Modellerinde geniş uyumluluk sayesinde dilediği akıllı cihazla kullanım sağlanan Everest modemlere uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. İnterneti maksimum performansla yaşamak isteyenlerin tercihi Everest, akıllı teknoloji çözümleriyle başlangıç, orta seviye ve profesyonel kullanıcılara zengin bir kategori sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Everest Modem Fiyatları

Bilgisayar
Bilgisayar
Ağ / Modem
Ağ / Modem
Modemler
Modemler
Adsl Modemler
Adsl Modemler
Vdsl Modemler
Vdsl Modemler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
DSACategoryId/2147483646/3013122/45/everest