Goodyear Oto Lastikler

1898 yılında Frank A. Seiberling'in öncülüğünde kurulan Goodyear, bisiklet ve at arabası lastikleri ile at nalı yastıkları üretimi ile başladığı serüvenine, dünyanın en büyük yeşil lastik üreticisi olarak devam ediyor. Aya ilk çıkan lastiklerin üreticisi olan firma, geliştirdiği teknolojiler ile güvenliği her zaman ön planda tutuyor.

Goodyear Lastik Fiyatları

Goodyear oto lastikler, fiyatları ile de odağınıza girmeyi başarıyor. Lastik seçimi gibi önemli bir konuda, Goodyear tercihlerinizi yaparken bütçenizi de düşünmenizi öneriyor. Lastiğinizin ne kadar uzun ömürlü olacağı ve sağlayacağı yakıt tasarrufu, bütçenizi düşünürken aklınızda bulundurmanız gereken faktörler arasında yer alıyor.

Goodyear lastik fiyatları lastiklerde kullanılan teknolojilere göre farklılık gösteriyor. Yaz - kış lastiği gibi seçimlerin yanı sıra geliştirilen her yeni konforlu teknoloji, lastik fiyatında değişiklik yaratıyor.

Kullandığınız ya da tercih ettiğiniz her Goodyear lastik, kalite kontrol testinden geçmiş, güvenilirliğini kanıtlamıştır. Goodyear kalite performans kriteri ile farklı bir yaklaşımda fiyat/performans oranı sunuyor. Viraj kavrama, dönüş direnci, sürüş performansı ve yol tutuşu özellikleri de lastik fiyat yelpazesinin genişlemesinde rol alan önemli unsurlar arasında yer alıyor.

Goodyear Lastikler Nasıldır?

Goodyear lastikler üstün teknolojileri ile konforlu ve güvenli bir sürüş sağlar. Goodyear oto lastikler sahip oldukları SoundComfort teknolojisi ile aracınızın içine yansıyan sesi yüzde 50 gibi yüksek bir oranda azaltabilir. Lastiklerin iç yüzeyinde bulunan poliüretan köpük, aracınızın sesini azaltmaya yardımcı olur.

Goodyear oto lastikler yolda kalmanızı engelleyen, yol kenarında lastik değiştirirken yaşayabileceğiniz olası kazaları ortadan kaldıran RunOnFlat teknolojisi ile güvenliğinizi garantiye alır. Patlayan lastik ile 80 kilometreye kadar yol yapabilmenizi sağlayan RunOnFlat teknolojisi ile yarı yolda kalmazsınız.

ActiveBraking teknolojisi ile Goodyear oto lastikler ani fren yaptığınız zamanlarda, güvenliğinizi üst seviyeye taşır. Islak ve kuru yollarda daha kısa frenleme mesafesi sağlayan bu teknoloji sayesinde, sert fren yaptığınızda lastiğiniz yol ile daha fazla temas sağlar. Üç boyutlu sırt bloğu tasarımına sahip ürünler ile yolculuklarınız daha güvenlidir.

Goodyear lastiklerin yanağında yazan bilgiler ile lastiğinizi okuyabilir, bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz. Örneğin P harfi, binek otomobil lastiği olduğunu ifade eder. R harfi ise lastiğin radyal lastik olduğu anlamına gelir. ECE onay işareti varsa bu lastiğin Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu kurallarına uygun üretildiğini gösterir. Lastikte bulunan TWI harfleri sırt aşınma göstergelerinin yerini işaret eder. Lastiğinizin sırt derinliğinin yeterli olduğundan emin olmak istediğinizde, bu göstergeleri kontrol edebilirsiniz. AB standartlarında minimum sırt derinliği 1,6 mm olarak belirlenmiştir. Lastiğinizi doğru okuduğunuz sürece ihtiyaçlarınızı doğru belirleyebilir ve güvenliğinizden daha çok emin olabilirsiniz.

Goodyear Lastik Modelleri

Goodyear lastik modelleri, aracınıza iyi uyum sağlayarak size en iyi sürüş deneyimini sunmak için çeşitlendirilmiştir. Lastik modelleri arasından seçim yaparken, aracınızın fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Lastiğin genişliği, yüksekliğinin genişliğine oranı, jantınızın ölçüsü, tam kapasite şişkin lastiğinizin taşıyabileceği maksimum yük miktarı ve lastiğin çıkabileceği en yüksek hız, seçiminizi doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alır.

Doğru lastik seçiminde etkili olan bir diğer faktör yaşadığınız, araç kullandığınız bölgedeki hava şartlarıdır. Sıcaklık 7 derecenin altına düştüğünde, kış lastikleri kullanmaya başlamalısınız. Lastiklerinizin uzun ömürlü olması, güvenli bir sürüş sağlaması için, bu değişime çok dikkat etmelisiniz. Sürdüğünüz aracın tipi de lastik seçiminize büyük bir etmendir.

Lastik almadan önce, aracınızın kullanım kılavuzunda bulunan lastik tavsiyelerini de göz önünde bulundurmalısınız. Sürüş tarzınız da, Goodyear lastik modelleri arasından seçim yaparken, ön planda tutmanız gereken faktörler arasında yer alır. Uzun yolculuklarınız için kilometre performansı sunan lastikleri; spor sürüş tarzınız için ise viraj tutuşu yüksek lastikleri tercih etmelisiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Goodyear Lastik Fiyatları

Marka
16
15
17
14
18
13
19
12
17,5
17.5
20
21
22
22,5
22.5
55
60
Konumseçilmedi
Jant Çapı
Toplam 24 / 1238 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/259720/goodyear