Makyaj esnasında, kusursuz görünen ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kapatıcılık özelliği yüksek olan, doğal görünümlü ve kaliteli bir fondöten kullanmak önem taşır. Golden Rose fondöten fiyatları ve kaliteli çeşitleri ile bütün bu özellikleri kullanıcılara sağlar. Her cilt tonuna uyum sağlayacak renk yelpazesi ile bu ürünler, yüzün birkaç basit hamle ile en iyi formuna kavuşmasına olanak yaratır. Ağır ve yoğun makyajlar için kullanılabilecek yüksek kapatıcılık özellikli fondötenlere ek olarak markanın geniş koleksiyonunda hafif ve transparan özellikli ürünler de bulunur. Bu ürünler; daha çok, günlük makyaj rutinlerinde doğal bir hava yaratmak için kullanıma uygundur.

İçeriklerindeki bileşenler sayesinde cildin nefessiz kalmasının önüne geçen, bununla birlikte en belirgin lekeleri bile kapatma özelliği gösteren fondöten çeşitleri markanın kullanıcılar tarafından en sık tercih edilen ürünlerindendir. Yüze kısa sürede adapte olan renk pigmentleri bütün renk eşitsizliklerini ortadan kaldırarak yüzünüze adeta doğal bir porselen görünümü vermek amacı ile markanın kozmetik uzmanları tarafından özel olarak formülize edilir. Bu sayede makyajın ilk ve temel adımlarından biri olan cilt makyajı rutinini daha verimli ve kaliteli hale getirmek mümkün olur. Ayrıca bu ürünler kalıcılık özellikleri sayesinde gün boyunca sıyrılma ya da etkisini yitirme gibi sorunlar yaşatmayarak tüm kullanıcıların hayatını bir kat daha kolaylaştırır. 

Kusursuz Cilt İçin Golden Rose Fondöten Fiyatları ve Modelleri 

Makyajında yoğun ve yüksek kapatıcılık arayışında olan hanımlar için Golden Rose fondöten çeşitleri son derece uygun ve etkili alternatiflerdir. İçerdiği renk bileşenleri sayesinde fırça, sünger ya da el ile uygulamada en iyi sonucu veren bu ürünler sayesinde yüz üzerinde bulunan bütün leke ve sivilcelerin kapatılması olanaklıdır. Ayrıca kalıp ve tozsu bir görüntü de oluşturmayanGolden Rose fondöten çeşitleri, doğal cilt görünümünü değiştirmeden istediğiniz pürüzsüz sonucu elde etme şansını size sunar. Pompalı, fırçalı ya da süngerli ürünler kullanım kolaylığı sağlayarak makyaj için harcanan zaman ve enerjiyi neredeyse yarı yarıya düşürmenize fırsat tanır. Tek ve pratik bir uygulamada etkin kapatıcı özellik gösteren bu ürünler sayesinde yapılan makyajların tamamı son derece estetik ve aynı zamanda doğal görünümlü hale gelir. Golden Rose fondöten modelleri sayesinde ağır gece makyajları bile pratik ve natürel halleri ile dikkat çeker. Golden Rose fondöten fiyatları, tüm bu özellikler düşünüldüğünde her bütçeye uygun, avantajlı alışverişler yapılmasına olanak sağlar. 

Günlük Makyajların Vazgeçilmezi Golden Rose Fondöten Çeşitleri 

Gün içinde yapılan makyajlar dış etkenler ile daha çok etkileşime girdiğinden, cilt makyajında dayanıklı ve hafif ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Golden Rose serileri arasında bulunan hafif ama son derece etkili fondöten çeşitleri bu kullanım için tercih edilebilecek en iyi alternatfilerdendir. Kıvamı ve dokusu ile yüz ile anında bütünleşen bu ürünler; renk yoğunlukları ile koyu kısımlarda kapatıcı görevi görürken diğer bölgelerde de eşitsiz yüz derisi görünümünü ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. Yüzünüzde makyaj yokmuş gibi doğal bir etki yaratan bu hafif ancak kalıcı fondöten çeşitleri ile siz de dilediğiniz gibi mükemmel bir cilt görüntüsüne kavuşabilir, güzelliğiniz ve bakımlı görünüşünüz ile gittiğiniz her yerde dikkatleri üzerinize çekmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Günlük makyaj rutininize kaliteli Golden Rose fondöten çeşitlerini ekleyerek hem kendinizi hem de hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. 

Golden Rose Fondöten Çeşitlerinin Genel Özellikleri 

  • Yüz ile kısa sürede bütünleşerek kusursuz bir uyum ortaya çıkarır. 
  • Geniş renk skalası sayesinde bütün cilt tonları için kullanılabilir çeşitliliğe sahiptir. 
  • El, fırça ya da sünger ile kullanıma uygundur. 
  • Cildin yapısını bozmadan, kuruluk ve cilt sorunlarına yol açmadan kapatıcı etki gösterir. 
  • Golden Rose fondöten çeşitleri zararlı kimyasal madde içermez. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Golden Rose Fondoten Fiyatları

291 ürün listeleniyor
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik Kişisel Bakım
Kozmetik
Kozmetik
Makyaj Ürünleri
Makyaj Ürünleri
Yüz
Yüz
Fondöten
Fondöten
Krem
Krem
Likit
Likit
Pudra
Pudra
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 291 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?
hepsiburada sözlük
Bu Kategoride En Çok Merak Edilenler
FondötenFondöten; cildi olduğundan daha güzel, daha kusursuz göstermek amacıyla tercih edilen, likit ya da pudra gibi farklı formları bulunan ve kapatıcı etkisi nedeniyle yaygın olarak kullanılan en popüler makyaj ürünlerinden biridir. Pek çok çeşidi bulunan fondötenler yalnızca kapatıcı etki değil, aynı zamanda nemlendirici, güneşten koruma gibi özellikler ya da köpük, "cushion" ve "stick" gibi yaratıcı formlar da içerir.  Cilt kusurlarını örtmek amacıyla geliştirilen ve kullanılan fondötenler, makyajın temel taşlarından birini oluşturur ve günümüzde yalnızca kusur örtmek için değil; cildi daha canlı, daha parlak ya da daha nemli göstermek için de kullanılır. Bu nedenle fondötenler, farklı kapatıcılık seviyelerine sahiptirler.  Fondöten Nasıl Uygulanır? Fondöteni cildinizi temizleyip nemlendirdikten sonra eliniz, makyaj süngeri veya fırçasıyla cildinize uygulayabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm için likit fondötenleri elinizle uygulayabileceğiniz gibi eşit dağılım için makyaj süngerlerinden de yararlanabilirsiniz. Pudra formundaki fondötenleri de yine elinizle veya ambalaj içindeki aplikatör ya da makyaj fırçası ile uygulayabilirsiniz.  Bu popüler makyaj ürünü, makyajın olmazsa olmazlarından biri sayıldığı için günlük hayatta yapabileceğiniz basit makyajlardan özel davetlerde uygulayabileceğiniz iddialı makyajlara kadar tüm makyajlarınızda kullanmanız gereken ürünler arasında yer alır.  Fondöteni günün her saati uygulayabilir ve gün içinde yenileyebilirsiniz. Fondötenlerin farklı kalıcılık süreleri bulunur. Özellikle suya dayanıklı olmayan veya hafif bir formüle sahip olan fondöten çeşitlerini, kolayca silinebildiği için gün boyunca bir veya birkaç kez yenilenmeniz gerekir. Fondötenleri, günlük makyaj yapanlardan sadece belirli noktalardaki kusurlarını kapatmak isteyenlere, özel günlerde daha iddialı görünmek isteyenlerden genel olarak cilt tonunu eşitlemek isteyenlere kadar herkes kullanabilir. Siz de makyajınızın zeminini oluşturan fondöteni, günlük ya da özel tüm makyajlarınızda kullanabilirsiniz.
Detaylar