GROUND bavul fiyatları ve modelleri, bireylerin beklentilerini karşılıyor. Fiyat-performans kategorisinde değerlendirildiğinde ön plana çıkan ürün seçenekleri, kaliteli ve sağlam malzemelerin birleşiminden imal ediliyor. Ürünlerin darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklılık sağlaması her yaştan birey tarafından rahatlıkla kullanılabilmelerini sağlıyor. Uzun ömürlü kullanım olanağı sunan modeller, kısa vadede yeni bir bavula ihtiyaç bırakmıyor. Kısa ve uzun süreli seyahatler için tercih edilen bavullar, öğrenciler ve çalışan bireyler tarafından rağbet görüyor. Farklı bir şehirde okuyan üniversite öğrencilerinin yanı sıra işi gereği sürekli yurt içi ve yurt dışı seyahatleri yapan çalışanların da tercihleri arasında bulunan ürünler, kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor. Yol şartlarına dayanıklılık göstermeleri nedeniyle eski bavulunu değiştirmek isteyen ya da yeni bir bavul alacak olan kullanıcılara önerilen kaliteli alternatifler arasında bulunuyor.

Kısa Vadeli Yolculuklarda Tercih Edilen Kabin Boy Bavul Seçenekleri

Ground kabin boy valiz modelleri, ergonomik tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Rahatlıkla taşınabilen kabin boy valizler, geniş iç hacimleri sayesinde birkaç günlüğüne ihtiyaç duyulan tüm kişisel eşyaları rahatlıkla yerleştirmeye yardımcı oluyor. Kıyafetleri ve kişisel bakım ürünlerini organize etmeyi kolaylaştıran iç donanımıyla pratiklik sunmaları ve ağırlık merkezine odaklı kademeli telescopic çekçek sistemleri eşyaların dağılmasını engelliyor. Sık dişli kalın fermuar sistemiyle kıyafetlerin kaybolmasını önlüyor. Kabin boy valizler kısa süreli yolculuklarda ihtiyaç duyulan fonksiyonel eşyalar arasında yer alıyor.

Kilit Sistemiyle Güvenli Kullanım Olanağı Sunan Orta Boy Valizler

Ground orta boy valizler, yaz aylarında tatile çıkarken tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Tek bir valizle tatile çıkmak isteyen çekirdek ailelerin tercihleri arasında bulunan ürün seçenekleri, tüm aile fertlerinin eşyalarını taşımaya yardımcı oluyor. Genellikle kısa süreli tatillerde tercih edilen valizler, araba bagajlarına rahatlıkla yerleştirilebiliyor. İdeal boyutu sayesinde her yere kolaylıkla yerleştirilebilmeleri ve taşınabilmeleri kullanıcıları memnun ediyor. Özelleştirilebilir şifreli kilit sistemleri ise güvenli bir kullanım olanağı sunuyor. Kişisel olarak da kullanıma uygun olan ürün çeşitleri, bireylerin tek seferde çok fazla eşyayı yanlarında taşımalarına olanak sağlıyor.

Kalabalık Aileler Tarafından Tercih Edilen Büyük Boy Bavul Modelleri

Ground büyük boy valiz seçenekleri, şehirler arası yolculuklarda ve uzun süreli seyahatlerde pratiklik sunuyor. Bireylerin tüm kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını sistematik bir şekilde yerleştirmeyi kolaylaştırmaları paratiklik sunuyor. Ürünler, geniş iç hacimleriyle beklentilere cevap veriyor. Kalabalık aile fertleri için de kullanıma uygun olan bavullar, ailecek gidilecek yerlere tek bir valiz götürmeyi mümkün kılıyor. Ergonomik tutma saplarıyla rahat bir tutuş sağlayan büyük boy bavul modelleri, kullanıcıları yormuyor ve çek çek sistemiyle uzun süre taşınabiliyor.

Zorlu Zemin Şartlarında Pratiklik Sunan Bavul Çeşitleri

  • Engebeli zemin şartlarında dahi rahatlıkla taşınabilen bavul seçenekleri, ağırlığı dengeleyerek taşımayı önemli ölçüde kolaylaştıran tekerlek sistemi içeriyor.
  • 360 derece dönebilen tekerlerleriyle pratiklik sunan Ground bavul modelleri set olarak da bireylere sunuluyor.
  • Kabin boy, orta boy ve büyük boy valizlerin tamamı set olarak satıldığından, farklı bir şehre ya da ülkeye taşınan bireyler tüm eşyalarını beraberinde götürebiliyor.
  • İşçiliğiyle dikkat çeken ve oldukça hafif yapıda olan valiz modelleri, iki ya da dört tekerlekli olarak tüketicilere sunuluyor.
  • İkili set halinde de alınabilecek olan Ground bavullar havalimanı, otobüs terminali ya da tren garlarında diğer valizlerden kolaylıkla ayırt edilebiliyor. 

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

GROUND Bavul Fiyatları ve Modelleri

.
Orta Boy
Kabin Boy
.
Konumseçilmedi
Renk
Toplam 15 / 15 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1300939/ground