Yarım asrı aşan tecrübesi ile Avrupa’nın tanınan markalarından olan Gramas, kuru meyve ve fındık satışında önemli rol oynar. Organik ürünleri çiftçiden alarak en doğal haliyle tüketiciye ulaştıran marka, gıda endüstrisi alanında geliştirdiği yenilikçi yöntemleri ile dikkat çeker. Kuru meyve ve kuru yemiş alanında güvenilir paketleme ve ihraç anlayışıyla hareket eder. Sun Tasty Organics, Pasha ve Fruits&Sun olmak üzere üç farklı markayı tek çatı altında toplayan firma, kaliteli ürünleri alıcılarına ulaştırır.

Gramas Kuru Meyve Çeşitleri

Gramas markasının ürün yelpazesinin büyük çoğunluğunu kuru meyveler oluşturur. Kuru meyve çeşitleri arasında kayısı, incir ve dut gibi besleyiciliği ve enerji düzeyi yüksek meyveler bulunur. Kayısı çeşitleri tamamen organik ve geleneksel yöntemlerle hazırlanır. Kayısı çekirdekleri elle çıkarılır ve güneşte kurutulup özenle hazırlanan ambalajlarda alıcıya sunulur. Türkiye’de yetişen en lezzetli ürünlerden hazırlanan Gramas kayısı çeşitleri, farklı ambalaj çeşitleri ile satılır. Küçük tek tüketimlik paketlerden başlayarak büyük kolilere ve hediyelik veya özel tüketimlik seçkin paketlere kadar birçok seçeneği alıcılarına ulaştırır.

Markanın kuru incir çeşitleri ise kuru kayısılar gibi özenle seçilen ürünleri kapsar. Aydın’da özel çiftliklerde yetiştirilen ürünleri kullanan marka, tam zamanında olgunlaşmış ürünleri seçer. Hiçbir koruyucu madde kullanmadan doğal yöntemlerle kuruttuğu incileri, bütün veya dilimlenmiş halde farklı seçeneklerle alıcıya ulaştırır. Mutfakta kullanmak için farklı kalınlıklarda küp küp dilimlenmiş incirler pratik kullanımı ile en çok tercih edilen kuru incirler arasında yer alır. İncir çeşitleri toplu alımlar için büyük koliler halinde temin edilebilir.

Kurutulmuş meyveler arasında dut çeşitlerine de yer veren marka, taze dutları güneşte kurutarak sağlıklı paketler halinde satışa sunar. Tam kıvamında kurutulmuş dutlar, çıtır bir tat kazanmakla birlikte besleyici değerlerini de korur. Dut çeşitleri ağzı kilitli 100 gramlık paketler halinde satılır.

Gramas Kuru Yemişler

Gramas markasının kuru yemiş kategorisinde Antep fıstığı ve fındıklar öne çıkar. Antep fıstıkları, zengin ve ayırt edici tadı ile özel yetiştirilen ürünler arasından seçilir. Kabuklu fıstıklar, küçük paketler halinde alıcıya sunulur ve genellikle atıştırmalık olarak tercih edilir. Gün içinde sağlıklı bir atıştırmalık denemek isteyenlere hitap eden ürünler, kilitli paketlerde güvenle saklanabilir. Fındık çeşitleri arasında ise Karadeniz çevresinde yetişen Türkiye’nin en seçkin fındıklarını kullanan marka, diğer ürünlerinde olduğu gibi geleneksel yöntemlere ağırlık vererek alıcılarına organik lezzette ürünler sunar.

Gramas Karışık Meyve Paketleri

Gramas markasının atıştırmalık olarak sunduğu ürün çeşitlerinden bir diğeri farklı kuru meyvelerden hazırlanan karışık meyve diskleridir. İncir disklerine benzeyen yuvarlak şekli dolayısıyla "energy disk" adıyla satılan ürünler, kurutulmuş meyve ve fındık gibi kuru yemişlerden hazırlanır. Düşük kalorisi ile öğün arası atıştırmalık olarak tercih edilen ürünler, sağlıklı beslenmek isteyenler için iyi bir alternatiftir. Markanın "energy disk" çeşitlerinin özellikleri şöyle özetlenebilir:

 • Ürünler ağırlıklı olarak kavun, elma, incir ve kayısı gibi temel meyvelerden üretilir. İçeriğinde ürün çeşidine göre fındık veya fıstık bulunabilir.
 • Energy disk çeşitleri düşük kalorilidir. İçeriğindeki meyve çeşidine göre kalorisi değişen ürünler, 44 kaloriden başlayıp 64, 67 kaloriye çıkar. Oldukça düşük kalorili olan atıştırmalıklar diyette rahatlıkla tüketilebilir.
 • Ürünler arasında hurma gibi meyvelerden hazırlanan ürünler de yer alır. Markanın özenle hazırladığı ürünler, yüksek besleyiciliği ile sağlıklı kalmanıza yardımcı olur.
 • İçinde ceviz, üzüm gibi kalori değeri daha yüksek besinler bulunan ürünlere de erişmek mümkündür.
 • İçerisinde herhangi kimyasal madde ve koruyucu bulunmayan ürünler, organik ürün etiketi ile satılır.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gramas

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Ürün Puanı
 3. Miktar
 4. Türü
 5. Satıcı
Başa dön