Baton

Dağcılık sporuyla ilgilenenlerin en büyük yardımcılarından olan batonlar, dağcıları hem sakatlanmalara karşı korur, hem de en zorlu koşullarda dağcıların işini kolaylaştırır. Kar üzerinde iz açarken, ıslak ve kaygan zeminlerde hareket ederken kullanılabilen batonlar aynı zamanda çığ sondası olarak da kullanılıyor. Her sporcunun kendine uygun batonu seçmesi, daha keyifli ve güvenli bir tırmanış için büyük önem taşıyor. Hepsiburada.com baton kategorisinde dağcılık tutkunları için farklı özelliklerde onlarca batonu kapınıza getiriyor.
Baton kategorisinde hem amatör hem de profesyonel dağcılar için özel olarak üretilmiş, antishock sistemi ile özellikle inişlerde vücudunuza binen yükü hafifleten batonlar, rahat taşınabilen ve zemine göre uzunluğu ayarlanabilen üç parçalı teleskopik batonlar, titanyum karbon yürüyüş batonları, karlı havalarda geniş yüzey alanlı kar paleti takılabilen yürüyüş batonları, soğuk havalarda rahat kullanım için termo malzemeden üretilmiş titanyum batonlar, farklı zeminlerde iyi tutunma sağlaması için karpit malzemeden üretilmiş batonlar gibi pek çok ürün yer alıyor.
Hepsiburada.com’un tırmanış kategorisi sadece batonlarla sınırlı değil. Buz vidalarından emniyet kemerlerine, iniş ve emniyet alma malzemelerinden kasklara, kazmalardan ekspres setlere kadar aradığınız tüm dağcılık malzemeleri tırmanış kategorisinde sizleri bekliyor. Siz de tırmanış ya da yürüyüş için baton arıyorsanız, baton kategorimizi ziyaret etmeden karar vermeyin.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fitness Baton Fiyatları

19 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler