Faber-Castell, kalem ve yazın gereçleri üretiminde çeyrek asırdır yenilikçiliğin ve yaratıcılığın sembolü haline gelmiş, dünyanın en eski ve en ünlü firmalarından biri olarak tanınıyor. Dünyanın önde gelen kalem kutusu üreticilerinden olan Faber-Castell markası taşıyıcı, koruyucu ve düzenleyici olarak hayatı kolaylaştıran kalem kutusu modellerini tüketiciye güvenle sunmaya devam ediyor. İnovatif bir bakışla üretilen kalem kutularının modelleri dayanıklı, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarım çizgisini her dönem başarıyla sürdürüyor.

Kullanım kolaylığı konusundaki detaycılığı yansıtan Faber-Castell kalem kutularının üretimlerinde pratiklik ön planda tutuluyor. Okul sıralarından yuvarlanmayan altıgen biçimli kalemi üreten ilk firma olarak da bilinen Faber-Castell, kalem kutularını da yenilikçiliğinden aldığı ilhamla üretiyor. Faber-Castell, aynı zamanda dünyanın doğal yaşama en duyarlı firmalarından biri sayılıyor. Kendi fidanlığında her yıl 2 milyonun üzerinde ağacın yetişmesini sağlıyor ve Amazon yağmur ormanlarının korunması çalışmalarına katılıyor. Markanın kalem kutusu modellerinden kendi zevk ve ihtiyacınıza göre seçerek siz de hem bu duyarlılığa ortak olabilir hem de çocuğunuza seçkin bir sembol hediye edebilirsiniz.

Faber-Castell Kalem Kutusu

Küçük çocukların hareketli ve tempolu öğrenme yolculuklarına öncelikle dayanıklılığıyla eşlik eden Faber-Castell kalem kutuları, su geçirmez modelleri ile okul materyallerinde güvenin ve kalitenin adı olmaya devam ediyor. Farklı derslerin çeşitli taleplerini karşılayacak çok sayıda kalemi birden fazla bölmeli, fermuarlı modelleri ile okul yaşantısının dinamizmine uygun biçimde düzenliyor. İçinde anahtarlık ve para saklamak için file bulunan kalem kutusu modelleri, dersler dışındaki gereksinimleri de göz önünde tutan yapısıyla okul hayatının pek çok alanında kullanıcılarına yardımcı oluyor. Çok amaçlı kullanım için cırt cırtlı iç bölmeye sahip kalem kutusu modelleri hem ebeveynler hem de çocuklar için fark yaratan akılcı çözümlerden biri oluyor.

Faber-Castell’in tek bölmeli basit kalemliklerinin sade, sağlam ve uzun ömürlü yapısı, hafif çanta taşımayı sevenlerin tercih nedeni olmayı sürdürüyor. Yuvarlatılmış kenarlara ve canlı renklere sahip tek gözlü kalemlik modelleri temel düzenleyici işlevini başarıyla sürdürürken, geniş hacimli kalem kutularının yanındaki minimalist yerini alıyor.

Paslanmaz metal logolu Faber-Castell kalem kutusu modelleri yeşil, turuncu, siyah ve gri gibi kesintisiz renklerden, neon renk tonlarına kadar uzanan zengin bir renk paletinde kullanıcıya sunuluyor. Desenli model alternatifleri ise farklı zevklere sahip tüketicinin estetik duygusuna hitap ediyor. Faber-Castell kalem kutularının tamamı şık ve dinamik görünümlerinden ödün vermeden okul ve iş hayatının genellikle resmi, ağırbaşlı çalışma ortamına sadeliğiyle uyum gösteriyor.

Özenle seçilmiş kalemlerin, renkli pastellerin, boya fırçalarının koruyucusu olan Faber-Castell kalemlikler, kalem ve diğer yazın materyallerini kırılma ve ıslanma riskinden uzak tutarak öne çıkıyor. Konforlu bir çalışma ortamının temel unsurlarından biri haline gelen Faber-Castell kalemlik modelleri klas ve benzersiz olmalarının yanı sıra, sağlam yapısıyla da dikkat çekiyor. Bütün kalemlerini yanında taşımayı sevenler için sağlam fermuarlı çok bölmeli kalemlik modelleri geniş kalem taşıma kapasiteleriyle tercih ediliyor. Fazla eşya taşımaya ihtiyaç duymayanlar içinse tek bölmeli, basit kalemlikler yuvarlatılmış köşeleriyle göze çarpıyor.

Faber-Castell kalemlik modellerinin fiyatları ürünlerin özelliklerine göre değişen bir aralıkta seyrediyor. Tüm kalem kutusu çeşitleri her bütçeye hitap eden ulaşılabilir rakamlarla etiketleniyor. Dayanıklı ve kullanışlı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün olan markanın kalem kutusu modelleri fiyat - performans açısından başarılı bir oran sunuyor. Kalemlik çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olan kalem kutusunu güvenle temin edebilirsiniz. Zengin renk skalasına sahip şık modelleri ile Faber-Castell kalemlikler kalemlerinizi bekliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Faber-Castell Kalemlik Seti ve Kalem Kutuları

49 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Faber-Castell Kalemlikler Kalem Kutuları
  2. Hakan Çanta Kalemlikler Kalem Kutuları
  3. Kalemlig Kalemlikler Kalem Kutuları
  4. U.S. Polo Assn. Kalemlikler Kalem Kutuları
  5. Kaukko Kalemlikler Kalem Kutuları
  6. Pape Kalemlikler Kalem Kutuları
  7. Yaygan Kalemlikler Kalem Kutuları
  8. Busquets Kalemlikler Kalem Kutuları
  9. Modaroma Kalemlikler Kalem Kutuları
  10. Eastpak Kalemlikler Kalem Kutuları
  11. Cambridge Polo Club Kalemlikler Kalem Kutuları
  12. Ümit Çanta Kalemlikler Kalem Kutuları
  13. Coral High Kalemlikler Kalem Kutuları
  14. Kipling Kalemlikler Kalem Kutuları
  15. Trendix Kalemlikler Kalem Kutuları
  16. Jacbag Kalemlikler Kalem Kutuları
  17. Top Model Kalemlikler Kalem Kutuları
  18. Woohoobox Kalemlikler Kalem Kutuları
  19. Pippa Kalemlikler Kalem Kutuları
  20. United Colors Of Benetton Kalemlikler Kalem Kutuları
  21. Winx Club Kalemlikler Kalem Kutuları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Faber-Castell
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/21005099/fabercastell
Başa dön