Çocuklarına okul eşyası alışverişi yapan ebeveynler, ürün seçimi yaparken artık daha titiz davranıyor. Çantaların dayanıklılığının yanı sıra ortopedikliği, hijyen durumu, zararlı kimyasal içerip içermediği gibi faktörler de önem kazanıyor. Ayrıca çocukların çantaları sırtlanırken konforuna ve beden sağlığını korumasına da dikkat ediliyor. İşte Hello Kitty çantaları tüm bu faktörler göz önünde bulundurularak geliştiriliyor. Çocukların çok sevdiği Hello Kitty çizgi kahramanlarının birbirinden şık ve kullanışlı okul çantaları öğrencilerin ve ebeveynlerin ilgisini çekiyor. Markanın ilköğretim öğrencilerine yönelik çantaları; sırt, omuz çantalarının yanı sıra beslenme çantalarını ve mataraları da kapsıyor.

Rengarenk desenleriyle çocukların ebeveynlerine hevesle aldırdığı çantalar dayanıklı malzemeleriyle uzun süre kullanılabiliyor. Ünlü firmanın sırt çantaları iki bölmeden oluşuyor. Dilerseniz kilitleyebileceğiniz büyük bölmeye defter, kitap, boya kutuları, cetvel gibi eşyalarınızı koyuyorsunuz. Ön taraftaki bölmeye ise kalemlik, anahtarlık, küçük boy defter gibi nispeten daha küçük kırtasiye malzemelerinizi yerleştiriyorsunuz. Yan taraftaki file ceplere matara türü küçük ve çabuk ulaşma ihtiyacınız olan eşyaları dolduruyorsunuz. Ön tarafında desenli ve yaldızlı baskılar bulunuyor. Genişliği 31 cm olan sırt çantalarının yüksekliği 38 cm, derinliği ise 17 cm olarak ölçülüyor. 

Hello Kitty okul çantası çeşitlerinden 5. sınıfa kadar kullanılabilecek sırt çantalarının delikli arka yüzeyleri terlemeyi engelliyor. Yan taraflarda fermuarlı ve fileli cepler yer alıyor. Yüzde yüz polyester kumaştan imal edilen çantaların geniş iç hacmi çok sayıda eşyayı koymaya olanak tanıyor. Sırt panelinde sünger bulunan ürünler çocuklara konforlu ve destekli taşıma imkanı sağlıyor. Anaokulu çantalarının ebatları biraz daha küçük ebatlarda tasarlanıyor. Tek bölmeli olan bu çantaların eni 32 cm, boyu 26 cm, derinliği ise 11 cm olarak ölçülüyor. Markanın omuz askılı çantaları kare şeklinde tasarlanıyor. Postacı stili kapakları olan çantanın iki adet bölmesi bulunuyor. Süksesi ve şirinliğiyle göz dolduran bu ürünleri çocuklar günlük yaşamında da kullanabiliyor. Özellikle sırt çantasını tercih etmeyen kız öğrencilerin kullandığı çantaları omzunuzun yanı sıra boynunuzun üzerinden çaprazlama takabiliyorsunuz. 

Hello Kitty Okul Çantası Fiyatları

Markanın beslenme çantaları da yine tüketicilerin kullanıma sunulan ürün kategorileri arasında yer alıyor. Eni 31 cm, boyu 21 cm olarak ölçülen çantaların ısı yalıtımı bulunuyor. Böylece içine sıcak yiyeceklerinizi, sütünüzü, soğuk meyve sularınızı rahatça koyabiliyorsunuz. Geniş hacmiyle büyük yemek kaplarınızı doldurabiliyorsunuz. Tek bölmeli olan beslenme çantalarını omuzda taşımanın yanı sıra el tutma bölümüyle de taşıyabiliyorsunuz. Hello Kity okul çantası modelleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Ünlü firmanın kalem çantaları da diğer ürünleri aratmıyor. İki bölmeden oluşan kalemlikler hafif dizaynı sayesinde ağırlık yapmıyor. Geniş hacimleriyle içine kalem, silgi, ataç, kalemtıraş, kalem ucu gibi çok sayıda kırtasiye malzemenizi doldurabiliyorsunuz. Eni 20 cm, boyu 9 cm olan ürünlerin derinliği ise 7 cm olarak tasarlanıyor. Ham maddesi pvc olan kalemlikler, renkli dizaynıyla adeta süs eşyalarını anımsatıyor. 

Ünlü markanın tüketicilere sunduğu okul eşyalarından mataralar ise alüminyum malzemeden imal ediliyor. Hafif, dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyenik olan ürünler sıvıyı sızdırmıyor. Özel iç kaplaması su bazlı olan mataraları meyve asitli içecekleri veya enerji içecekleri için mükemmel bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Kullanımdan sonra sıcak suyla yıkanması gereken ürünler yıkandıktan sonra tekrar kullanıma kadar açık bırakılıyor. Mayalı sıvılar koyulamayan mataralar, bulaşık makinesinde de yıkanamıyor. Elde yıkanarak dış kaplamasının ve dayanıklılığının ömrü uzatılıyor. Tüm dünyada ürünleri beğenilerek tüketilen Hello Kitty okul çantaları laboratuvar ortamlarında sağlık testlerinden geçirilerek üretiliyor. İçeriği kadar tasarımlarıyla da dikkat çeken çantalar, sadece çocukların değil genç kızların da severek kullandığı eşyaları arasında yer alıyor. Hello Kitty okul çantası fiyatları ise ürünlerin niteliğine ve kullanım amaçlarına göre değişiyor.

Hello Kitty Okul Çantası Fiyatları

66 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Hello Kitty
  2. Hakan Çanta
  3. Trendix
  4. Yaygan
  5. Eastpak
  6. U.S. Polo Assn.
  7. Ümit Çanta
  8. Winx Club
  9. Herevin
  10. Lizer
  11. Jansport
  12. Benetton
  13. Fudela
  14. Disney Cars
  15. Slazenger
  16. Faber-Castell
  17. iBag
  18. Busquets
  19. Coral High
  20. Barbie
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Hello Kitty
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092
BAŞA DÖN