Eğitim kariyerini sürdürenlerin, profesyonel veya amatör olarak teknik çizim ve eskiz çalışmaları gerçekleştirenlerin en önemli yardımcıları olan versatil kalem modelleriyle dikkat çeken Faber-Castell, gereksinimlere uygun çözümlere imza atıyor. Hemen her yaş aralığındaki kullanıcıların yakından tanıdığı Faber-Castell versatil kalem modelleri ile yazım ve çizim sürecinin daha verimli geçmesine imkan tanıyor. Tasarımı, üretildiği materyal, renk, boyut ve uç genişliğine göre kendi içinde büyük çeşitlilik gösteren ürünler, sunduğu konfor ile takdir kazanıyor.

Arka kısımlarında bulunan kapakların altına konumlandırılan silgileri, modele göre döndürülerek ortaya çıkan ya da kapağın altında sabit duran kalemler, verimlilik odaklı kalemleri tercih edenlerin alışveriş listelerine giriyor. Yumuşak yazım süreci oluştururken kalem ucunun beklenmedik anlarda kırılmasını engelleyen özel tasarımlı uç kısımlarına sahip olabilen ürünler, kauçuk orta kılıfları aracılığıyla son derece ergonomik tutuş sağlıyor. Kimi modellerde dairesel formda üretilen kauçuk bölümler, daha etkin bir kalem tutuşu hedefleyenler için üçgen formda da olabiliyor. Elin kaymasını engelleyecek yapısal farklılıkları beraberinde getirebilen kalemler, işlevsellik noktasında birbirleriyle yarışıyor. Yazım ve çizim işlemlerinin herhangi bir şekilde kesintiye uğramamasını arzu edenlerin yönelebilecekleri Faber-Castell versatil kalem çeşitleri, otomatik olarak kendiliğinden uç çıkabilmesini temin eden mekanizmalarıyla beğeni topluyor. Çizim esnasında uçların yumuşaklık ve sertlik ayarını dilediği gibi değiştirilebilmesi adına bazı geliştirmelerle de gelebilen ürünler, uç sertlik göstergeleri ile kullanıcılarına pratiklik sunuyor.

Üzerlerinde bulunan klipsleri aracılığıyla gömlek ve ceket cepleri başta olmak üzere pek çok alana sabitlenerek taşınabilen versatil kalemler, öğrencilerin olmazsa olmazlarından biri haline geliyor. En yoğun kullanımlarda bile deforme olmayan tasarımlarıyla tam not alan Faber-Castell versatil kalem çeşitleri, doğrudan doğruya çizimle uğraşan profesyonellere de hitap ediyor. Farklı çap genişliklerinde üretilen ve min olarak isimlendirilen uçlarla değerlendirilebilen kalemler, güçlü çene bölümleriyle uçları sıkıca kavrayarak kalemin hakimiyetinin daha üst seviyeye çıkmasını mümkün kılıyor. Ayrıca, uç kısımları açılabilecek şekilde dizayn edilen kimi modeller, çizim ya da yazım işlemlerinin hedeflendiği gibi ilerlemesine olanak veriyor.

Faber-Castell Versatil Kalem Fiyatları

Faber-Castell’in kendine özgü tasarım diliyle hazırlanan ve bu sayede şık birer ofis eşyasına da dönüşen versatil kalemler, kullandığı eşyalardaki görünüm bütünlüğünü önemseyen kullanıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Yazı yazma konusunda hevesli olan küçüklere hediye edilebilecek ürünler, kolay kavranıp kullanılabildiği için küçük yaştakilerin de keyifle değerlendirdiği gereçlerden biri oluyor. Sahip olduğu versatil kalemi uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilmeyi isteyenlerin gönül rahatlığıyla alabilecekleri versatil kalemler, en zorlu koşullarda bile görünümlerinden taviz vermiyor. Edindiği kalemi farklı alanlarda da kullanabilmeyi amaçlayanların tercih edebilecekleri Faber-Castell versatil kalem modelleri; kolay uç değişimi, beraberinde getirdiği silgi, uç gösterge pencereleri, klips bölümleri ve daha sayısız kısmıyla memnuniyet yaratıyor.

Markanın geniş ürün gamı içerisinde yer alan ve uzun yıllardır dünya çapında sayısız kullanıcıya ulaşan Faber-Castell versatil kalem fiyatları, ürünlerin sunduğu teknik kabiliyetlere, üretildiği materyale ve kullanıldığı alana göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle yazım amacıyla edinilen ve temel düzeydeki beklentilere yanıt veren kalem modelleri, erişilebilir aralıklarda yer alırken profesyonel çizime yönelik gereçler ise daha üst fiyatlarla alıcı buluyor. Tüm bunların yanı sıra; kalem, silgi ve kalem uçlarının paket halinde sunulduğu modellerin fiyatları, paket içeriğine bağlı olarak çeşitlilik arz ediyor.

Okul yaşantısının ilk yıllarından iş hayatının sonuna kadar kullanılabilecek biçimde tasarladığı ve merkezine ergonomiyi koyduğu ürünleriyle adından sıklıkla söz ettiren Faber-Castell, versatil kalemleriyle fark yaratmayı hız kesmeden sürdürüyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Faber-Castell Versatil Kalem Fiyatları

.
Marka
.
Konumseçilmedi