Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri, rahatlık ve şıklığı bir arada sunan tasarımlarıyla kullanıcıların büyük beğenisini toplar. Helly Hansen, outdoor aktiviteler esnasında kullanabileceğiniz ayakkabıların yanı sıra, şehir yaşamında günlük kullanım amacıyla da tercih edebileceğiniz şık ayakkabı modelleri sunar.

Helly Hansen Outdoor Ayakkabı Modelleri

Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri arasında bulunan su geçirmez kışlık botlar, günlük ayakkabılar, trekking ayakkabıları, hiking ayakkabıları, kar botları ve çizme modelleri outdoor aktivitelerde ihtiyaç duyacağınız ayakkabı çeşitlerini oluşturur. Yağmur ve kar suyu geçirmeyen yapıları ile dikkat çeken kar botları, kış sporları alanında faaliyet gösteren doğaseverlerin bir numaralı tercihidir. Yağmurlu mevsimlerde yapılan trekking aktivitelerinde kullanılan trekking botları ise son derece konforlu ve dayanıklıdır. Su geçirmezlik özelliğinin yanı sıra, engebeli araziler için tasarlanan taban yapısı da ekstra konfor ve güven sağlar. Yükü zemine eşit biçimde dağıtan Helly Hansen yürüyüş ayakkabıları, ayaklarınızın minimum seviyede yorulması için tasarlanır. Helly Hansen outdoor ayakkabı modellerinin taban yapısı yüksek yer tutuşu sağlayarak engebeli ve taşlı yollarda kolayca yürümenize olanak sağlar. Kaymaz tabanlı outdoor ayakkabılar yağmurlu mevsimlerde bile güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bunun yanı sıra, Helly Hansen outdoor ayakkabı modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise darbe emici yapılarıdır. Çarpma, düşme gibi durumlarda ya da koşu esnasında oluşan darbeyi ayağınıza minimum seviyede hissettiren darbe emici tabanlı outdoor ayakkabılar, son derece konforlu bir kullanım sağlar. Ayağınızda herhangi bir acı ya da incinme oluşmaması için yastıklama teknolojisi ile ayaklarınız korunur.

Rahatlık ve Şık Tasarım

Rahatlık ve şık tasarımı bir arada sunan Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri, açıkhava faaliyetlerinde de şık olmak isteyenler için ideal seçenekler sunar. Hem spor hem de şık olmak isteyenler tarafından tercih edilen Helly Hansen outdoor ayakkabılar spor faaliyetlerinde bile stilinizi korumanızı sağlar. Tarzınızı tamamlamak için tercih edebileceğiniz Helly Hansen outdoor ayakkabı çeşitleri arasında yaptığınız sporla uyumlu ürünler bulabilirsiniz. Örneğin, teknecilik ya da su sporları ile ilgileniyorsanız deniz temasını çağrıştıran desenlerle dizayn edilen ayakkabı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Koşu ayakkabısı veya yürüyüş ayakkabısı olarak tasarlanan Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri ise hafiflik ve rahatlık özellikleri ile ön plana çıkar. Engebeli arazilerde yapılan yürüyüş aktiviteleri sırasında, son derece hafif yapıdaki Helly Hansen outdoor ayakkabılar sayesinde herhangi bir yük hissetmeden yürüyüş rotalarınızı tamamlayabilirsiniz. Helly Hansen outdoor ayakkabı modellerinin öne çıkan bazı avantajları ise şu şekildedir:

  • Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri, darbeyi absorbe edici yapısı sayesinde koşu, dağcılık gibi sporlarda ayaklarınızın korunmasını sağlar. Çarpma veya düşme gibi durumlarda ayaklarınızın alacağı darbeyi en iyi şekilde emen taban yapısı yürüyüşlerinize güvenle devam etmenize yardımcı olur.
  • Helly Hansen outdoor ayakkabı modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise son derece konforlu bir yapıda tasarlanmış olmalarıdır. Yastıklama sistemi sayesinde ayaklarınızın yumuşak yüzeylerle temas etmesi sağlanır.
  • Nefes alan yapıdaki Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri, yüksek fiziksel aktivite gerektiren sporları uygularken bile ayaklarınızın kuru kalması için özel olarak tasarlanır. Nefes alan dış yüzey ayaklarınızda oluşan teri dışarı atarak rahat etmenize yardımcı olur.

Helly Hansen Outdoor Ayakkabı Modelleri Fiyatları

Helly Hansen outdoor ayakkabı modellerinin fiyatlarını etkileyen birçok etmen vardır. Bunların başında ürünün kalitesi, konfor seviyesi, dayanıklılık oranı ve kullanım alanı gibi faktörler gelir. Helly Hansen outdoor ayakkabıların görsel tasarımı da fiyatına etki eden unsurlar arasında yer alır. Çeşitli fiyat ve model seçenekleriyle sunulan Helly Hansen outdoor ayakkabı modelleri arasından ihtiyaçlarınıza yönelik olarak seçim yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Helly Hansen Outdoor Ayakkabı Modelleri

251 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 36 / 251 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?