Evlerini daha sevimli ve daha dekoratif bir hâle getirmek isteyen kullanıcıların dikkatini çeken Follow markasının ürettiği kullanışlı ve yaratıcı tasarımlara sahip ürünlerle yepyeni bir görünüm yakalanıyor. Daha özgün bir ev dekorasyonu oluşturmaya yardım eden firma, akıllı tasarımlara sahip ürün modelleriyle kullanışlılık da yaratıyor. Hem salonlarda hem de mutfaklarda etkili çözümler oluşturan Follow modelleri, banyolarda da yararlı nitelikler göstermeyi başarıyor. Tart kabı modelleri ile tart pişirmek isteyen hanımların işlerini oldukça kolaylaştırırken sıcaklığa karşı dayanıklı olan kalıplarla art arda birçok pişirme gerçekleştirilebiliyor. Camdan üretilmiş olan şekerlikler dikey yapıları sayesinde daha az alan kaplıyor. Mutfaklarda yardımcı ürünlerin daha çabuk bulunmasına ve bir düzene kavuşmaya aracı olan Follow şekerlik modelleri, estetik görünümleriyle de beğeni kazanıyor. 

Follow sarkıt avize modelleri, yenilikçi ve renkli tasarımlarıyla mutfaklara ve koridorlara daha canlı bir görünüm kazandırıyor. Farklı renk seçenekleri arasından yapılabilen tercihlerle evlerin boyalarına uygun olan ürün modelleri sipariş edilebiliyor. Ürünler, dayanıklı yapıları sayesinde ufak kaza anlarında biçimlerine koruyarak hasar görmüyor. Bol rüzgar alan evlerde avizelerin yoğun bir şekilde sallanmasını önleyen ağırlıkları sayesinde daha sabit kalarak daha güvenli bir ürüne dönüşüyor. Eskitme ürünlerinden hoşlananlar için özel olarak üretilmiş olan eskitme masa lambaları iş yerlerinde ve evlerdeki çalışma masalarında daha şık ve nostaljik bir görünüm elde etmeye yardım ediyor. 

Follow termos modelleri, mutfaklarda sıcak ve soğuk su bekletebilme olanağı tanıyarak acil durumlarda ve su içme ihtiyacı duyulan anlarda tüketim gerçekleştirebilmeye yardımcı oluyor. Akrilik dış yüzeyleri sayesinde devrilme ve çarpma problemlerine karşı sağlam yapısıyla zarar görmüyor. Akıllı tasarımı ve ileri teknolojisiyle hem sıcak suların hem de soğuk suların koku oluşturmasını önlüyor. Yenilikçi tasarımlara sahip sürahiler yüksek depolama kapasiteleriyle misafirlere su ikram ederken kullanışlı bir ürün olma özelliği gösteriyor. Bulaşık makinelerine sığan yapıları dolayısıyla pratik bir temizlemeyi de mümkün kılıyor. Koku oluşumunu önleme özelliklerinin yanı sıra mikroplara karşı da korumaya sağlayarak sağlıklı bir şekilde su tüketebilmeye aracı olan sürahiler, dikey yapılarının sunduğu avantajla masalarda daha az alan kaplayarak alıcılarını memnun ediyor.

Follow tava modelleri, krep yaparken kullanıcılarına önemli yardımlarda bulunuyor. Yapışmayı önleyen yüzeyi sayesinde lezzetli yemekler hazırlamaya olanak tanıyan tava ürünleriyle mutfaklarda pratik bir kullanıma ulaşılıyor. Follow çatal takımları bir örnek çatallarla masalar hazırlayarak uyumlu bir görünüm elde etme imkanı sunuyor. Dilimli kek kabı modelleri üreterek mutfaklarda kadınların yardımına koşan Follow, estetik görünümlü kekler elde etmeyi oldukça kolay bir hale getiriyor. Follow markası, çikolata tüketmeyi seven kullanıcılar için tasarlamış olduğu çikolata bıçaklarıyla büyük boyutlu çikolataların kesilerek servis edilebilmesi için uygun bir nitelik taşıyor. Tutacak kısmı çikolata kalıbı şeklinde olan bu bıçaklar sempatik görünümleriyle de beğeni topluyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş olmaları sayesinde uzun ömürlü ve sağlıklı bir kullanımı olanaklı hale getiriyor.

Follow süzgeç modelleri, salata hazırlarken sebzelerin suyla yıkanması esnasında tüketicilerin işlerini kolaylaştırıyor. Küçük delikli yapıları sayesinde sadece suyun süzgeçten geçmesine izin vererek tüm sebzeleri koruyor. Süzgeçlerden ayrıca makarna ve mantı gibi hamur işi gıdaların süzülmesi esnasında da yararlanılabiliyor. Salata doğramayı eğlenceli ve keyifli bir hale bürüyen Follow salatamatik modelleriyle düz dilimlerden oluşan biçimli salata parçaları elde edilebiliyor. Hem yemek sunumlarında hem de salata hazırlarken salatamatiğin estetik özelliklerinden yararlanılabiliyor. Follow set üstü kaşıklar yardımıyla çorba yaparken çorbaya bulanmış kaşıkların koyulabileceği bir alan elde ediliyor.

Follow

60 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN