Eğitim sektörünün öncü markalarından Inter, öğrenciler ve eğitimciler için düşünülmüş ve okul malzemesi ihtiyaçlarını tamamen karşılayan özel ürünleri ile öne çıkıyor. Derslikler için vazgeçilmez hâle gelmiş Inter okul malzemeleri, renkli panolardan yazı tahtalarına, Atatürk portrelerinden takvim ve çarpım tablolarına kadar öğrencilerin temel bilgileri eğlenceli bir şekilde öğrenmelerini sağlayan setler ile fark yaratmaya devam ediyor.

Inter markası, eğitimde yapılan yeniliklere cevap vermek amacı ile kuruluyor ve tüm teknolojik gelişmelere uyum sağlıyor. Alanında uzman girişimciler tarafından hayata geçirilen Inter projesi, ilk olarak temel eğitimi destekleyen mantar panolar için kullanılıyor. Ders ve eğitim amaçlı kullanımı, mantar levha malzemelerinin kullanılmasıyla başlıyor. Duvara monte edilmesi ve üzerine kolaylıkla notlar asılması ile hayatı kolaylaştıran bir teknolojiye dönüşen mantar levha panolar, ilke defa öğrenciler için sağlıklı bir eğitim sürecini sağlıyor. Bir ilkokul öğretmeninin kara tahta dışında bir not panosuna ihtiyaç duyması, Inter firmasını harekete geçiriyor ve hiçbir kimyasal atık içermeyen, tamamen sağlıklı okul malzemelerinin piyasaya sunulmasına neden oluyor.

Öğrencilerin üzerine yazmaktan zevk aldığı panolar ve okul tahtaları, yaklaşık elli yıllık birikimle üretilmeye ve pazarlanmaya başlanıyor. Öğrencilerin daha fazla keyif alacağı şekilde tasarlanan ve renklendirilen okul malzemeleri, onların hayal güçlerini canlandıran ve düşünsel becerilerini geliştiren aksesuarlar olarak çok seviliyor. Inter markasının ürettiği okul malzemelerinin sağlıklı olması ve öğrencilerin ihtiyaçlarına göre üretilmesi, öğrencilerin, ailelerin ve öğretmenlerin gözdesi olmasını sağlıyor.

Çok fazla talep gören ve aranan markalar arasında bulunan Inter, 2000'li yıllarda zirveye bir adım daha yaklaşıyor. Kendini, “okul ve mutfak malzemelerini üretmek için gece gündüz çalışan bir ekol" olarak özetleyen Inter, herkesin güvenle tercih edeceği set ve ürünlerle giderek daha fazla zenginleşiyor.

Inter, bugünkü standartlarına alanında uzman mühendislerin ve özverili çalışanlarının yıllarca yaptığı denetim ve kalite kontrol testleri ile ulaşıyor. Okul ve mutfak malzemeleri üretimi sırasında herhangi bir zararlı madde veya kanser yapıcı katkı maddesi, kesinlikle kullanılmıyor. Ömürlük mutfak çeyizi takımları göz dolduruyor. 

Inter markası, sadece okul malzemeleri ile de sınırlı kalmıyor. Aynı şekilde mutfaklara da renk katıyor. Kaliteli ve çelik malzemeden çatal bıçak takımları ile ev hanımlarının aradığı marka hâline geliyor. Tüm ürünler, renk seçenekleri ve özel kutuları ile satışa sunuluyor. Çeyizlerini düşünen hanımlar için özel çeyiz sandığı da yine çatal kaşık takımlarıyla birlikte veriliyor. Çocukların hayal dünyasını daha da genişletmek, ilgi duyduğu alanlar etrafında oyunlarını çeşitlendirmek için farklı konseptte setler de satışa sunulabiliyor. Özel Atatürk portrelerini, gençliğe hitabeyi ve yangın talimatlarını içeren setler, birçok farklı konuyu içerebiliyor. Öğrencilerin tarihi ve sayıları eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine destek oluyor.

Inter markasının en popüler ürünleri, eğitim öğretim setleri olsa da farklı özelliğe sahip birçok set de ürün gamında yer alıyor. Öğrencilerin pek çok temel bilgiyi eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine yardımcı olan setler, düşünsel yeteneklerini geliştirme konusunda da etkili oluyor. Diğer taraftan, hanımların mutfaklarını süsleyen birçok çeyiz seti de bulunuyor.

Sağlıklı ve zararsız içeriğe önem veren Inter, ailelerin güvenebileceği sağlıklı ürünleriyle takdir topluyor. Eğlenceli ve ergonomik ambalajlara sahip olan ürünler, öğrencilerin farklı yönlerini açığa çıkarma konusunda başarılı oluyor. Diğer taraftan lamine çerçeveli özel panolar, duvara monte edilebilir yazı tahtaları, önemli günler temalı ürünler ve öğrencilerin hoşuna gidecek daha pek çok ürün, Inter’in geniş ürün gamında ve özel koleksiyonunda kendine yer buluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...