Doğa sporları ile ilgilenenler için farklı ekipmanlar üreten Freecamp, zengin ürün koleksiyonlarıyla dikkat çeker. Temel kamp malzemelerinden başlayarak avcılık için teknik ekipmanlar üreten marka, binlerce farklı ürünü alıcısına sunar. Doğa yürüyüşünden balıkçılığa kadar birçok doğa sporu için gereksinim duyulan malzemeleri tek çatı altında sporculara ulaştırır. Aynı zamanda farklı sporlar için profesyonel outdoor kıyafetleri de üreten marka, eksiksiz koleksiyonlara sahiptir.

Freecamp Kamp ve Kampçılık Malzemeleri

Freecamp markası kampçılık, balıkçılık ve doğa yürüyüşü için çeşitli ekipmanlar üretir. Markanın kampçılık malzemeleri arasında çadırlar, katlanır sandalyeler, şişme yataklar, yemek setleri, kamp baltası ve feneri gibi ekipmanlar bulunur. Kamp çadırları geniş aile tipi ürünler olarak karşınıza çıkar. Kolay kurulan yapıları ve fonksiyonel özellikleri ile Freecamp çadır modelleri, uzun süreli kullanımlar için idealdir. Katlanır sandalye modelleri arasında ergonomik taşıma çantalı ürünler yer alır. Kampta, piknikte veya avcılıkta kullanıma uygun olan sandalyelerin pek çok farklı modeli bulunur. Markanın şişme ve katlanır yatakları ise tek kişilik tasarımlara sahiptir. Şişme yataklar kamp için uygun bulunurken katlanır yataklar dağcılık ve avcılık gibi sporlarda tercih edilir. Ayrıca farklı ihtiyaçlara cevap veren uyku tulumları, çadır panelleri, şişme matları ve termosları da Freecamp ürünleri arasında bulmak mümkündür.

Freecamp avcılık ekipmanları arasında balıkçılık için ihtiyaç duyulan tüm ürünler bulunabilir. Olta, misina, kamış gibi temel ekipmanlara ve ihtiyaç duyulabilecek diğer yardımcı ekipmanlara erişmek mümkündür. Yardımcı ekipmanlar arasında fırdöndüler, kaşıklar, kepçeler ve daha pek çok ürün yer alır. Kaşıkların balık türüne göre farklılaşan modelleri bulunur. Gece balıkçılığı için kafa ve el fenerlerine erişmek mümkündür. Kara avcılığı içinse kamuflaj elbiseler ve çakı gibi ekipmanlar farklı model seçenekleri ile alıcıya ulaşır.

Freecamp Outdoor Giyim Ürünleri

Freecamp markası, ceketler, yelekler, pantolonlar ve yağmurluklar ile farklı sporlar için kullanışlı ürünler tasarlar. Doğa yürüyüşleri için, pantolonların tasarımları kadın ve erkeklerde farklılık gösterir. Yelek çeşitlerinde dağcılık için üretilen ürünlerin yanında balıkçılık için üretilen yelekler de yer alır. Rüzgar geçirmez, fonksiyonel ceplere sahip, sık dokulu yumuşak yelekler doğada sağlıklı bir kullanım sunar. Kadın ceketleri de yürüyüş ve dağcılıkla ilgilenenlere hitap eder. Su itici kumaştan üretilen ceketler avcılıkla ilgilenenler için doğru bir tercih olur. Özellikle balıkçılara özgü üretilen yelekler, terleme yapmayan pamuklu kumaşlarla kaplı iç yüzeyleri ile profesyonellerin seçimidir.

Gömlek modelleri arasında kamuflaj renklere sahip ürünler, dayanıklı dokusu ve nefes alabilir kumaşları ile her türlü doğa sporunda kullanıma uygundur. Yağmurluk modelleri ise uzun tasarımlara sahiptir. Kaliteli PVC malzemeden üretilen yağmurluklar dize kadar uzanan yapısı ve ayarlanabilir kapüşonu ile doğada uzun süre zaman geçirenlerin ihtiyaçlarına çözüm sunar. 

Freecamp Yapı Market Ürünleri

Freecam yapı market ürünleri arasında hem günlük hayatta hem yolculuklarda kullanılan pratik ürünler yer alır. Yolculuklar için araç boyun yastıkları, şişirilebilir modeller eşliğinde alıcıya ulaşır. Yumuşak dolgulu, portatif, taşıması kolay kılıflı yastıklar tasarım açısından da değişiklik gösterir. Boyna bağlanarak pratik bir şekilde kullanılan yastıklar, sağlıklı ve rahat bir uyku uymanıza imkan sağlar.

Yapı market ürünleri arasında piknik çantaları da yer alır. 2 ya da 4 kişilik ebatlara sahip çantalar; tabak, kaşık, bıçak, piknik örtüsü gibi ekipmanları kapsayarak pikniklerin yanı sıra kamp yaparken de en büyük yardımcınız olur. Fonksiyonel cepleri ve konforlu taşıma askıları ile dört dörtlük bir kullanım sunan çantalar, hayatınızı kolaylaştıracak pratik ve zarif detaylara sahiptir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Freecamp

439 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Anne / Bebek / Oyuncak
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar