Efsane futbol takımınızın hiçbir maçını kaçırmıyor ve kızınızla, oğlunuzla hep beraber stada gidip "re re re ra ra ra gassaray gassaray cim bom bom!" nidalarıyla tezahürat yapıyorsanız işte siz "doğuştan Galatasaraylısınız!"  Bu kadar fanatik olduğunuza göre kadın veya erkek giyimlerinizde bile şapkadan çoraba GS renklerini taşımayı da seviyorsunuz. Peki ya çocuklarınız? Onların da Galatasaray camiasının yeni bir üyesi olarak ister maçlarda, isterseniz de günlük yaşamda sarı kırmızı renkleri yansıtmalarını ve taraftarlıklarını  çevreye gururla ilan etmelerini istemez miydiniz?
İşte size harika bir  fırsat! Hepsiburada.com alışveriş sitesi her üründe olduğu gibi çocuk giyiminde de taraftarları memnun edecek GS mont kategorisinde çocuklarınızın kolaylıkla giyip çıkarabilecekleri, rahat kullanabilecekleri sarı kırmızılı ve Galatasaray spor kulübü logolu şık ürünler sunuyor. Bu kullanışlı mont kategorisi ürünlerini çocukların akşamüstü gezilerinde, hafta sonu aktivitelerinde ya da yuvaya giderken kullanabilirsiniz.
Sıcak tutması ve teri emen kaliteli pamuklu kumaşlardan yapılmış olması sayesinde çocuklarınız terlemeden ve üşümeden istedikleri gibi hareket edecekler. Kendilerini daha enerjik hissedecekler. Kalıplarının genişliği ve sağlam dikimi ile dikkati çeken mont kategorisindeki ürünlerin esnek yapısı da çocuk taraftarların hareketliliğini kısıtlamayacak biçimde tasarlanmış. Metin Oktay mont ve yelek çeşitlerinin de olduğu bu ürünleri hemen satın alabilirsiniz!

Mont

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN