Gillette tıraş makinelerinin çelikten bile güçlü bıçakları, diğer tıraş bıçaklarına göre daha uzun süre keskin kalır. Gillette tıraş makinelerinde bulunan kayganlaştırıcı bant, sağladığı kayganlıkla cildinizi kızarıklığa karşı korur ve mikro kanatlı cilt koruması cildi gererek sakallarınızı tıraşa hazırlar. Gillette erkek tıraş makinesinin gelişmiş gövdesi daha fazla konfor ve manevra kabiliyeti sağlayarak harika bir tıraş deneyimi sağlar.

Tıraş olmak için sıcak su mu, soğuk su mu yoksa ılık su mu kullanmak daha iyidir?
Ilık su sakalları nemlendirmek için en iyi tercihtir. Sakalları ılık suyla ıslatmak onları yumuşatır ve genişlemesini sağlar, böylece sakalları kesmek %70 oranında kolaylaşır. 

Tıraş makinesinden kaynaklanan yanmadan kaçınmanın en iyi yolu nedir?
Tıraş olmadan önce cilt gerektiği gibi hazırlanmamış veya tıraş makinenizdeki bıçak körelmiş ise tıraş makinesine bağlı yanma yaşama olasılığınız daha yüksektir. Tüyleri üç dakikaya kadar ılık suda nemlendirin ve bol miktarda tıraş jeli uygulayın. Ayrıca, ilk körelme veya rahatsızlık yaşama belirtisinde tıraş makinenizin bıçağını değiştirmeyi düşünebilirsiniz.

Tıraş olmak tüylerin daha kalın çıkmasına neden olur mu?
Gillette’te görevli bilim insanları tıraş olmanın hem erkek hem de kadınlarda tüy uzaması, dokusu ve rengi üzerindeki etkilerine dair kapsamlı testler yürütmüştür. Bu testlerde tıraş olmanın tüyün uzama hızını, dokusunu ve rengini etkilemediği kanıtlanmıştır. Öte yandan, tıraş olmak, yeniden uzayan tüylerin ucunun şeklini değiştirir; bu durum başlangıçta tüy yeniden uzarken dokunulduğunda, verdiği hissi değiştirebilir. Ancak tüy tamamen yeniden uzadığında önceki durumuna geri döner.

En iyi tıraşa ulaşmak için hangi yöne doğru tıraş olmak gerekir?
Erkeklerin yüzündeki tüyler genellikle farklı yönlerde uzar. Tıraşa başlarken tüylerin çıkış yönünde hafif, nazik hareketler uygulayın. Ardından, gerekirse, daha da sinekkaydı bir tıraş için tüylerin çıkış yönünün tersine tıraş olun.

Hangi Gillette ürünü size uygun?

Gillette kullan at tıraş bıçakları: harika bir tıraş elinizin altında. İki bıçaklı Blue ll tıraş bıçağımızdan gelişmiş Blue 3 kullan at tıraş bıçaklarımıza uzanan “kullan ve at” kolaylığı Gillette hassas tasarımının performansı ile birleşiyor.

Gillette MACH3, daha az kızarıklık ile daha sinekkaydı bir tıraş için geliştirilmiş çelikten bile güçlü 3 bıçak içerir. MACH3 ile onuncu tıraşınız bile yeni bir kullan at bıçakla ilk tıraşınıza göre daha iyi bir his verir. Gillette MACH3’ün DuraComfort bıçakları uzun süre kalıcı rahatlık sağlar ve sakallarınızı tıraşa hazırlayan gelişmiş Cilt Koruyucular içerir, Kayganlaştırıcı Bandı ise kızarıklığa karşı korumaya yardımcı olur. Hassas Bıçak Süspansiyonu, bıçakların cildiniz ile yakın temas halinde kalmasını sağlar. Tüm MACH3 bıçaklar 30 sinekkaydı tıraş boyunca dayanır. Tüm MACH3 tıraş makineleri tüm ​MACH3,​​​​​ MACH3 Turbo ve Sensitive ​​​​​​​​​ bıçaklarına uyar.

Fusion5 tıraş makinelerinde inanılmaz konfor için sürtünmeyi önleyici beş bıçak bulunur. Fusion5’in gelişmiş tıraş makineleri, kenarların doğru biçimde şekillendirilmesi için bir Hassas Düzeltici bıçak ve pürüzsüzlüğün artırılması için esnek Konfor Koruyucu içerir. Tüm Fusion5 tıraş makineleri tüm Fusion5 ProShield, Fusion5 ProGlide ve Fusion5 bıçaklarına uyar. Gillette SkinGuard, Hassas Ciltlere özel, Tahrişi durdurmak için tasarlanmış ve klinik olarak kanıtlanmıştır. Cildi Nemlendirerek tahrişe karşı korur. Tüm SkinGuard ve Fusion jiletlerine uyar.

Gillette SkinGuard, hassas ciltleri ve tıraş bıçakları olan erkekler için özel olarak tasarlanmış ilk tıraş makinemizdir. Eşsiz SkinGuard saçları tıraş etmek ve cildi korumak için bıçakların arasına yerleştirilmiştir. Cilt seviyesini çekip almayı ve kesmeyi minimuma indirerek tahrişi ve iç içe geçmiş kılları önler.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gillette Sağlık Kişisel Bakım Ürünleri

1240 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Sağlık / Kişisel Bakım
Erkek Tıraş Ürünleri
Erkek Tıraş Ürünleri
Epilasyon & Ağda
Epilasyon & Ağda
Deodorant
Deodorant
Kişisel Bakım Aletleri
Kişisel Bakım Aletleri
Kişisel Bakım & Tıraş Makinesi Yedek Parçaları
Kişisel Bakım & Tıraş Makinesi Yedek Parçaları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
İndirimli Ürünler
Toplam 25 / 1240 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?