Outdoor giyim ekipmanları ile öne çıkan Helly Hansen, son derece dayanıklı ve şık pantolon modelleri sunar. Kışlık ve yazlık outdoor pantolonların yanı sıra tulum, kapri ve şort çeşitleri de çok sayıda renk ve model seçeneği ile temin edilebilir.

Helly Hansen Outdoor Pantolon ve Kapriler

Helly Hansen outdoor pantolon ve kapri modelleri kadın, erkek ve çocuk doğaseverlerin kullanıma yönelik olarak tasarlanır. Ekstra koruyucu katmanlar ile güçlendirilen ürünlerde soğuktan koruma seviyesi oldukça yüksektir. Özellikle kayak, snowboard gibi kış sporlarında kullanıma yönelik olarak tasarlanan pantolon ve tulumlarda koruyucu özellikler artırılır. Oturma, diz ve alt bacak bölmelerine yerleştirilen koruma katmanları düştüğünüzde veya oturduğunuzda yerle temas eden bölgelerinizi korur. Ayarlanabilir bel kemeri ile dizayn edilen outdoor ürünleri kendi beden ölçülerinizle uyumlu olacak şekilde ayarlayarak kullanabilirsiniz.

Bantlanmış dikiş teknolojisi ile üretilen Helly Hansen outdoor pantolon çeşitleri ekstra su geçirmezlik özelliği ile dikkat çeker. Yağmur, kar gibi dış etmenlere karşı son derece dayanıklı olan kışlık outdoor pantolon çeşitleri bedeninizi korur. Rüzgar geçirmez kumaş özelliği ise fırtınalı günlerde rüzgardan minimum seviyede etkilenmenizi ve üşümemenizi sağlar. Outdoor pantolon ve kapri modellerinin tasarımında kullanılan kumaşlar nefes alabilen yapıdadır. Böylece sıcak mevsimlerde yoğun fiziksel aktivite durumunda yaşanan terlemeler önlenebilir. Cildiniz hava aldığı için rahatlar. Terleme durumunda ise nemi dışarıya atan kumaş özelliği sayesinde çabuk kuruma sağlanabilir.

Maksimum Esneklik ve Konfor

Üst düzey esneklik sağlayan Helly Hansen outdoor giyim ekipmanları yüksek konfor sağlar. Özellikle egzersiz esnasında yüksek oranda hareket özgürlüğü kazandıran ürünler sporcuların performansına olumlu etkide bulunur. Son derece rahat ve esnek kumaşlarla imal edilen Helly Hansen outdoor kapri ve pantolon modelleri aynı zamanda çok cepli olarak tasarlanır. Böylece her an elinizin altında olması gereken eşyalarınızı ceplerinizde muhafaza edebilirsiniz. Üst düzey su geçirmezlik özelliği sayesinde kış sporlarının bir numaralı ekipmanı haline gelen Helly Hansen outdoor pantolon modellerinin öne çıkan özellikleri şu şekildedir:

  • Yüksek yalıtım özelliği sunan kışlık outdoor pantolonlar ve tulumlar sayesinde kış sporlarında üst düzey konfora erişebilir, üşümeden açık hava faaliyetlerinizi sürdürebilirsiniz.
  • Farklı renk ve model seçenekleriyle sunulan Helly Hansen outdoor giyim malzemeleri oldukça şık ve sportif çizgilerle tasarlanır. Çocuk, kadın ve erkek doğaseverlerin zevklerine hitap eden tasarımlar arasından aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.
  • Su geçirmezlik özelliği ile avantaj sunan outdoor giyim ürünlerini kış mevsiminde ve diğer yağmurlu mevsimlerde tercih edebilirsiniz. Korumalı dikişlerle imal edilen ürünlerde su geçirmezlik oranı oldukça yüksektir.
  • Nefes alan kumaş yapısı sayesinde sıcak mevsimlerde terlemeden outdoor aktivitelerinizi sürdürebilirsiniz. Cildiniz hava alacağı için minimum derecede terleyecek ve böylece koku oluşumu önlenecektir.
  • Terleme durumunda ise çabuk kuruma sağlayan kumaş nemi dışarıya atarak rahat etmenizi sağlar.
  • Son derece hafif kumaşlardan imal edilen ürünler rahat hareket imkânı sunar.

Helly Hansen Outdoor Pantolon ve Kapri Fiyatları

Helly Hansen outdoor pantolon ve kaprilerin fiyatları ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir. Örneğin ürünün dayanıklılık seviyesi, ağırlığı, esneklik oranı, üretiminde kullanılan kumaş özellikleri, su geçirmezlik oranı, nefes alabilir kumaş yapısı, çok cepli tasarımı, konfor seviyesi ve estetik görünümü gibi etmenler fiyatına doğrudan etki eder. Outdoor pantolon ve kapriler arasında seçim yaparken bu etmenleri göz önünde bulundurarak karar vermelisiniz. Ayrıca outdoor giyim ekipmanları alışverişinde beden ölçülerinize uygun bir ürün seçtiğinizden emin olmalısınız. Spor esnasında maksimum performans elde edebilmeniz için vücudunuzu sıkmayan, rahatça hareket edebileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Helly Hansen Outdoor Pantolon

152 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 152 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/1301694/hellyhansen