Hummel

1923 yılında kurulan Hummel, özellikle futbol ve hentbol için üretilen ürünleriyle ünlü, köklü bir Danimarkalı ayakkabı ve spor giyim markasıdır. Hummel, sektördeki en eski ve kendini işine adamış takım sporu markalarından biridir. İkonik şeritleri her zaman işleri biraz farklı yapmayı sevdiğinin sembolüdür. Şirketin dünya çapındaki sayısız sponsorluğu şirketin müşterilerini önemsediğinin bir göstergesidir.

Hummel'de yapılan her şey sporla başlar ve biter. Bu, aynı zamanda Hummel’in farklı moda alt markaları için de geçerlidir. Şirket, Hummel Sport Style, Hummel Hive gibi alt markalara sahip olmanın yanı sıra pek çok farklı markayla işbirliğine de sahiptir. En popüler koleksiyonlarından biri olan çocuk koleksiyonu oluşturulurken çocukların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurulur. Bu koleksiyon aktif oyun ve hareket için tasarlanmış ve üretilmiş spor giyim etrafında şekillenmiştir.

Dünyayı Sporla Değiştir

Hummel, "Dünyayı spora değiştir" sloganıyla yola çıkar. Hummel dünyaya katkıda bulunmak ve olumlu değişimler yaratmak için kaynak ayırır. Sporu sadece fiziksel bir aktivite olarak görmez. Politika, kültür, din ve inançlardaki farklılıkları ortadan kaldıracak güce sahip evrensel bir dil olarak görür. Yıllar boyunca, spor yoluyla dünyayı değiştirmeye odaklanan birçok projeyi, takımları, spor kulüplerini ve önemli isimleri desteklemiştir. Sporu sever ve sporun yeni köprüler kurma ve daha iyi bir yarının yolunu açacağı umuduyla çalışır. Sporu dünyayı daha iyiye doğru değiştirmenin ve dünyayı herkesin yaşayabileceği daha hoşgörülü bir yer haline getirmenin bir yolu olarak kullanmaktan gurur duyar.

Hummel’ın Tarihi

1923 yılında Albert Messmer tarafından kurulan Hummel, 90 yıllık bir tarihe sahiptir. 1969 yılında ilk spor giyim koleksiyonu bumblebee’yi (yaban arısı) piyasaya sürer. Bu koleksiyon bugün de varlığını sürdürmektedir. İlk bumblebee koleksiyonu bugünkünden daha yumuşak hatlara sahiptir. 1988 yılında Real Madrid’e sponsor olmasıyla bilinirliği artmaya başlar. 1999 yılında el değiştiren Hummel, günlük hayat kullanımı için özel tasarlanan trend ayakkabı ve sweatshirtler üretmeye başlar. 2019 yılında Uluslararası Hentbol Federasyonunun sponsorluğunu yapmaya başlar. Bugün hem spor dünyasında hem de günlük giyimde sevilerek giyilen bir spor giyim markasıdır.

Daha Sorumlu ve Çevreci Kıyafetler

Hummel hem insanları hem de çevreyi korumaya kararlı stratejilerle ilerlemeye devam eder. Bu nedenle, hem çocukların hem de yetişkinlerin spordan keyif almaları ve aktif bir yaşam tarzı benimserken rahat etmeleri için sorumlu bir şekilde üretilmiş, en yüksek kalitede ve olabildiğince güvenli ürünler sunmaya önem verir. Hummel’in daha sorumlu kıyafetler için çeşitli adımlar uygular. Hummel çocuklarınızın sağlığına önem verir. Çocuk dış giyim ürünleri çevreye ve insana zararlı sentetik lif çeşidi PFC içermez. Çocuk koleksiyonları dünyaca kabul gören OEKO-TEX sertifikalı sağlıklı ve çevre dostu kumaşlardan üretilir. 2019 itibariyle daha az su tüketimine sebep olan kuru boyama tekniğiyle ürünlerini renklendirmeye başlayan Hummel, plastik tüketimini azaltmak için geri dönüştürülmüş plastik kullanan firmalarla işbirliği yapmaya başlamıştır.

Büyük beden giyiyorum, Hummel markasında bana göre kıyafet var mı?

Hummel hem kadın hem de erkek kıyafetlerinde geniş bir beden aralığına sahiptir. Kadın ürünlerinde XS’dan 3XL, erkek ürünlerindeyse S’dan 5XL’a kadar bedenler arasından seçim yapabilirsiniz.

Hummel’dan bebeğim için ayakkabı alabilir miyim?

Yetişkin grubunda olduğu gibi çocuk grubunda da geniş bir beden aralığına sahiptir. Yenidoğan bebeklerden başlayarak her yaş grubundaki çocuğunuz için uygun ayakkabıyı Hummel’da bulabilirsiniz.

Hummel ayakkabılar günlük kullanıma uygun mudur?

Hummel ayakkabıları dilerseniz spor yaparken, dilerseniz de günlük hayattaki rahatlığınız için tercih edebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Hummel

5.734 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Beden A-Z
  6. Renk A-Z
  7. Fırsat Ürünleri
  8. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön