Mr. Beast çikolataları pek çok ülkede oldukça ünlenmiş durumdadır. 2024 yılında popüler hale gelen ürünler, Amerika ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok yerde bulunur. Çikolataların lezzeti ve ambalajlama stratejisi sayesinde herkes tarafından bilinen bir marka haline gelir. Böylece herkes markanın ismini tanır. Daha önce denemediyseniz bir şans verebilirsiniz. Ürünler oldukça yoğun bir lezzete sahip oldukları için gerçek bir çikolata yediğinizi kolaylıkla hissedebilirsiniz. Genellikle satışa sunulan çikolataların sütlü olduğunu söylemek mümkündür. Ağızda eriyen çikolataların pek çok farklı çeşidi de vardır. Bu bakımdan damak tadınıza uygun olan çeşidini tercih edebilirsiniz. Sadece sütlü çikolata çeşitlerinin olmadığını görebilirsiniz. Krema kullanılarak elde edildiği için ağızda oldukça hoş tat bırakır. Bu yüzden pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarmış durumdadır. Aynı zamanda firmanın bazı kriterleri vardır. Otla beslenen ve mutlu ineklerden elde edilen sütleri ürünlerinde kullanılır. Aslında çok küçük bir ayrıntı gibi görünse de ürünün lezzetini oldukça fazla artırır. Bu bakımdan son derece organik ürün olduğunu söylemek mümkündür. Organik çikolata arayışındaysanız markanın ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Lezzetli Çikolataları ile Feastables

Feastables markası, Amerika’da kurulmuş olup tüm dünyaya ismini duyurmayı başarmış durumdadır. Ülke genelinde de satışta olduğunu görebilirsiniz. Bu bakımdan online olarak rahatlıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle ürünler 60 gr paket şeklinde satışa sunulur. Yoğun lezzeti olduğu için bu gramajı oldukça yeterlidir. Dilerseniz çoklu paket şeklinde satın alarak tatlı tariflerinizde kullanabilirsiniz. Tatlı tariflerinde kullanmak üzere sütlü seçeneğini tercih edebilirsiniz. Farklı tarif elde etmek isterseniz bademli ve deniz tuzlu seçeneğini satın alabilirsiniz. Özellikle farklı lezzetleriniz için deniz tuzlu şeçeneğini tercih edebilirsiniz. Genel itibariyle sütlü çikolata tadı gelse de alt notalarında deniz tuzu tadını alabilirsiniz. Bu bakımdan ganaj olarak kullanmak üzere son derece uygunluk gösterir. Sade bir şekilde tüketmek isterseniz tane tane deniz tuzunu ağzınızda hissedebilirsiniz. Krema ile buluşan deniz tuzu taneleri ağzınıda hoş tat bırakır. Özellikle kıtır kıtır tablet çikolata yemeyi seviyorsanız tam size göre bir lezzet olduğunu söylemek mümkündür. Pek çok kişiye hitap eden bir lezettir. Tatlı ve tuzlu besinlerin bir araya gelmesi pek çok kişinin damak tadına uygunluk gösterir. Bu yüzden oldukça fazla beğeni toplar. Bitki bazlı olduğunu da söylemek gerekir. Bitki bazlı besinler bulmak oldukça zordur. Bu bakımdan ürünlerin tercih edilirliği yüksektir. Sütlü seçeneğinde olduğu gibi yine 5 malzemeden üretilir. Ayrıca yine organik kakao tercih edildiğini söylemek mümkündür. Marka genelinde kullanılan ürünler farklılık gösterse de 5 malzeme ve organik kakao seçeneği sabit kalır. Dilerseniz bademli seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Bademli seçeneğinde bitter çikolata kullanılır. Bitter ile bir araya gelen badem ağzınızda oldukça hoş tad bırakır. Organik kakaodan elde edildiğini için yoğun bir bitter çikolata lezzeti almadığınızı söylemek mümkündür.

Beğeni Toplayan Feastables Çikolata Çeşitleri

Feastables çikolata seçenekleri oldukça çeşitlilik gösterir. Bu bakımdan damak tadınıza uygunluk gösteren seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Bitter ve sütlü seçenekleri oldukça fazla tercih edilir. Klasik bir tada sahip oldukları için pek çok müşterinin beğenisini toplar. Dilerseniz siz de sade ürün seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz farklı lezzetlerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle beğeni toplayan çeşitleri arasında fıstık ezmeli atıştırmalık bar yer alır. Diğer seçeneklerine göre hem lezzet hem de ambalaj bakımından farklılık gösterir. Bu bakımdan yeni lezzetler denemek isteyen kişilerin dikkatini çekmeyi başarır. Bir kutu içerisinde beş adet bar vardır. Her bar 40 gr şeklinde olduğu için iki ya da üç kişinin tüketmesine uygunluk gösterir. Dilerseniz 5 kişi dahi tüketebilirsiniz. Toplamda 200 gr çikolata ettiği için oldukça fazla olduğunu söylemek mümkündür. Her gün 1 adet olacak şekilde tüketebilirsiniz. Organik olduğu için spor sonrasında tüketilmeye de uygunluk gösterir. Spor yapan kişilerin protein amaçlı fıstık ezmesi tüketmesi önerilir. Fakat bazı kişiler direkt olarak fıstık ezmesi tüketmeyi sevmeyebilir. Bunun için markanın fıstık ezmesi barını tercih edebilirsiniz. Yoğun lezzet olduğu için tek seferde tüketmeniz dahi mümkün olmayabilir. Ambalajı içerisinde saklayarak gün içerisinde tüketmeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde tüketmeniz halinde 1 haftalık çikolata ihtiyacınızı gidebilirsiniz. Organik malzemelerden üretildiği için spor yapan kişilerin tüketmesi mümkündür. Bu noktada içerisinde yer alan malzemelere göz atmanız gerekir. Alerjik bir bünyeye sahip iseniz içerisindeki malzemeler sizi tetikleyebilir. Alerjiniz olan besinler doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Feastables atıştırmalıklar günün farklı saatlerinde tüketmek için uygundur. İster öğünlerinizde isterseniz ara öğünlerinizde değerlendirebilirsiniz.

Göz Alıcı Ambalajları ile Feastables

Markanın ürünleri oldukça lezzetli olmakla beraber ambalaj noktasında da son derece başarılıdır. Genel olarak ambalajları benzerlik gösterse de renk açısından farklılıklar söz konusudur. Her çeşidi için farklı bir renk tercih edilir. Aynı zamanda son derece eğlenceli bir ambalaj seçkisine sahip olduğunu söylemek mümkündür. Direkt ambalajına bakmanız halinde iştahınızın açıldığını hissedebilirsiniz. Sütlü sade seçeneğinde küf yeşili ve lila renkler kullanılır. Kenarlarında lila renk kullanılırken orta kısmında küf yeşili tercih edilir. Ayrıca orta kısmında çikolatanın içeriğini gösteren bir resim vardır. Bu bakımdan oldukça iştah açıcıdır. Ambalaj içerisinde yer alan ürün de desenlidir. Üzerinde zigzag desenleri bulunmakla beraber üç parça şeklinde değil tek parça şeklindedir. 5 parçaya bölünmüş olup tek dilimi 3 parçaya eş değerdir. Tek parçası ile dahi çikolata ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bununla beraber pirinç patlağı çikolata seçeneği vardır. Pirinç patlaklı ürünün ambalajında ise kırmızı ve mavi renk tercih edilir. Kenarlarında mavi renk orta kısmında kırmızı kullanılır. Yine orta kısmında içerisindeki ürünün görseli yer alır. Çikolatanın içeriği yine zigzag desenlerden oluşur. Uç kısmında share yazısı vardır. Bu bakımdan arkadaşlarınızla ya da ailenizle paylaşmak için uygunluk gösterir. Bademli seçeneği de son derece iştah açıcıdır. Kenarlarında lila orta kısmında ise sarı renk tercihinde bulunulur. İçerisinde kırık badem kullanıldığı için yemesi oldukça zevklidir. Dilerseniz tek başınıza dilerseniz de sevdiklerinizle beraber tüketebilirsiniz. Ambalaj bakımında farklılık gösteren seçeneği ise yer fıstıklı bardır. Bir kutu içerisinde 5 ayrı paket vardır. Ambalaj renklerinin ise turuncu ve sarı olduğu görülür. İçerisindeki ürünler ise dikdörtgen şeklindedir. Bu bakımdan Feastables tavsiye edilen ürün seçenekleri arasında yer aldığını görebilirsiniz.

Yoğun Lezzete Sahip Feastables Çikolata Seçenekleri

Markanın ürün seçenekleri genel itibariyle yoğun bir lezzete sahiptir. Tek parçası ile dahi çikolata istediğinizi giderebilirsiniz. Fakat içerikleri değiştiği için yoğunluk oranları da farklılık gösterir. Özellikle fıstık ezmeli bar seçeneğinin oldukça yoğun bir lezzet olduğunu söylemek mümkündür. Yer fıstığı tek başına dahi yoğun bir lezzet olduğu için çikolatayla birleşmesi halinde yoğunluk oranı artar. Yoğunluk olarak fazla olmasına rağmen sağlıklıdır. Tek parçası oldukça az kalorili olduğu için sporcular tarafından da tercih edilir. Aynı zamanda tek parçasında 7g protein bulunduğunu söylemek mümkündür. Bununla beraber deniz tuzlu çeşidi de oldukça yoğun bir lezzettir. Tek başına dahi yoğun olmakla beraber içerisine eklenen deniz tuzu ile bu yoğunluk artar. Tatlı ve tuzlu tadların birleşimini seviyorsanız tercih edebileceğiniz bir seçenektir. İçerisinde yer alan deniz tuzları tane tane olduğu için her parçada hissedebilirsiniz. Bu da çikolatayı yerken yoğun bir haz yaşamanıza olanak sunar. Yoğun şekilde çikolata yeme isteği duyduğunuzda deniz tuzlu çeşidini tercih edebilirsiniz. Tek parçasında dahi yoğun bir şekilde doyuma ulaşacağınızı söylemek mümkündür. Pirinç patlaklı çeşidini yemek de oldukça keyif vericidir. Her lokmada ağzınıza gelen pirinç patlakları mutluluk hormonu salgılanmasına imkan verir. İçerisindeki pirinç patlağı oranı oldukça fazla olduğu için her lokmada hissetmeniz mümkündür. Dilediğiniz bir Feastables satın alabilir ve yoğun lezzeti deneyimleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Lezzet Seçenekleri İle Feastables Çikolatalar

Markanın eşsiz çikolataları arasından seçim yapma noktasında zorluk çekebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla satın alarak deneyimleyebilirsiniz. Pirinç patlaklı, bademli, deniz tuzlu, sütlü ve yer fıstıklı gibi pek çok farklı seçeneği vardır. Bu bakımdan ürün çeşitliliği söz konusudur. Ambalajını görmeniz halinde dahi hepsini yeme isteği duyabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla seçeneğini deneyebilir ve en çok beğendiğinizi sonraki süreçte satın alabilirsiniz. Genele bakıldığında sütlü çikolata olduğu için benzer lezzeti almanız mümkündür. Farklı lezzet arayışındaysanız bademli Feastables çikolata seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bademli çeşidinde bitter çikolata kullanıldığı için farklı bir lezzet olduğunu söylemek mümkündür. Fakat bitterinin de oldukça yumuşak bir lezzete sahip olduğunu görebilirsiniz. Organik kakaodan elde edildiği için acı bir tat değildir. Bu yüzden yemesi oldukça keyif vericidir. Genel olarak tüm ürünleri oldukça hafiftir. Fakat yoğun şekilde çikolata tadını alabilirsiniz. İçerisinde direkt olarak yağ bulunmadığı için hafif bir lezzettir. Yağlı ürünler ağızda kekremsi bir tad bırakır. Markanın ürünlerindeki yağ kremadan elde edilir. Bu bakımdan ağzınıza attığınız tek parçanın oldukça fazla tadına varabilir ve yumuşak tadı hissedebilirsiniz. Feastables en ucuz şekilde online olarak satın alabilir ve bu lezzeti tadabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Feastables Fiyatları

Feastables fiyatları genel olarak benzerlik gösterir. Pirinç patlaklı, sütlü, bademli ve deniz tuzlu seçeneğinin fiyatının benzerlik gösterdiğini söylemek mümkündür. Bu bakımdan her seçeneğine aynı ödemeyi yapabilirsiniz. Fakat yer fıstıklı çeşidi farklı fiyatlarla satışa sunulur. Ürün gramajına bakıldığı zaman diğerlerinden farklılık gösterdiği için farklı fiyatlı şekilde satılması olağandır. Diğer seçenekleri 60 gr olmakla beraber yer fıstıklı çeşidi 200 gr olarak görülür. Bu da fiyatların farklılık göstermesinin baş sebepleri arasında yer alır. Bununla beraber yoğun şekilde yer fıstığı kullanıldığı için de fiyat farklılıklarına gidilir. İçerisinde yer alan organik malzemeler fiyatların farklılık göstermesine sebebiyet verir. Organik olması ile pek çok kişinin tercih ettiği ürünler arasına girer. Sadece 5 malzeme kullanılarak üretildiği için dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Aynı zamanda organik ham kakaodan üretildiği için lezzetine lezzet katar. Ham kakao oldukça lezzetli olmakla beraber lezzetini artıran etkiye sahiptir. Bu yüzden öncü markalar arasında yer alır. Özellikle Feastables adı altında satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Mr Beats, markasının ismini Feastables olarak belirlemiştir. Bu bakımdan satın almak istediğinizde ürünleri bu isim altında görebilirsiniz. Bununla beraber indirim dönemlerinden dolayı da farklı fiyatlarla satılmaları mümkündür. Ürünleri satın almak isterseniz Hepsiburada’yı tercih edebilirsiniz.

Feastables Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Marka içerisinde oldukça farklı lezzetler vardır. Genele bakıldığında sütlü, bademli, pirinç patlaklı ve deniz tuzlu çeşitlerinin olduğunu görebilirsiniz. Bu bakımdan kişisel zevklerini doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Feastables Ürünleri Sporcular İçin Uygunluk Gösterir mi?

Tüm seçeneklerin organik olduğunu söylemek mümkündür. Tek parça tüketmeniz halinde yaptığınız spora zararı dokunmaz. Az kalorili bir tercih yapmak isterseniz yer fıstıklı çeşidini satın alabilirsiniz.

Feastables Ürün İçerikleri Nasıldır?

Markanın genel olarak ürünlerinde organik malzemeler kullanılır. Özellikle organik kakao kullanıldığını söylemek gerekir. Aynı zamanda 5 malzemeden oluştuğu için oldukça fazla tercih edilir.

Duvar KağıtlarıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikLaptop ÇantaKulaklıkMouseOyun BilgisayarıModemMasaüstü BilgisayarKlavyeEkran KartıMonitörYazıcı3D YazıcıOyuncu KoltuğuBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerHesap MakinesiCumhuriyet AltınıÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletPlaystation 5Kırtasiye ÜrünleriTakvimKoltuk TakımıAnimasyon FilmleriSaatPusulaHaritaKronometreDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikKöpek ÜrünleriBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiYatak Odası TakımlarıKedi EşyalarıFırınScooterVantilatörAyakkabıÇalışma MasasıAltın BileklikZeytinyağıErkek Spor AyakkabıPazar ArabasıTesettür ElbiselerAltın KolyeKamp SandalyesiTesettür AbiyeBanyo DolaplarıDireksiyon SetiTam AltınProtein TozuTost MakinesiTıraş MakinesiJakuziAnkastre SetFiltre Kahve MakineleriGardropOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletDerin DondurucuMotosikletMutfak DolabıDuşakabinMutfak MasasıKitaplıkAvizeAyakkabılıkKomedi FilmleriDuşakabinBasketbol AyakkabılarıUzaktan Kumandalı ArabaBuhar MakinesiHediyeSandalyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderNargileTopuklu AyakkabıSu Arıtma CihazlarıSandalyeHalıDuvar SaatleriSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeBeşiktaş FormasıLambaderYabancı FilmKedi MamasıBalıkPufJartiyerMasaj AletiMikrodalga FırınDikey SüpürgeÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceWaffle MakinesiPastaTürkçe SözlüklerÇapa MakineleriMouse PadŞifonyerZigon SehpaKoşu BandıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıGenç OdasıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerGelinlikSu SebiliYatakPatenAltın BilezikTesettür TakımHalı Saha AyakkabısıBahçe MobilyasıHazır SistemKreatinTesbihBarkod OkuyucuErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerDüdüklü TencereErkek Kol SaatiMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınJeneratörNevresim TakımıÇocuk OdasıPortmantoOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküMasa LambasıPançoPiyanoMelodikaKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekÇok Amaçlı DolapAspiratörŞarjlı SüpürgeKedi KumuElektro GitarDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansKulak Üstü KulaklıkMayoKahvaltı TakımlarıÜtüAna KucağıDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuErkek Eşofman TakımıGözlükErkek PantolonT-ShirtAteş ÖlçerErkek CeketTabloŞekerAbajurYağmurlukBileklikFrench PressYağmurlukOcakScooter MotorAynaAnahtarlıkErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriKemerPerdeKomodinGebelik TestiKlozet KapağıSehpaYatak ÖrtüsüLokma TakımıTürk KahvesiOyun HavalarıMutfak BataryasıÇocuk FilmleriAtv MotorKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurKuluçka MakinesiGenç Odası TakımlarıYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıTrambolinPikapTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeKemanŞofbenYeşilçam FilmleriBankKapıPeluş OyuncakKimonoBüyük Beden AbiyeKutu OyunKaykaySemaverŞapkaSilikon TabancasıElektrikli MotosikletMatkapİnci KolyeProbiyotikOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Feastables

12 ürün listeleniyor
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler