Evolite outdoor pantolon ve kapriler, kumaş yapıları ve teknik donanımları sayesinde size maksimum performans ve konfor sunar. Güvenilirliğiyle outdoor alanında önemli bir yere sahip olan markanın pantolon ve kapri ürünleri tarzları, ısı yalıtımları, ter emici yapıları ve daha birçok özellikleriyle hem kadınlar hem erkekler tarafından tercih edilir. Ekstrem spor faaliyetlerinin yanı sıra gündelik yaşamınızda da sportif ve doğal tarzınızı destekleyen bu ürünler gardırobunuza değer katacaktır.

Vücut Isınızla Kuruyan İdeal Modeller 

Ter emiciliğe sahip olan Evolite alt giyim modelleri, vücut ısınızla kuruma özelliğine sahiptir. Böylelikle yağmurlu bölgelerde, karda ve daha birçok yerde size kolay kullanım sunar. Genellikle yüksek kesim bel yapısına sahip olan tasarımlar tırmanma, bisiklet, motosiklet, dağcılık, trekking gibi spor faaliyetleriniz için idealdir. Ürünlerin dört yöne esneyebilen donanımlar rahat hareket etmenize olanak tanır. Tasarımların vücudunuza uygun anatomik yapısı sayesinde ürünler üzerinize tam oturarak vücudunuzun şeklini alır.Oldukça hafif yapıya sahip pantolon ve kapriler nefes alabilir kumaştan üretilmiş olduklarından tüm gün üzerinizde kalsalar bile size maksimum oranda konfor sağlar. Modeller yüksek oranda su kaydırıcılık donanımına sahip olduklarından kayak ve yağmurlu havalarda trekking için de son derece doğru bir tercih olabilir. Evolite alt giyim parçalarının birçok faklı özelliği bulunur. 

  • Ürünler anti bakteriyel ve anti alerjik özelliğe sahiptir. . 
  • Evo-tex Brethable kumaştan üretilen tasarımlar, buhar dolaşımınızı ayarlayarak ihtiyacınız olan vücut ısısına ulaşmanızı mümkün kılar. 
  • Spandex kumaş içeriğinin yer aldığı ürünler esneyebilir özellikleriyle maksimum oranda performansa ulaşmanıza katkı sağlar. 
  • Ürünlerin temizliği, üzerlerinde yazan koşullara bağlı olarak kolaydır. 
  • kaliteli kumaş ve materyal donanımlarına sahip modeller, uzun süre kullanıma uygundur. 

Hem Rahatlık Hem Dayanıklılık

Evolite ürünler orijinal kemerleriyle beraber tasarlanarak size sunulur. Böylelikle kemeri bel ölçünüze göre kolayca ayarlama şansınız olur. Bel kısımlarındaki elastik bantlar sayesinde ürünler vücudunuza tam oturur ve size hareket kolaylığı sağlar. Tasarımlarda yer alan yan, arka ve ön cepler kolayca ulaşabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş olup, küçük eşyalarınızı taşımanız için idealdir. Modellerin birçoğunda paça genişliğini ayarlayabilmeniz için büzdürme ayar lastiği yer alır. Pantolon ve kaprilerin birçok modelinde dizler yıpranma ve yırtılmalara karşı dayanıklı kumaşlar kullanılarak üretilir. Pantolonların diz bölgeleri hareket rahatlığınız için bacak formuna uygun şekillendirilir. Diz ve arka kısımlar aşınma ihtimaline önlem olarak kevlar kumaşla desteklenir. Modellerin bir kısmında iç kısım soğuk havalara karşı koruma amaçlı olarak polar malzemeden tasarlanır. Evolite softshell pantolonları dört mevsim doğa yürüyüşlerinde, dağcılıkta, kamp yaparken kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evolite outdoor pantolon ve kaprileri seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar mevcut. 

  • Ürünlerde yer alan cepler hem tasarımlara görünüm olarak şık ve sportif bir nüans katar hem de küçük eşyalarınızın taşınması açısından fayda yaratır.
  • Ürünlerin esnekliği sayesinde performansınıza ara vermeden devam edebilirsiniz.
  • Modellerin usta işçilikle oluşturulan dikiş yapıları sizi birçok açıdan rahat ettirir ve tasarımlara kalite katar.
  • Tasarımların dar, standart ve bol kesim alternatiflerini değerlendirebilirsiniz.
  • Ürünler polyester, spandeks ve benzeri kaliteli kumaşlardan oluşur. 

Evolite Outdoor Pantolon ve Kapriler ile Sportif Tarz

Evolite'nin koyu renk tasarımlarını düz renk ya da desenli polar ve softshell ceketlerle tamamlayarak mükemmel kış stilleri oluşturabilirsiniz. Ekru, bej, beyaz gibi soft renkleri ise çok açık tonlarla balıkçı yaka kazaklarla, polar, sweatshirt ve kalın montlarla tamamlayarak asil ve sportif bir duruş kazanabilirsiniz. Evolite outdoor pantolon ve kapri fiyatları ürünlerin sezonu, donanımı ve tasarım gibi birçok parametreyle doğru orantılı olarak değişkendir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evolite Outdoor Pantolon

106 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Cinsiyet
Toplam 24 / 106 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301694/evolite