Hummel

Hummel 1923 yılında yağmurlu havada yapılan maç sırasında futbol ayakkabılarının sorunları neticesinde doğmuştur. Maç sırasında kramponların futbolculara zorluklar yaşattığını fark eden kurucu ilk ürününü tasarlamış ve piyasaya sürmüştür. Yaklaşık 100 yıllık bir geçmişe sahip olan marka için büyük bir buluş ve icat örneği denilebilir.

Hummel şu anda dünya çapında yaklaşık olarak 35 ülkeden fazla satış noktasına sahiptir. Spor giyim, spor ekipmanları üreticisi olan bir markadır. Tasarımlarında spor görünüm ve stile sahiptir. Bu nedenle tasarımları net çizgiler, cesur detaylar, farklı renklerle güncel trendlerle bir araya getirilir. Tasarımlarının çıkış noktası daima rahatlık ve özgünlüktür. 

Hummel spor aktivitelerinin ötesinde bir yaşam tarzı olarak benimsenmiştir. Bu nedenle tüm insanların spora olan bakış açılarını tasarımları ile değiştirmek için kendini yenilemektedir. Bununla birlikte spor özgürlüğün ve özgünlüğün anahtarı olarak görülmektedir. Bu anahtarın kullanımı sırasında tüm malzemeler ve ekipmanları sizler için üretmektedir.

Hummel ile Yaşam Sporu

Hummel eşofman takımı ile yalnızca koşu yaparken ve spor aktiviteleriniz için değil yaşam tarzınızın rahatlığını sağlayan, vücudunuzu sıkmadan ve hareketlerinizi kısıtlamadan giyilebilen giysiler olarak görülmesini istemektedir. Evde, okulda, sokakta, antrenmanda, arkadaş buluşmalarında, hafta sonlarında rahat olmanız için tasarlanır. Şık ve oldukça cool bir görüntüye sahip olursunuz. 

Hummel eşofman altı modellerini yepyeni tasarımları ile spora olan bakış açınız değişeceğine emin olabilirsiniz. Klasik çizgilerin yerini, asimetrik kesimler ve farklı dikiş tekniklerin ve canlı renklerin bir arada bulunduğu tasarımlarla stilinizi yeniden şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz Hummel sweatshirt modelleri ile alt eşofmanları kendiniz kombinleyerek yeni tarzınızı belirleyebilirsiniz. Ancak şunu özellikle belirtmek isteriz ki Hummel erkek eşofman altı tasarımları ile gittiğiniz her ortamda spor görünüşünüzü rahatlıkla sergilersiniz.

Spor yaşam tercihlerinde Hummel sweatshirt kadın modelleri ile beraberinde hummel tayt kombini yapabilenler için kadınların ihtiyacını karşılayan parçalar bir bütün oluşturur. 

Hummel eşofman takımı bayan kategorisinde Sonbahar/Kış kreasyonlarına göz atabilirsiniz. Çünkü koleksiyon klasikliği silip atmış ve bambaşka bir koleksiyon ile karşınızdaki yerini almıştır. Tasarımlarında bol kesimlerin yanı sıra vücudu saran tasarımlarda bulunur. Düğme detayları, yırtmaçlarda eşofman dünyasında yerini çoktan almıştır. 

Hummel Aksesuar Dünyası

Hummel çanta ihtiyaçların en önemli parçalarından biridir ve yaşamı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır. Hummel sırt çantası modelleri kolay taşınabilir ve pratiktir. Kısa seyahatlerinizde, okul dönemlerinde ve spor aktivitelerinizde küçük, şık ve önemli yardımcınız olacaktır.

Hummel çanta modelleri cep sayılarının fazla olması kullanımı çantayı daha da avantajlı hale getirir. Fermuarlı, geniş iç hacmi ve sırt askıları ile tasarım harikasıdır. Renkleri ile göz alıcıdır. Güneşe ve yağmura karşı dayanıklıdır.

Hummel Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı seçimlerinde görünüş ön planda olsa da kullanımı sırasındaki sağladığı rahatlık en önemli tercih nedenidir. Bu nedenle eskiyen ayakkabı modellerine benzer modellere bakılır. Ancak Hummel ayakkabı tasarımları bu ön yargınızı ortadan tamamen kaldıracaktır. Çünkü her koleksiyonda yepyeni tasarımları ve teknolojiyi kullanarak eşsiz bir konfor ve ergonomi sunuyor. 

Hummel ayakkabı bayan modelleri erkek ayakkabılarına göre daha hacimli ve daha hafiftir. Anatomik olarak kadınların ayak yapıları daha ince ve daha hassastır. Bu nedenle tasarımlarında özellikle kadınların ayak yapılarına göre teknolojik malzemeler kullanılmıştır. Bu da kullanım sırasındaki rahatlığı hissetmenize, uzun yol yürüyüşleri veya doğa sporlarını daha zevkli hale getirir.

Hummel kadın ayakkabı kategorilerini dikkatle incelediğinizde farklı tasarımlı görebilirsiniz. Bu tasarımlar üretim sırasında kullanılan malzemeler teknolojik cihazlarla birleştirilmektedir. Ayak yapınıza en iyi şekilde konumlanması ve sarmalaması amaçlanır. Bu nedenle ayakkabı içine ve ayakkabı yan bölmelerine yastıklama ve köpük sistemi uygulanır. Aktivite sırasında hem esnek hareketler hem de tutuculuk sağlanır. 

Hummel beyaz ayakkabı modellerinde de ayrı bir tasarım yapılır. Günün stres ve yorgunluğunu atmak için en ideal yöntem yürüyüştür. Kısa ama etkili bir sonuç almak, kendinizi yenilemek konforunuzun devam etmesini sağlamaktadır. Ayakkabıların içinde destekli katmanları ile hafifliği ve esnekliği yaşayarak farkı hissedeceksiniz. Her adımda güvende olacaksınız. 

Hummel bot tasarımları ile karşınıza benzersiz bir ürün çıkardı. Soğuk kış günlerinde ayağınızın sıcaklık ihtiyacını karşılayan bir tasarım hazırladı. Ayakkabının en önemli özelliği spor ayakkabısı görüntüsü ile birleşen bot tasarımıdır. Yani bot üretiminde kullanılan malzemelerin tamamı spor ayakkabısına eklenmiştir. Yan yastıkçıları, polar iç astar ve katmanlı malzemelerin kullanımı kış mevsiminin hava şartlarına karşı oldukça dayanıklıdır. Yağmur, kar ve soğuk havaya karşı etkili bir koruyuculuğu bulunur. 

Hummel Benzersiz Spor Ayakkabı Tasarımları 

Hummel spor ayakkabı tasarımları ihtiyaca yönelik olarak geliştirilmiştir. Spor ayakkabılarının birçok kişi tarafından tercih edilmesinin sebebi rahatlık, kullanımları sırasında sağladığı hafiflik ve esnekliktir. Hummel koşu ayakkabısı kategorisi içinde aslında tüm sporculara özel olarak tasarlandığını belirtmek isteriz. Spor dünyasındaki yerini alan ayakkabıların tabanları dayanıklı, destekleyici ve köpük taban malzemesi bulunur. Hummel bayan spor ayakkabı modellerinde taban astarlı, sentetik ve kumaş kombinasyonları kullanılır. Üretimlerindeki hafif yapımı sayesinde hareket rahatlığı sağlar. Ayakkabıların iç malzemesindeki köpük kullanımı ile bileğinizden itibaren ayağınızı sarar.

Hummel erkek spor ayakkabı burun kısmı deriden üretilmektedir. Ayakkabının yan kısımlarında çekme uçları bulunur. Spor aktivitelerinin tamamında kullanıldığı gibi günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz. Hummel spor ayakkabı erkek tasarımlarını basketbol ayakkabısı olarak tercih edilebilir. Ayakkabı içinde kullanılan malzemeler sayesinde sıçrama hareketlerinizde destek sağlar. Sade renkleri moda olurken bilek çevresi rahatlığı pozisyonlarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde uygulamanızı sağlar.

Hummel unisex spor ayakkabı modellerinde kesin renkler ve kesin çizgiler pek yoktur. Koleksiyonunda hem erkek hem kadın için ortak kullanım renkleri ve modelleri bulunur. Sade görünüşü ile birlikte teknoloji harikası bir üretime sahiptir. Hummel sneaker modelleri esnek, kauçuk tabanları ile yastıklandırılmış ve çok güçlü bir hale getirilmiştir. Topuk kısmı destekleyici bir şekilde oluşturulmuştur.

Hummel ile Kış Zamanı

Hummel mont erkek modelleri kış mevsimlerinde dış giysilerden olan önemli bir parçadır. Kumaşının özel olarak seçilmesi ve buna göre tasarlanması gerekir. Seçilen kumaşlar öncelikle kış hava şartlarına uygun olmalıdır. Kalın dokumalı, içi elyaf veya polar astarlı modellerinden sizin stilinize uygun modeller tasarlanmıştır. 

Kış mevsiminde kullanılan yalnızca mont olarak sınırları belirlenmiştir. Oysaki kaban, yelek ve Hummel hırka modelleri de kışın dış giysi olarak kullanılabilir. İç astarının ve dokumasındaki iplik kalitesinin en yüksek standartlara sahip kalın, modern ve şık bir tasarım ile kışı sıcak bir şekilde geçirebilirsiniz. 

Hummel Yaz Kombini

Yazın en güzel yanı ferah ve rahat giysilerin giyilmesidir. Sahil kenarında da olsanız evde de olsanız giyeceğiniz ürünler hep aynıdır. İster spor yapın isterseniz yürüyüş her yerde evinizdeki rahatlığı isteyebilirsiniz. Ancak tüm bunlarda kullanacağınız hummel şort tasarımları ile gününüzü tamamlayabilirsiniz. 

Erkekler ve kadınlar için rahatlık en çok aranan özelliktir. Bir sandalet veya bir terlik kullanımında da bu rahatlığı hissetmek isteyenler için tasarlanmış olan Hummel terlik modelleri sizin içindir. Dayanıklı, konforlu, estetik ve sabit bantlar ile kolay kullanım sağlar.

Hummel Eşofmanların Kadın Ve Erkek Tasarımları Farklı Mıdır?

Kumaşlar ve tasarımlar aynı ancak renkler ve kesimleri farklıdır. Eşofman takımlarında, sweatshirt ürünlerinde de yine bu durum söz konusudur. 

Hummel Montların Tasarımlarının İlham Kaynağı Nedir?

Modern, genç, teknoloji gibi günümüz isteklerine ve popüler olan konuların tamamı tasarımlarda kullanılmaktadır.

Hummel Ayakkabı Tasarımlarında Teknoloji Kullanıldı Mı?

Bazı üretim alanlarında ihtiyaçları karşılamak için yeni ekipmanlar elde edilir. Bu ekipmanlar ile birlikte kullanılacak olan tüm ürünlerde tasarımlarda yenilenir. Önce kullanılacak olan materyallere daha sonrada kullanılacak olan makineye göre tasarımlar yapılır. Yani yeni teknolojik ekipmanlarla birlikte yeni tasarımlı ayakkabılar hayatımızda yerini almaya başladı. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hummel

5215 ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Saat/Gözlük/Aksesuar
Kırtasiye / Ofis
Sepette Kampanyalı Ürünler