Battaniye & Nevresim

Ev dekorasyonunun en önemli unsurları arasında yer alan ev tekstil ürünleri farklı ihtiyaçlara cevap veren pek çok parçadan oluşuyor. Nevresim çeşitleri ise en önemli ev tekstili ürünleri arasında yer alıyor. Tek kişilik ve çift kişilik olarak değişen boyutlarda üretilen nevresim takımları, üzerindeki desen ve motiflerle, hem yatak odalarını renklendiriyor hem de uyku saatlerine ayrı bir keyif katıyor. Sevdikleri ve destekledikleri spor kulübünün renklerini sık sık yanlarında görmek isteyenler için takım renklerinden esinlenerek tasarlanan nevresim desenleri de ayrı bir çekicilik taşıyor. Sarı kırmızılı renklere gönül veren taraftarlar için özel olarak üretilen Galatasaray nevresimi, takım ruhunu evde ve yatak odalarında da canlı tutuyor. Kaliteli nevresim kumaşı ile yorganları hijyenik bir şekilde sarıp kuşatan, yıpranmaktan ve kirlenmekten koruyan, kolay bir şekilde takılıp çıkarılabilen ve sağlıklı uykulara yatağınızı hazırlayan nevresimler, sevilen takımın motifleri ile bezenince daha büyük keyifle kullanılıyor. Galatasaray nevresimleri makinede yıkanarak kolayca temizleniyor, sağlıklı ve hijyenik kullanım sağlıyor. Yastık ve yorgan kılıfı ile beraber yatak odasının görünüm ve dekorasyonunu güzelleştiriyor. Galatasaray’ın sarı ve kırmızı renklerini desenleri ile yorumlayan, takımın amblem, sembol ve motiflerine de üzerinde yer veren tasarımlar Galatasaray taraftarlarının beklentilerine hitap ediyor.

Galatasaray Nevresim Modelleri

Yaratıcı dokunuşlarla tasarlanan Galatasaray nevresim modelleri, Cimbom taraftarlarına heyecan veren desenleri üzerinde taşıyor. Tek kişilik ve çift kişilik çeşitleri bulunan modellerin her birinde yorgan kılıfının yanı sıra yastık kılıfları da bulunuyor. Yatak örtüsü olabilecek güzellikte desenlerle bezeli olan ürünlerde, temaya uygun olarak sarı ve kırmızı renklerin ağırlığı görülüyor. Klasik ana renklerin ağırlıkta olduğu tasarımların yanı sıra, bazı tasarımlarda yardımcı destek renkler olarak siyah ya da beyaz detaylar da kullanılıyor. Galatasaray’ın renkleri soyut desenlerle nevresim takımlarını süslediği gibi, amblem ve sembolleri ile de yorumlanmış farklı desenler nevresim kumaşlarında yerini alıyor. Modellerin üzerinde sempatik ifade ve sloganlar da kullanılabiliyor. Takımlarına verdikleri desteği daima sürdürmek ve kendilerini Galatasaray’ın bir parçası olarak hissetmek isteyen sarı kırmızılılar, Galatasaray nevresim takımı modelleri ile kendilerine yepyeni bir dünya kuruyor. Yatak odalarının yanı sıra çocuk odalarında da Galatasaray temalı ürünleri, küçüklerin yataklarında da keyifle kullanılıyor. Mutlu uykulara eşlik eden modeller, spor sevgisini de destekliyor ve çoğaltıyor.

Galatasaray Nevresim Fiyatları

Tamamen özgün tarzda tasarlanan Galatasaray nevresim takımları, temalı oluşları, güzellik ve estetikleri ile olduğu kadar kaliteleriyle de dikkat çekiyor. Dekoratif bir unsur olarak değer taşıyan ürünler, kaliteli kumaşları sayesinde zevkle kullanılıyor ve ev tekstil ürünlerinde aranan tüm beklentileri karşılıyor. Uzun yıllar boyunca alındığı günkü güzelliğini koruyan Galatasaray nevresim takımının renkleri solmuyor, sarısı ve kırmızısı aynı canlılığını muhafaza ediyor. Kumaş kalitesi dolayısı ile nevresimden beklenen sağlıklı uykuyu ve hijyeni tam olarak sağlıyor. Modeller uzun yıllar boyunca renkli kaldığı gibi, yıpranmadan, kumaşı incelmeden kullanılmaya devam ediyor. Kullanım ömrünün uzun olması sayesinde Galatasaray nevresim fiyatları kullanıcı dostu bir özellik gösteriyor. Modellerin her biri fiyat kalite dengesini en üst düzeyde kullanıcıya sağlıyor.

Siz de takımınıza olan sevginizi Galatasaray nevresim takımları ile daha çok ifade edebilirsiniz. Hem yatak odalarınızı hem çocuklarınızın odalarını sarı kırmızılı nevresim takımları ile süsleyebilir, sağlıklı, renkli uykulara kavuşurken, her an takımınızla beraber olabilirsiniz. Yeni evlenen, evini değiştiren yakınlarınıza ya da özel günlerinde sevdiklerinize değerli ve anlamlı bir armağan olarak Galatasaray temalı çift ya da tek kişilik nevresim takımlarından sunabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Galatasaray Nevresim Modelleri

1 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?