Kıskaç (Evrak Mandalı)

Kolay kullanımıyla kullanıcıların beğenisini toplayan evrak mandalları kıskaç adıyla da bilinir. Ofis ortamını düzenli tutmak ve etkili çalışabilmek için oldukça önemlidir. Evrak mandalları birbirinden değişik modellerde üretilir. Fiyat olarak ekonomik düzeylerde satışa sunulur. Çeşitli seçenekler arasından istediğiniz modeldeki evrak mandalını güvenle tercih edebilirsiniz.

Evrak Mandalı Modelleri Nelerdir?

Evrak mandalları yaylı ve yaysız olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Yaysız olan mandallar genel olarak alüminyum ya da metal malzemeden üretilir. Üretiminde yaya gerek duyulmayan yaysız mandallar kavisli tasarımlarıyla göz doldurur. Esnek bir yapıya sahip olmaları bakımından yaysız kıskaçları istediğiniz aralıkta açabilirsiniz. Evraklarınızı iki yüzeyin arasına sıkıştırarak pratik olarak sabitleyebilirsiniz. Kağıtlarınızı ve belgelerinizi düzenli bir şekilde saklayabilmek için yaylı mandalları tercih edebilirsiniz. Yaylı mekanizmaya sahip olan evrak mandalları geniş bir boşluk sağlayarak kolay bir biçimde açılır. Yayın desteğiyle evraklarınızı kıskacın arasına alarak yerlerine kaldırabilirsiniz. 

Yaylı ve yaysız modellerin dışında klipsli kıskaçlar da kullanıcılar tarafından büyük ilgi görür. Klipsli kıskaçlar, yaka kartını giydiğiniz kıyafete tutturmaya yarayan modellerdir. Pek çok ofis ve organizasyonda klipsli mandallar tercih edilir. Birbirinden değişik renk ve modelde tasarlanan evrak mandalı modelleri arasından beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Evrak Mandalları Niçin Kullanılır?

Evrak mandalları genel olarak evrakları düzenlemek için kullanılır. Evrak mandalı sayesinde birden fazla belgeyi bir arada tutabilirsiniz. Az sayıda belgeyi bir arada tutmak için ataç kullanmayı tercih edebilirsiniz. Atacın kapasitesini aşan durumlarda ise evrak mandalı kullanabilirsiniz. Ofis ortamınızı düzenli tutmanıza yardımcı olan kıskaçlar, belge karmaşasını önlemek için son derece önemlidir. Belgeleri toplayan evrak mandalları özellikle tasarımcılar için ideal bir seçenektir. Çeşitli ebatlarda üretilen evrak mandallarını kağıtlarınızı üst üste sabitlemek için kullanabilirsiniz. Yalnızca ofiste değil, evdeki belgelerinizi düzenli tutmak amacıyla da evrak mandallarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza uygun bir evrak mandalı tercih edebilirsiniz. 

Evrak Mandalı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Evrak mandalı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, bir arada tutmak istediğiniz belge sayısıdır. Fazla sayıda belgeyi bir arada tutabilmek için dayanıklı malzemelerden elde edilmiş evrak mandalı modeline ihtiyacınız vardır. Ayrı ayrı kağıtlara aldığınız notları ve değerli belgeleri çelik yapılı evrak mandalları ile bir araya toplayabilirsiniz. Çelik yapısı sayesinde oldukça dayanıklı olan modeller kolay kolay kırılmadığı için son derece kullanışlıdır. Evrak mandalında esneklik arayanlar için metal evrak mandalları ideal bir seçenek olabilir. Evrak mandallarının çok sayıda değişik renk çeşidi mevcuttur. Renkli model sevenler beğendikleri renkteki evrak mandalını tercih edebilir. Değişik ebatlarda ve renklerde üretilen evrak mandalları arasından size hitap eden ürünleri kolay bir şekilde seçebilirsiniz. 

Evrak Mandalı Fiyatları Ne Kadardır?

Evrak mandalı fiyatları kendi arasında değişiklik gösterir. Ürünlerin yapımında tercih edilen malzemeler, evrak mandallarının boyutu, adeti ve özellikleri fiyatlandırma üzerinde oldukça etkilidir. Küçük boyutlu kıskaçlar, oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulur. Belgelerin düzenlenmesinde etkili olan evrak mandalları fiyat olarak bütçenizi sarsmayacak düzeydedir. Fazla sayıda kıskaç alarak ekonomik açıdan tasarruf yapabilirsiniz. Sadece bir tane evrak mandalına ihtiyaç duyuyorsanız tekli olarak satışa sunulan evrak mandalı sizin için ideal bir seçenektir. Gereksinimlerinizi göz önüne alarak bütçenize hitap eden evrak mandallarını ekonomik fiyatlara satın alarak ofis düzeninizi sağlayabilirsiniz. Evinizdeki evrak ve belgeleri tek bir yerde toplayabilirsiniz. Çok fazla belgeyi bir arada tutmak istiyorsanız birden fazla evrak mandalı kullanabilirsiniz. Değişik seçenekler arasından beğendiğiniz evrak mandalı ürünlerini hepsiburada.com ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Evrak Mandalları

331 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 331 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15015