Çanta & Cüzdan

Sarı – kırmızı dışında gök kuşağındaki bütün renkler silinsin! Gökyüzü sarıya boyansın, kırmızı bulutlardan sarı yağmurlar yağsın! Sadık taraftar bu sağnak altında gönlünce ıslansın! Taraftar en iyisine layık. Galatasaray takımına gönülden bağlı her yaştan taraftarın gururla taşıyacağı lisanslı aksesuar çeşitleri hepsiburada.com taraftar ürünleri kategorisinde hizmete sunuluyor. Çanta-cüzdan, atkı, şapka, bere gibi en çok kullanılan taraftar ürünlerini Galatasaray Store aksesuar bölümünde inceleyebilirsiniz.
Heyecanın doruklara çıktığı derbi maçlarında, Aslan'ın evi Arena'da ya da farklı statta gerçekleşen maçlarda desteğiniz görsel detaylarla tam olsun. Evinizde, işyerinizde, yolda yürürken, araç kullanırken, kısacacı baktığınız her yerde şanlı takımınızın renklerini göreceğiniz aksesuarlarınız olsun. Günlük yaşamda en sık kullanılan aksesuarlar çanta-cüzdan ikilisini takımınızın güzide renkleri ile süslemiş şekilde gururla taşıyın. Renklerinizin etkisi, ilhamınızı ve şansınızı artırsın, işiniz hep yolunda ve rast gitsin.
Kaliteli, çarpıcı, bazen mizahi yaklaşarak Galatasaray'ın güçlü renklerine, şanlı tarihindeki maçlara atıflarla tasarlanmış çanta-cüzdan setlerini kendiniz keyifle kullanabileceğiniz gibi, taraftar yakınınıza hediye edip heyecanınıza ortak edebilirsiniz. Alışveriş yaparken üzerinizden ayırmadığınız sarı-kırmızı, en göz alıcı iki renkle süslü çanta-cüzdan ikilisi ile tarafınızı övünerek belli edin. Takımınızı yansıtan tasarımlar barındıran diğer incelikli, gözde ürünlere taraftar ürünleri kategorisini inceleyerek ulaşabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galatasaray Çantası ve Cüzdanı

10 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/23000/23011/357811