T-Shirt

Çocuklarda giyim zevki ve tercihleri, henüz bebeklikten çıkmaya başladıkları yaşlarda kendini belli ediyor. Onların sağlıklı koşullarda giyinmeleri, hareketlerinde rahat olmaları ve kendi seçimleri ile kişiliklerini geliştirmeleri için beğenerek giyecekleri ürünlere önem vermek gerekiyor. Hem çocukların hem de anne ve babaların çocuk kıyafetinde en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında ise rengarenk, çeşit çeşit tişörtler geliyor. Hem pratik bir giysi olan hem de rahatlığı ile hareket kolaylığı sağlayan tişörtler, üzerlerindeki farklı baskı ve desenler sayesinde tarzın ve kişiliğin de bir ifade yöntemi haline geliyor. Destekledikleri spor kulübünün renklerini, motiflerini ve sembollerini üzerlerinde taşımayı seven çocuklar ise takım temalı tişörtlere büyük ilgi gösteriyorlar. Anne ve babalara da çocuklarının zevkle giyebilecekleri takım temalı, zevkli ve kaliteli tişörtleri tercih etmek kalıyor. Evde, sokakta, oyun alanlarında, parkta ve spor sahasında çocuklar kendi sevdikleri takımın renkleri ile bezenmiş tişörtlerle daha keyifli, mutlu ve kaliteli vakit geçiriyorlar. Fenerbahçe tutkunu çocukların zevkle giyinmeleri için hazırlanan Fenerium çocuk Tshirt’ler, çok çeşitli modelleri, özgün ve yaratıcı desenleri ile ilgi çekiyor, çocukların gönüllerini fethediyor.

Fenerium Çocuk Tshirt Fiyatları

Sarı lacivert sevdalısı küçükler evde vakit geçirirken, oyun oynarken veya odalarında ders çalışırken sevdikleri takımın sembollerini taşıyan tişörtleri ile daha enerjik ve mutlu oluyorlar. Fenerium çocuk Tshirt’ler, Fenerbahçeli çocuklar tarafından zevkle giyildiği için anne babaları da mutlu ediyor ve işlerini kolaylaştırıyor. Cilde tamamen dost, sağlıklı, hijyenik ve kaliteli penye ve kumaşlardan imal edilen Fenerbahçe temalı çocuk Tshirt’leri, küçüklerin sağlıklı bir şekilde giyinmelerini sağlıyor. Onların iyi gelişmeleri için gerekli olan spor ve bol hareketi teşvik ediyor ve çocukları spora daha da heveslendiriyor. Çocuklar için üretilen Fenerbahçeli tişörtler kaliteli kumaş ve dikiş özellikleri sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip. Dayanıklı olmaları ve uzun yıllar kullanılabilmeleri dolayısıyla anne babalar için de çok elverişli ürünler olarak öne çıkıyorlar. Fenerium çocuk tişörtlerinin renkleri akmıyor ve yıllar boyu solmuyor. Kumaşları deforme olmuyor ve uzun süre özelliğini yitirmiyor. Leke tutmuyor ve kolayca temizleniyor. Çocuklar için olduğu kadar anneler için de pratik kullanımları ile yüz güldürüyor. Fenerium çocuk Tshirt fiyatları, ürünlerin yıllar boyu aynı kalite ile kullanılabilmeleri sayesinde çok avantajlı fiyatlara dönüşüyor. Kalite fiyat dengesini en üst düzeyde tüketiciye temin ediyor.

Fenerium Çocuk Tshirt Modelleri

Sarı lacivertli takımın taraftarı olan çocuklar için özel olarak tasarlanan Fenerium çocuk Tshirt modelleri, içerisinde pek çok çeşidi barındırıyor. Sarının zeminde ağırlıklı olarak kullanıldığı canlı renkli modellerden, lacivertin asli renk olduğu ve kir göstermeyen modellere kadar her zevke uygun seçenekleri bulunuyor. Fenerbahçe logosu farklı tasarımlarla yorumlanarak tişörtlerin desenleri arasında yerini alıyor. Logonun farklı kullanım ve yorumlarının yanı sıra ilgi çekici sloganlar, rakamlar, Fenerbahçe kelimesinin ve kulübün kuruluş yılının farklı yazımları tişörtleri renklendiriyor. Çocukların farklı yaş gruplarına yönelik olarak modellerde farklı tarzlara da yer veriliyor. Küçük yaşlardaki minikler için sevimli karakterlerin Fenerbahçe teması ile yorumlanmış halleri tişörtler üzerinde hoş desenlere dönüşüyor. Sarı lacivertin asıl renk olduğu ürünlerde siyah, beyaz ve diğer renkler de destekleyici renkler olarak detaylarda, bazı modellerde kullanılabiliyor. Fenerium çocuk Tshirt’leri genellikle yuvarlak bisiklet yakalı ve kısa kollu olarak biçimleniyor. Ancak kısa kolluların yanı sıra kolsuz olarak çalışılmış ve altında şortu ile beraber sunulan modeller de bulunuyor. Fenerbahçe armasının tişörtlerin göğüs kısımlarında kullanıldığı tişörtler ise sporsever küçükleri birer sporcu haline getiriyor. Siz de çocuklarınızı sevindirmek, onlara sporu daha da fazla sevdirmek için Fenerium çocuk tişörtlerinden en beğendiklerinizi seçebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fenerium Çocuk T-Shirt

3 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/27074921/27075642/27076012