Hiper Mouse Pad çeşitleri hem fare kullanım performansınızı hem de konforunuzu artırıyor. Oyun severlerden ofis çalışanlarına ve kişisel kullanıcılara değin farklı profilden pek çok kişiye hitap eden mouse pad modelleri kullanım kolaylığının yanı sıra el ve bilek sağlığınızı da göz önüne alıyor. Farklı modeller çeşitli renk seçenekleri ile sizlere ulaşıyor, bu da stilinizi yansıtan, gereksinim duyduğunuz ya da diğer PC ekipmanlarınıza uyan ürünü seçebilmenizi kolaylaştırıyor. Daha etkili mouse kullanımı ve imleç kontrolü için tercih edebileceğiniz fare matları modern teknolojilerle üretiliyor. Ürünlerin dokuları, biçimleri, işlevsellik düzeyleri, boyutları ve ağırlıkları da değişkenlik gösteriyor. Hiper Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri sizlere istediğiniz ürünü avantajlı satın alım olanakları ile elde etme imkanı sunuyor. Hızlı ve verimli biçimde medya düzenlemeleri yapmak, İnternette gezinmek, bilançolar hazırlamak, farklı türlerde oyunlar oynamak istiyorsanız Hiper mouse padleri tercih edebilirsiniz.

Sağlığınızı Önceleyen Mouse Pad Modelleri

 • Hiper bilek ve el sağlığınızı düşünerek geliştirdiği jel mouse pad modeli ile ilgi çekiyor. Bileklikli mouse pad tasarımında bulunan jel alan özellikle uzun süreli kullanımda farkını ortaya koyuyor.
 • El ve bileğin yorulmasını önleyen yüksek çıkıntılı destek alanı çizim yapanlardan oyun oynayanlara değin herkesi memnun ediyor. Bununla birlikte kısa süreli kullanımda da konfor arayışında olanlar jel fare matlarını yaygın biçimde tercih ediyor.
 • Jel materyal el bileğinin yapısına uyum sağlıyor, böylece farklı fiziksel özelliklerdeki kişilere de hitap ediyor. Özel kesimli mouse pad’ler bilek yastığına yerleşen bileğin yapabileceği hareket alanına göre şekilleniyor.
 • Tercih edilen yüzey materyalleri tene temasta tahrişe neden olmuyor. Uzun süre kullanımda konforu artıran düşük sürtünmeli destek alanı yüzeyi kolay kolay kirlenmiyor.  
 • Ürünler özel muhafaza paketi içerisinde tüketiciye sunuluyor, tozlanma ve kirlenme olmadan ama aynı zamanda havadar biçimde sizlere ulaşıyor. Böylece ortaya vücuda uyumlu, performans ürünü mouse pad’ler çıkıyor.  

İşlevsel ve Kullanışlı Hiper Fare Matları

Özel tasarım pürüzsüz yüzey sayesinde farenin kullanımı ve kontrolü oldukça kolaylaşıyor. Düşük sürtünmeli yüzeyin imleç kontrolü çok daha iyi sonuçlar veriyor. Böylece detaylı mouse kullanımı gerektiren durumlar kullanıcı lehine sonuç veriyor. Padlerin tabanları kaymaz özellikli materyalle kaplı olduğundan ani fare hareketlerinde meydana gelebilecek kayma probleminin önüne geçiliyor. Elastik ve parlak taban masada iz de bırakmıyor. Bu da keyifli kullanım standartlarınızı yükselten bir diğer detay oluyor. Kullanıcı beklentileri çerçevesinde dizayn edilen matlar ideal ölçülerde üretiliyor. Masa alanlarına rahatlıkla yerleştirilmesi bir yana kullanım sırasında gereken alanı da sizlere sunuyor. Bu noktada hangi ölçülerin sizin için işlevsel olacağına karar vererek seçim yapmanız yeterlidir.

Modern Tasarım, Estetik Görünüm

Markanın dikdörtgen mouse padleri de özel biçimli jel fare matları da zengin renk seçenekleri ile sizlere ulaşıyor. Örneğin Hiper HMP serisi padler siyah, kırmızı, pembe ve lacivert renklerin en estetik tonlarını içeriyor. Köşede yer alan marka amblemi ile birleşen tasarım masanızı renklendiren dinamik bir aksesuar halini alıyor. Bilek destekli mouse padler 200 x 265 mm ölçüleri ve özel kalıbı ile işlevselliği modern görünümle birleştiriyor. Masanızın üzerine yerleştirerek ileri seviye hareket alanına sahip olarak iş ve işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şık tasarım ile tarzınızı yansıtabilirsiniz. Mouse pad’lerden maksimum verim almak adına ürünleri düz zeminde kullanmanız tavsiye ediliyor. Bombeleşme ya da çukurlaşma meydana gelecek pürüzlü alanlar diğer pad çeşitlerinde olduğu gibi farenin işlevselliğini azaltma riski içeriyor. Ürünleri önerilen biçimde kullanmak ve muhafaza etmek hem performansa hem de uzun süre kullanıma olumlu etki ediyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hiper Mouse Pad Fiyatları ve Modelleri

4 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Hiper Mouse Padleri
  2. Logitech Mouse Padleri
  3. SteelSeries Mouse Padleri
  4. Razer Mouse Padleri
  5. Kendim Seçtim Mouse Padleri
  6. Wuw Mouse Padleri
  7. KUPA KRALI Mouse Padleri
  8. Happy Hours Mouse Padleri
  9. 2K Dizayn Mouse Padleri
  10. GameBoss Mouse Padleri
  11. Onartem Mouse Padleri
  12. Buyfun Mouse Padleri
  13. Flip Ped Mouse Padleri
  14. Atölye Çizgi Mouse Padleri
  15. E-Hediyeci Mouse Padleri
  16. İyi Fikirler Mouse Padleri
  17. Appa Mouse Padleri
  18. fotografyabaskı Mouse Padleri
  19. Officekup Mouse Padleri
  20. Seç Tasarım Baskı Mouse Padleri
  21. Tucano Mouse Padleri
  22. XRades Mouse Padleri
  23. Addison Mouse Padleri
  24. Daytona Mouse Padleri
  25. KayaTech Mouse Padleri
  26. TKZ Mouse Padleri
  27. Ankaflex Mouse Padleri
  28. GamingPadci Mouse Padleri
  29. Londo Mouse Padleri
  30. Rampage Mouse Padleri
  31. Cyber Mouse Padleri
  32. MF Product Mouse Padleri
  33. Bubm Mouse Padleri
  34. Ednet Mouse Padleri
  35. Frisby Mouse Padleri
  36. Promate Mouse Padleri
  37. Trust Mouse Padleri
  38. Vizyon Mouse Padleri
  39. Elba Mouse Padleri
  40. Gamingburada Mouse Padleri
  41. Linea Mouse Padleri
  42. Nur Home Mouse Padleri
  43. Tx Mouse Padleri
  44. Bloody Mouse Padleri
  45. Inca Mouse Padleri
  46. KKmoon Mouse Padleri
  47. OEM Mouse Padleri
  48. Check Mouse Padleri
  49. HP Mouse Padleri
  50. Helixsun Mouse Padleri
  51. Hobi Tuning Mouse Padleri
 4. Renk
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı
 • Marka Hiper
DSACategoryId/2147483646/42/29/hiper
Başa dön