HMS

Dağcılık, sosyal hayatınıza yön veren önemli bir aktivite ise adrenalini tüm hücrelerinizde hissetmenin dayanılmaz heyecanını duyumsuyorsanız, Türkiye’nin en iyi doğa sporları alışveriş mağazası hepsiburada.com’da aradığınız HMS karabina çeşitlerini bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmenin, yeni maceralara adım atmanın, harika bir zaman geçirmenin zamanının geldiğini düşünüyorsanız, dağcılık ve tırmanma sporu tam da size göre.
İyi bir tırmanıcı ve HIKING – TREKKING sporcusu olmak, emniyet düzeneklerini kullanmakla doğru orantılı. Bunun için de kullanışlı makara setleri, kaliteli sikkeler, boltlar, jumarlar ve birbirinden kullanışlı yaylı takozlar kullanmak gerekli. Tüm bunların yanında HMS tipi, kilitli ve rock set tipi karabinalar da iniş yaparken sizlere yardımcı olacak ürünler. Bu ürünlerle kolaylıkla iniş emniyeti alacağınız gibi tırmanışlarınız sırasında yukarıya eşyalarınızı da çıkarabilirsiniz. HMS karabinalar gibi onlarca kaliteli, ihtiyacınızı karşılayacak ürünler arasından ihtiyacınız olan ürünleri seçebilir; doğanın sunduğu güzellikleri yaşama şansını yakalayabilirsiniz.
Doğa sporları ürünleri kategorisinde Stubai, Kong, Black Diamond, Coghlan's gibi kaliteli markaların, birbirinden özel ve sizin için ürettikleri birbirinden şık dağcılık ve tırmanma sporu modellerine, en fazla tercih edilen online alışveriş mağazası olan hepsiburada.com fırsatları ve avantajları ile sahip olabilirsiniz. 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo da bedava. Bu harika fırsatı sakın kaçırmayın.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

HMS Fiyatları ve Modelleri

34 ürün listeleniyor
Black Diamond HMS
Climbing Technology HMS
Gereksiz Şeyler HMS
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 34 / 34 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?