İş hayatının ve öğrencilerin vazgeçilmezi olan evrak mandalları evde veya ofiste belgelerinizi ayırma, tasnif etme ve arşivleme işinizi kolaylaştırıyor. Kırtasiye malzemeleri alanında uzman, seçkin markalar tarafından üretilen evrak mandalları hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile ihtiyacınıza sunuluyor. Hepsi, ihtiyaç tipine uygun çeşitleri ve renk seçenekleri ile sadece bir tık uzağınızda bulunuyor.

Masanızda düzenli bir çalışma ortamı yaratmanıza imkan sağlayan, benzer içerikteki belgelerinizi bir arada tutmanızı sağlayan mandallar, dağınıklığı ortadan kaldırarak, estetik bir görünüm de sağlıyor. Evrak mandalları sayesinde konularına göre ayırdığınız belgeleri daha sonra yine hepsiburada.com’dan seçeceğiniz dosyalar içerisine yerleştirebilirsiniz. Böylelikle zamandan kazanarak, aradığınız ders notuna veya dokümana daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Bu kategori altında uzman markalar tarafından ihtiyacınıza sunulan evrak mandalları sizleri bekliyor. Paketler halinde veya tek tek satılan ürün çeşitleri; dayanıklı, sağlam, pas tutmayan tasarımları ile öne çıkıyor ve belgelerinizin zarar görmeden tasnifini, arşivlenmesini ve taşınmasını sağlıyor. Kolay açılıp kapanabilme özellikleri; ayrıca kağıt veya kullanıldığı yüzey üzerinde iz bırakmamaları sayesinde güven bir kullanım da sunuyor.

Türkiye’nin en seçkin online mağazası hepsiburada.com, ofis malzemeleri denilince akla gelen markaları tüketicilerle buluşturuyor. Siz de uygun fiyat – yüksek kalite dengesi ile öne çıkan, ihtiyacınıza uygun ürünlerin özelliklerini ve detaylarını inceleyebilir; evrak mandal fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Dilerseniz gereksinim duyduğunuz ürünü veya ürünleri kolaylıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Evrak Mandalları

71 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Magnetoplan
  2. MAS
  3. Rubenis
  4. Kraf
  5. Linea
  6. Syloon
  7. Temat
  8. Cassa
  9. Maped
  10. Buket
  11. Memo Clip
  12. Mondo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15015
BAŞA DÖN