İniş ve Emniyet Alma Malzemeleri

Doğa sporlarından dağcılık için her türlü teknik malzemeyi size sunan hepsiburada.com güvenilir ve kolay alışverişin ilk adresi oluyor. Her türlü dağcılık malzemelerini bir araya getiren hepsibuarada.com, iniş ve emniyet kategorisinde ihtiyacınız olan tüm ürünleri ayağınıza getiriyor. Farklı alt kategorilerden ulaşabileceğiniz bu ürünleri farklı markalarda bulabilir ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri kolayca bir araya getirebilirsiniz.
İniş ve emniyet malzemelerinden karabina, makara, takoz, çok amaçlı emniyet aleti çeşitlerine ve jumar çeşitlerine alt kategorilerden ulaşabilir, tırmanış için gerekli güvenlik önlemlerini alabilirsiniz. Bu ürün çeşitleri arasında farklı markaların ürünlerini kıyaslayabilir, doğru ürünü tercih edebilirsiniz. Özellikle emniyet noktası alma ve sabitlemede kullanılan en önemli malzemelerden olan takozları farklı özelliklere sahip markalar arasından temin edebilirsiniz. Set halinde bulabileceğiniz bu takoz çeşitlerinin yanı sıra farklı malzemelerden üretilmiş yaylı takoz çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Takoz çeşitlerinin yanında jumar çeşitlerini iniş ve emniyet kategorisinden inceleyebilir, aradığınız ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.
Tırmanış için en gerekli olan malzemelerden karabina çeşitlerini farklı boylarda bulabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip karabina çeşitlerini KONG markasının yanında, kaliteli alüminyumdan karabinalar üreten Coghlan’s gibi markalardan satın alabilirsiniz. Bunun yanında iniş ve emniyet kategorisinden ulaşabileceğiniz farklı özelliklere sahip makara çeşitlerinden size uygun ürünü seçebilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dağçılık ve Tırmanış Malzemeleri

1286 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Doğa Sporları
Doğa Sporları
Tırmanış
Tırmanış
İniş ve Emniyet Alma Malzemeleri
İniş ve Emniyet Alma Malzemeleri
Sekizli
Sekizli
Sikke&Takoz&Bolt
Sikke&Takoz&Bolt
ATC
ATC
HMS
HMS
Jumar
Jumar
Karabina
Karabina
Makara
Makara
Peronline
Climbing Technology
Remiel
M&Z
Singing Rock
Cosy Zone
Badem10
Trango
Manual
NITE IZE
Dolphin
Noooar
Bi Dünya Tedarik
Marine Town
Grivel
Nzb
Segolike
Bravia
Kaya Safety
Evolite
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 42 / 1286 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?