Jumar

Tırmanış sporunda kullanılan emniyet alma malzemeleri, sporcular için hayati önem taşır. Keyifli ve güvenli bir tırmanış için aradığınız tüm iniş ve emniyet alma malzemeleri, hepsiburada.com'un zengin ürün çeşitliliğine sahip kategorilerinde sizlere sunuluyor.

Hepsiburada.com’un jumar kategorisi tırmanış tutkunlarına, tırmanış sırasında ipte ilerlerken tek yönde harekete izin veren, diğer yöne kilitlenerek güvenliğinizi sağlayan jumarlar; el, ayak ve göğüs için özel olarak tasarlanmış jumarlar, farklı kalınlıklardaki statik ipler için özel olarak üretilmiş jumlarlar, çekme sistemleri için de kullanılabilen jumarlar, çamurlu ve buzlu iplerde rahatlıkla kullanılabilen jumarlar ve alüminyumdan üretilmiş jumarlar gibi pek çok ürün sunuyor.
Hepsiburada.com’un tırmanış kategorisi yalnızca jumarlar ile sınırlı değil. Dağcıların yol arkadaşı batonlar, zorlu zeminlerde güvenli ve kolay bir tırmanış sağlayan buz vidaları, emniyet kemerleri; makaradan karabinaya, sekizliden ATC’ye kadar onlarca iniş ve emniyet alma malzemesi, kasklar, kazmalar ve ekspres setler bu kategoride yer alan diğer ürünler arasında. Ayrıca dalış, havalı spor silahları, paintball, kayak ve snowboard, bisiklet ve su sporu gibi kategorilerde farklı doğa sporları için aradığınız yüzlerce ürün sizleri bekliyor.
Siz de güvenli bir tırmanış için jumar arıyorsanız, Türkiye’nin en büyük ve en çok tercih edilen e-ticaret sitesi hepsiburada.com’un jumar kategorisini ziyaret etmeden sakın kararınızı vermeyin.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Jumar Fiyatları ve Modelleri

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?