Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İnter Mantar Pano Eko Çerçeve 60X90 512

Inter
79,00 TL
( / adet)
seçenek
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (16)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

DSACategoryId/2147483643/15344/60002034/80455056

İnter mantar pano eko çerçeve 60x90 512, dilediğiniz mekânda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün oluyor. Geniş bir kullanılabilir bölge sunan İnter mantar pano ölçüleri, gündelik hayatta veya iş ve eğitim hayatında da işinizi kolaylaştırıyor. Ev, büro, okul, atölye de dahil pek çok alanda kullanabileceğiniz ürünü öne çıkaran önemli etmenlerden biri işlevselliği oluyor. Panoyu düzenleyici ve hatırlatıcı alan olarak değerlendirebilirsiniz. Pano üzerinde kullanıma uygun sivri uçlu aksesuarlar yardımı ile belgelerinizi, ders notlarınızı, unutmamanız gereken özel gün hatırlatıcılarınızı, göz önünde olması gereken dokümanlarınızı bu alana sabitleyebilirsiniz.

Sade ve Kullanışlı Mantar Pano

Mantar pano 60x90 cm boyutları ile geniş bir alan sağlıyor, mantar yüzey çoklu hatırlatıcılarınızı eklemenize olanak tanıyor. Ürün, temel olarak iki ana materyalin birbirine birleştirilmesinden oluşuyor. Minimal mantar parçacıklarının düz bir yüzey elde edilecek biçimde preslenerek birbirine yapıştırılmasından oluşan ana gövde ile dört köşeli ahşap çerçevenin birleşiminden oluşan ürün, küçük, yalın fakat hayli işlevsel bir yapı sergiliyor. Ahşap çerçeve hem daha estetik bir genel görüntü sunuyor, hem de üzerinde yer alan bağlantı aksamı aracılığıyla panoyu duvara ya da uygun diğer panellere sabitlemenizi sağlıyor. Mantarın kendine has rengi ile uyumlu olan ahşap çerçeve, hafif olması ile ergonomiyi artırıyor. Böylece önerilen şekilde sabitlediğinizde, ürün bağlantı noktalarına ekstra yük bindirmiyor ve ağırlıktan dolayı düşme, devrilme gibi problemler yaşanmıyor. İnter marka ürünün hafif olması, panoyu dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanmanızı mümkün kılıyor. Üstelik, özellikle son yıllarda trend hâlini alan mantar pano süsleme aktiviteleri için de işlevsel bir seçenek sunuyor. Kullanım alanı olarak yaygın biçimde duvara monte yöntemi tercih ediliyor. Bununla birlikte kullanıcı isterse gerekli stant desteğini sağlayarak panoyu ayaklı masa ve sehpa üzerine de konumlandırabiliyor.

İş Hayatınızı Düzene Sokan Pano Çerçeve

60 x 90 cm mantar pano, ofis ve büro gibi alanların vazgeçilmezlerinden. Gerekli notları mantar panoya eklemek iş süreçlerinizi organize etmenize, daha verimli çalışmanıza, gün içinde bitirilmesi gereken görevleri yönetmenize ve tüm işleri eksiksiz şekilde tamamlamanıza olanak tanıyor. Üstelik panoyu yalnızca kendi işlerinizin takibi için bireysel olarak kullanabileceğiniz gibi ekip çalışması için de kullanmanız mümkün oluyor. Takımı ilgilendiren notları ortak panoda toplamanız, iş ya da projeler ile ilgili detayları herkesin görmesini, böylece herkesin konuya hâkim olmasını sağlıyor. Kreatif bir iş fikri aklınıza geldiğinde bunu panoya ekleyebilir, sık sık bu yaratıcı fikri görerek üzerine daha fazla çalışmaya odaklanabilirsiniz. Tüm bunlar özelinde; ofis, kırtasiye markaları ve ürünleri içerisinde öne çıkan İnter mantar panonun, yüksek performans ve verimlilik vadettiğini söylemek mümkün oluyor.

Yaşam Alanları için İdeal Organizerlerden

Mantar ve ahşabın birleşiminden oluşan pano, işlevselliği sadelik ile buluşturuyor. Hem farklı alanlarda hem de çeşitli yaş gruplarınca kullanılabilmesi, ürünü ayırt edici kılıyor. Evlerin farklı odaları için mantar pano düşünebilirsiniz. Mutfak, çocuk odası, çalışma ve hobi odası gibi alanlara konumlandırarak hatırlatıcı notlarınızı her daim göz önünde bulundurabilirsiniz. İşlevselliğinin yanı sıra dekoratif obje olarak kullanmayı da tercih edebilir, örneğin pano yüzeyini fotoğraflarınızı sergileme alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Dekorasyon eşyası olarak kullanımda salon, hol ve oturma odası en fazla tercih edilen alanlar oluyor. Ahşap çerçeve alanını farklı özelliklere sahip LED ışıklar ile renklendirebilirsiniz. Mantar pano raptiyeleri ile ideal kullanım sunan üründeki hatırlatıcı notların kendisini de konumunu da değiştirmek mümkün oluyor. İnter mantar pano fiyat ve fonksiyonellik anlamında beklentileri fazlası ile karşılıyor.


İnter Mantar Pano Eko Çerçeve 60X90 512

Ofiste, evde, iş yerinde ve okulda en kullanışlı eşyalardan biri mantar panolardır. Belge ve notları üzerine harita çivisi veya toplu iğne yardımıyla sabitleyeceğiniz mantar panonuzu dilerseniz bir hatırlatma aracı olarak kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinizin fotoğrafları üzerine iliştirerek ev dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Ofis hayatınızda da düzenleyici olarak kullanabileceğiniz mantar pano sayesinde önemli işleriniz hep gözünüzün önünde olur. 

İş Süreçlerinizi Tüm Pratikliği ile Yönetin

İnter Mantar Pano Eko Çerçeve üzerine sabitleyeceğiniz notlarla iş süreçlerinizi çok daha verimli yönetebilir, gün boyu gözünüzün önünde olan notlarınız sayesinde hiçbir işi atlamadan zaman planınıza sadık kalabilirsiniz. Oldukça hafif malzemeden üretilmiş olan mantar panonuzu kişisel amaçlarla kullanabileceğiniz gibi ekip çalışmaları ve proje süreç takibi gibi konularda da kullanabilirsiniz. Yaratıcı bir işiniz veya ilgi alanınız varsa fikirlerinizi mantar pano üzerine sabitleyerek gözünüzün önünde tutabilir, günlük akış içinde bu fikirleri geliştirecek fırsatlar yaratabilirsiniz. 

Ev ve Ofisler İçin Kullanışlı ve Fonksiyonel Bir Parça

  • Hafif bir eşya olduğu için her yerde kullanıma uygundur. 
  • 60x90 ölçüleriyle ev ve ofiste fazla yer kaplamaz. 
  • Dilerseniz duvara sabitleyerek, dilerseniz ayaklı bir sehpa üzerinde kullanabilirsiniz. 
  • Yumuşak bir malzemeden üretildiği için kolay zedelenmez defalarca kullanmaya uygundur. 
  • Öğrenciyseniz ders notlarınızı üzerine sabitleyerek gün boyu kısa tekrarlar yapabilirsiniz. 
  • İş takibinizi kolaylaştırır. 
  • İyi bir hatırlatıcıdır. 

Ürün Özellikleri: 

Ebat: 60x90 cm

Kullanılan Malzeme: Mantar ve ahşap

Garanti Süresi: 24 Ay

Yurt Dışı Satış: Var

İnter Pano Hakkında

Mantar panolar, beyaz tahtalar, haritalar ve kurum içi bilgilendirici panolardan oluşan zengin ürün yelpazesiyle iş yerleri için çözümler sunan İnter Pano bir NOKI markasıdır. Yalnızca üretim yapmakla sınırlı kalmayan marka dünyanın en seçkin markalarını da ülkemize ithal eder. 


Mantar panolar üzerlerine belge ve notların harita çivisi ya da toplu iğne ile sabitlendiği kullanışlı ofis araçlardır. Mantar pano küçük mantar parçacıklarının sıkıştırılması ile imal edilir. Mantar panolarda kullanılan mantarlar özel bir cins meşe ağacının kök ve gövdelerinden alınarak, suda bekletilerek yumuşatılır. Estetik ve hoş bir görünüm için çuha denilen bir bez ile kaplanır.

Duvara sabitlenen mantar pano ve ayaklı mantar pano olarak iki şekilde kullanılabilen mantar pano çok hafif olduğundan her alanda kolaylıkla kullanılabilir. Ofislerde kişiye özel hatırlatma notlarının asılması ya da ortak alanlarda duyuruların asılması için mantar panolar kullanılmaktadır. Evlerde mutfak, çalışma odası gibi alanlarda faturalar, notlar, yemek tarifleri gibi yazıların asılması için kullanılabilmektedir.

 

Mantar pano ile tasarım fikirleri uygulamaları hem şık hem de kullanışlı alanları hayata geçirebilirsiniz. Mantar panolar, kolayca hayata geçirilebilecek projeler için son derece ideal bir malzeme. Genellikle ofis ya da çalışma odalarında kullanılan mantar panolar, son derece kullanışlı ve uygulaması kolay bir malzeme. Ev dekorasyon fikirleri için de geniş bir kullanım seçeneği sunan mantar panolar ile birbirinden şık fikirler yaratabilirsiniz. İstediğiniz büyüklükte mantar pano alabilir ya da rulo halinde satılanları tercih edebilirsiniz.  Evinizde farklı tasarımlar görmeyi seven biriyseniz bu konumuz tam size göre. Mantar pano ile tasarım fikirleri, salondan çocuk odasına, mutfaktan antreye dek çok şık örneklere evinizde yer açın.

 

Mantar panolar kişisel çalışma alanınızda size çok yardımcı olacak ofis araçlarıdır. Hatırlamak istediğiniz her şeyi mantar pano üzerine asarak kolaylık sağlayabilirsiniz. Hatırlanması gereken tarihleri, yapılması gereken işleri, yatırılması gereken faturaları ortak alanlarda kullanarak ortak paylaşım olan mekânlarda kolaylık sağlayabilirsiniz. Ofislerde kişisel kullanım için ve ortak duyuru ve ilanlar için mantar pano ideal bir ofis aracıdır.

 

Mantar pano hafif ve kullanışlı bir ofis aracı olarak evlerde de çok amaçlı olarak kullanılabilir. Duvara sabitlenen mantar panolar yer kaplamayan kullanışlı ofis araçlarıdır. Kişisel mantar pano kullanımı da işlerin düzenlenmesinde büyük yardımı olur. Özellikle iş hayatında günlük notların alınıp uygulanmasında, yapılacak işlerin düzene konmasında kolaylık sağlar.

 

Ürün Özellikleri

·         Mantar pano boyutu 60 x 90

·         Eko Çerçeveli

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISINTER512
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön